Courtois lijnrecht tegenover Simeone: "Wees niet bang..."

door
Courtois lijnrecht tegenover Simeone:

De Madrileense derby in de Champions League ging naar strafschoppen. Daar onttrok zich uiteindelijk een ongezien scenario. Alvarez schoot zijn penalty binnen, maar na protest van Real Madrid besloot de VAR om die elfmeter te annuleren.

Alvarez raakte, zéér miniem, de bal met twee contacten en dat is niet toegelaten bij een penalty. Real Madrid profiteerde optimaal en won de strafschoppenserie tegen de grote rivaal. Rode Duivel Thibaut Courtois stond lijnrecht tegenover ex-coach Diego Simeone.

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Courtois velt oordeel

Courtois liet zich al stevig uit over ex-club Atlético Madrid en ook over de controverse met de penaltyreeks had hij zijn mening. “Je ziet ‘m uitglijden en daardoor de bal twee keer raken. En dat mag niet. Bad luck, maar dat zijn de regels. Het ging snel, maar ik voelde meteen dat er iets raar aan de hand was.”

Met de penalty leek aanvankelijk geen vuiltje aan de lucht, maar Real Madrid ging zwaar in protest. De VAR en ref keurden de gescoorde elfmeter van Alvarez af. “We hebben het onmiddellijk aan de scheids gezegd en hij bevestigde dat het een ‘double touch’ was”, aldus Courtois.

Simeone gepikeerd

Op de persconferentie reageerde Atleti-coach Simeone erg gepikeerd. “Hebben jullie het gezien? Wat hebben jullie gezien? Zagen júllie het? Heeft hij wel of niet de bal met twee voeten geraakt? Wees niet bang om te spreken. Heeft iemand hier Julian de bal twee keer zien raken? Zo ja, steek dan je hand op. Kom op, kom op. Steek jullie handen op? (...) Niemand? Oké, volgende vraag dan.”

Vond jij dat de penalty van Alvarez terecht werd afgekeurd?

Meest recent

Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

3
3
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

80
80
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

80
80
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

156
156
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

45
45
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

16
16
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

27
27
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

20
20
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

26
26
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

33
33
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

61
61
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

27
27
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

62
62
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

58
58
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

97
97
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

147
147
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

53
53
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

203
203
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

79
79
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

204
204
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

176
176
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

139
139
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

49
49
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

456
456

Meer sportnieuws