Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

493 stemmen
Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

Club Brugge kende een sterke Champions League-campagne. Aston Villa was echter duidelijk een maatje te groot over twee partijen. Timmy Simons en Marc Degryse spraken bij VTM over de Belgische landskampioen.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Sterke campagne

Club Brugge won twee keer van Atalanta, Sturm Graz, Sporting CP en Aston Villa. Het speelde gelijk tegen Celtic en Juventus en verloor van Aston Villa (twee keer), AC Milan, Borussia Dortmund en Manchester City. De (sub)top is nog te sterk, de middenmoot van de Champions League kan Club niet meer verontrusten.

Simons zag Club stappen zetten op het kampioenenbal. "Omdat Club nu toch dominant is geweest in een aantal matchen én met heel veel lef heeft gespeeld. Elke ploeg die tegen Club heeft gespeeld, is denk ik toch wat met een klein hartje naar Brugge gekomen", zei hij.

Trots zijn

Club Brugge mag trots zijn op zijn Europese campagne. Vooral de matchen tegen Atalanta waren uitschieters. Daar haalden ze vooral in Bergamo hun beste niveau. Degryse geeft dan ook terecht aan dat Club Brugge trots mag zijn.

"De teneur zal altijd zijn dat dit een geslaagde campagne was. Club heeft reclame gemaakt voor het Belgische voetbal. Dat de campagne een beetje op een sisser afloopt, komt ook door die rode kaart. Voor mij kunnen ze de Champions League ook nu nog met opgeheven hoofd verlaten."

Club Brugge hoopt dat het in de Play-Offs KRC Genk en Union SG kan afhouden, zodat ze volgend jaar weer in de Champions League mogen spelen. Al zal dat nog een zware opdracht worden voor de landskampioen.

Heeft Club reclame gemaakt voor het Belgisch voetbal?

Meest recent

WK-WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

0
0
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

32
32
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

261
261
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

140
140
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

12
12
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

109
109
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

76
76
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

611
611
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

418
418
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

374
374
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

323
323
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

237
237
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

107
107
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

306
306
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

189
189
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

481
481
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

108
108

Meer sportnieuws