Ontknoping JPL: refs voor slotspeeldag bekendgemaakt

346
Ontknoping JPL: refs voor slotspeeldag bekendgemaakt

De slotspeeldag van de reguliere competitie van de Jupiler Pro League staat op het programma. De Pro League heeft de scheidsrechters voor speeldag 30 bekendgemaakt. Vooral de degradatiestrijd wordt nog interessant.

Er strijden nog verschillende clubs voor een veilige plek en het behoud. De Champions Play-Off-plekken staan al vast. KRC Genk, Club Brugge, Union SG, Royal Antwerp FC, RSC Anderlecht en KAA Gent zitten in de top 6.

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Refs JPL

Jasper Vergoote opent de speeldag tussen KRC Genk en Union SG, beide clubs gaan als concurrenten PO1 in. Nicolas Laforge zal Standard-Antwerp fluiten en Wim Smet is verantwoordelijk voor Club Brugge-Charleroi. Lothar D’hondt moet RSC Anderlecht-Cercle Brugge in goede banen leiden.

Kevin van Damme is de scheidsrechter bij KAA Gent-KV Kortrijk en Erik Lambrechts is aangesteld om Beerschot-Westerlo te leiden. Jan Boterberg is de arbiter bij OHL-STVV en Bert Put moet KV Mechelen-Dender fluiten.

Refs CPL

Wesli De Cremer is ref bij SK Beveren-RWDM en Laurent Willems moet Club NXT-Jong Genk leiden, een duel der jonkies. Bert Verbeke is de arbiter bij La Louvière-Lierse en RSCA Futures-Seraing zal worden geleid door Brent Staessens.

Tom Stevens is de scheidsrechter bij Francs Borains-Zulte Waregem en Arthur Denil moet Lommel-Patro Eisden in goede banen leiden. Als laatste is Luuk Timmer aangesteld als ref bij Lokeren-Temse-RFC Luik.

Wie wint de titel in de JPL dit seizoen?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

18
18
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

21
21
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

28
28
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

21
21
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

62
62
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

113
113
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

114
114
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

247
247
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

247
247
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

114
114
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

122
122
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

206
206
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

172
172
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

245
245
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

307
307
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

205
205
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

249
249
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

52
52
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

139
139
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

958
958

Meer sportnieuws