Madou duidelijk over doelstelling Club: "Niet aan de orde"

340 stemmen
Madou duidelijk over doelstelling Club:

Club Brugge wist het woensdag Aston Villa opnieuw een helft lastig te maken, maar druipt uiteindelijk toch af in de Champions League. Na een vroege rode kaart kregen ze alsnog een 3-0 om de oren en daardoor verdwijnen ze in de achtste finales uit het toernooi.

Ondanks de reality check tegen de Engelsen mag Club toch zeer tevreden zijn over zijn campagne. Het is de eerste Belgische ploeg die het twee keer tot de achtste finales van de Champions League schopte en onderweg zette het meerdere knappe resultaten neer.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Trots bij Club Brugge na CL-campagne

"Als je pas midden maart uit de Champions League gaat, mag je heel trots zijn", stelt CEO Bob Madou dan ook bij VTM Nieuws. "We hebben onszelf een paar keer overtroffen. Dat is ook nodig om zo ver te geraken."

Door de uitschakeling kan Club Brugge nu ook het vizier helemaal op eigen land richten. Daarin heeft het nog werk voor de boeg, want op één speeldag van het einde van de reguliere competitie staat het negen punten achter leider Genk.

Dubbel is nog niet aan de orde

Die achterstand wordt wel nog gehalveerd bij de start van de play-offs, waardoor de titel zeker nog geen utopie is. Op 4 mei speelt Club bovendien nog de bekerfinale tegen Anderlecht, waardoor een dubbel nog tot de mogelijkheden behoort.

Maar Madou ontkent dat ze daar bij Club al aan denken. "Uiteraard zijn dat twee doelen, maar je kunt daar niet tussen kiezen en je kan ze ook niet samenvoegen tot iets anders. We moeten na zondag op de juiste manier aan de play-offs kunnen starten. We take it from there."

Zal Club Brugge dit seizoen de dubbel pakken?

Meest recent

Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

45
45
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

49
49
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

26
26
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

33
33
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

283
283
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

98
98
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

629
629
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

82
82
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

78
78
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

68
68
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

166
166
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

317
317
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

283
283
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

493
493
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

901
901
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

143
143
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

870
870
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

214
214
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

661
661
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

232
232
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

66
66
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

172
172
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1252
1252

Meer sportnieuws