Madou duidelijk over doelstelling Club: "Niet aan de orde"

door
Madou duidelijk over doelstelling Club:

Club Brugge wist het woensdag Aston Villa opnieuw een helft lastig te maken, maar druipt uiteindelijk toch af in de Champions League. Na een vroege rode kaart kregen ze alsnog een 3-0 om de oren en daardoor verdwijnen ze in de achtste finales uit het toernooi.

Ondanks de reality check tegen de Engelsen mag Club toch zeer tevreden zijn over zijn campagne. Het is de eerste Belgische ploeg die het twee keer tot de achtste finales van de Champions League schopte en onderweg zette het meerdere knappe resultaten neer.

LEES OOK: Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Trots bij Club Brugge na CL-campagne

"Als je pas midden maart uit de Champions League gaat, mag je heel trots zijn", stelt CEO Bob Madou dan ook bij VTM Nieuws. "We hebben onszelf een paar keer overtroffen. Dat is ook nodig om zo ver te geraken."

Door de uitschakeling kan Club Brugge nu ook het vizier helemaal op eigen land richten. Daarin heeft het nog werk voor de boeg, want op één speeldag van het einde van de reguliere competitie staat het negen punten achter leider Genk.

Dubbel is nog niet aan de orde

Die achterstand wordt wel nog gehalveerd bij de start van de play-offs, waardoor de titel zeker nog geen utopie is. Op 4 mei speelt Club bovendien nog de bekerfinale tegen Anderlecht, waardoor een dubbel nog tot de mogelijkheden behoort.

Maar Madou ontkent dat ze daar bij Club al aan denken. "Uiteraard zijn dat twee doelen, maar je kunt daar niet tussen kiezen en je kan ze ook niet samenvoegen tot iets anders. We moeten na zondag op de juiste manier aan de play-offs kunnen starten. We take it from there."

Zal Club Brugge dit seizoen de dubbel pakken?

Meest recent

Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

81
81
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

282
282
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

269
269
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

127
127
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

331
331
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

500
500
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

445
445
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

100
100
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

183
183
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

281
281
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

291
291
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

432
432
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

82
82
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

416
416
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

424
424
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

109
109
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

685
685
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

414
414
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

194
194
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

342
342
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

557
557
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

224
224
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

276
276
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

129
129
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

531
531

Meer sportnieuws