Courtois lijnrecht tegenover Simeone: "Wees niet bang..."

door
Courtois lijnrecht tegenover Simeone:

De Madrileense derby in de Champions League ging naar strafschoppen. Daar onttrok zich uiteindelijk een ongezien scenario. Alvarez schoot zijn penalty binnen, maar na protest van Real Madrid besloot de VAR om die elfmeter te annuleren.

Alvarez raakte, zéér miniem, de bal met twee contacten en dat is niet toegelaten bij een penalty. Real Madrid profiteerde optimaal en won de strafschoppenserie tegen de grote rivaal. Rode Duivel Thibaut Courtois stond lijnrecht tegenover ex-coach Diego Simeone.

LEES OOK: KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

Courtois velt oordeel

Courtois liet zich al stevig uit over ex-club Atlético Madrid en ook over de controverse met de penaltyreeks had hij zijn mening. “Je ziet ‘m uitglijden en daardoor de bal twee keer raken. En dat mag niet. Bad luck, maar dat zijn de regels. Het ging snel, maar ik voelde meteen dat er iets raar aan de hand was.”

Met de penalty leek aanvankelijk geen vuiltje aan de lucht, maar Real Madrid ging zwaar in protest. De VAR en ref keurden de gescoorde elfmeter van Alvarez af. “We hebben het onmiddellijk aan de scheids gezegd en hij bevestigde dat het een ‘double touch’ was”, aldus Courtois.

Simeone gepikeerd

Op de persconferentie reageerde Atleti-coach Simeone erg gepikeerd. “Hebben jullie het gezien? Wat hebben jullie gezien? Zagen júllie het? Heeft hij wel of niet de bal met twee voeten geraakt? Wees niet bang om te spreken. Heeft iemand hier Julian de bal twee keer zien raken? Zo ja, steek dan je hand op. Kom op, kom op. Steek jullie handen op? (...) Niemand? Oké, volgende vraag dan.”

Vond jij dat de penalty van Alvarez terecht werd afgekeurd?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

67
67
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

273
273
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

19
19
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

34
34
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

15
15
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

12
12
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

28
28
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

35
35
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

103
103
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

68
68
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

183
183
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

27
27
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

202
202
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

195
195
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

194
194
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

295
295
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

86
86
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

343
343
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

195
195
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

425
425
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

297
297
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

395
395
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

313
313

Meer sportnieuws