TRANSFERUURTJE: 'Barça beslist over De Jong, Witsel naar JPL-club?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça beslist over De Jong, Witsel naar JPL-club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Jupiler Pro League

De voorbije jaren werd Axel Witsel regelmatig gelinkt aan een terugkeer naar Standard. Komende zomer zou het ideale moment daarvoor kunnen zijn, want de 36-jarige is dan einde contract bij Atletico Madrid. Maar zelf geeft Witsel aan dat hij als speler wellicht niet meer zal terugkeren naar Sclessin.

KV Mechelen is na het ontslag van Besnik Hasi op zoek naar een nieuwe trainer. Daarvoor zouden momenteel de namen van drie Belgen op tafel liggen. Malinwa zou denken aan Wouter Vrancken en Jonas De Roeck, die recent ontslagen werden bij respectievelijk Gent en Antwerp, maar ook aan Rik De Mil (Charleroi).

Buitenland

Bij FC Barcelona zou er een zeer fraai bod binnengekomen zijn voor Frenkie de Jong. Met name Manchester United zou 65 miljoen euro veil hebben om de Nederlander in de zomer over te nemen. Maar dat bod zou Barça naar de prullenmand verwezen hebben. Zij willen immers eerst nog proberen om het nog één jaar lopende contract van de middenvelder te verlengen.

Na alweer maanden blessureleed lijkt Roméo Lavia klaar om eindelijk zijn comeback te maken. Bij Chelsea zouden ze stilaan wel twijfels bij de fysieke paraatheid van onze jonge landgenoot. Die zou niet per se moeten vertrekken, maar op Stamford Bridge willen ze hun middenveld wel versterken gezien zijn vele blessures. Kobbie Mainoo zou daarvoor bovenaan het verlanglijstje staan.

Wie zou de beste trainer zijn voor KVM?

Meest recent

Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

7
7
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

57
57
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

47
47
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

140
140
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

90
90
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

69
69
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

41
41
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

417
417
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

161
161
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

64
64
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

112
112
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

110
110
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

127
127
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

151
151
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

82
82
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

97
97
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

66
66
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

170
170
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

162
162
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

188
188
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

345
345
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

179
179
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

117
117
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

384
384
Zware rel in Spanje: Vini clasht met Simeone

Real Madrid heeft zich donderdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup dankzij een ...

232
232

Meer sportnieuws