Ontknoping JPL: refs voor slotspeeldag bekendgemaakt

door
Ontknoping JPL: refs voor slotspeeldag bekendgemaakt

De slotspeeldag van de reguliere competitie van de Jupiler Pro League staat op het programma. De Pro League heeft de scheidsrechters voor speeldag 30 bekendgemaakt. Vooral de degradatiestrijd wordt nog interessant.

Er strijden nog verschillende clubs voor een veilige plek en het behoud. De Champions Play-Off-plekken staan al vast. KRC Genk, Club Brugge, Union SG, Royal Antwerp FC, RSC Anderlecht en KAA Gent zitten in de top 6.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Refs JPL

Jasper Vergoote opent de speeldag tussen KRC Genk en Union SG, beide clubs gaan als concurrenten PO1 in. Nicolas Laforge zal Standard-Antwerp fluiten en Wim Smet is verantwoordelijk voor Club Brugge-Charleroi. Lothar D’hondt moet RSC Anderlecht-Cercle Brugge in goede banen leiden.

Kevin van Damme is de scheidsrechter bij KAA Gent-KV Kortrijk en Erik Lambrechts is aangesteld om Beerschot-Westerlo te leiden. Jan Boterberg is de arbiter bij OHL-STVV en Bert Put moet KV Mechelen-Dender fluiten.

Refs CPL

Wesli De Cremer is ref bij SK Beveren-RWDM en Laurent Willems moet Club NXT-Jong Genk leiden, een duel der jonkies. Bert Verbeke is de arbiter bij La Louvière-Lierse en RSCA Futures-Seraing zal worden geleid door Brent Staessens.

Tom Stevens is de scheidsrechter bij Francs Borains-Zulte Waregem en Arthur Denil moet Lommel-Patro Eisden in goede banen leiden. Als laatste is Luuk Timmer aangesteld als ref bij Lokeren-Temse-RFC Luik.

Wie wint de titel in de JPL dit seizoen?

Meest recent

Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

7
7
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

37
37
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

65
65
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

135
135
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

54
54
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

580
580
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

85
85
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

131
131
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

12
12
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

540
540
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

279
279
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

195
195
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

102
102
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

36
36
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

357
357
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

275
275
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

157
157
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

194
194
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

112
112
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

39
39
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

105
105
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

565
565
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

72
72
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

82
82
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

158
158

Meer sportnieuws