Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

door
Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

Club Brugge kende een sterke Champions League-campagne. Aston Villa was echter duidelijk een maatje te groot over twee partijen. Timmy Simons en Marc Degryse spraken bij VTM over de Belgische landskampioen.

LEES OOK: Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

Sterke campagne

Club Brugge won twee keer van Atalanta, Sturm Graz, Sporting CP en Aston Villa. Het speelde gelijk tegen Celtic en Juventus en verloor van Aston Villa (twee keer), AC Milan, Borussia Dortmund en Manchester City. De (sub)top is nog te sterk, de middenmoot van de Champions League kan Club niet meer verontrusten.

Simons zag Club stappen zetten op het kampioenenbal. "Omdat Club nu toch dominant is geweest in een aantal matchen én met heel veel lef heeft gespeeld. Elke ploeg die tegen Club heeft gespeeld, is denk ik toch wat met een klein hartje naar Brugge gekomen", zei hij.

Trots zijn

Club Brugge mag trots zijn op zijn Europese campagne. Vooral de matchen tegen Atalanta waren uitschieters. Daar haalden ze vooral in Bergamo hun beste niveau. Degryse geeft dan ook terecht aan dat Club Brugge trots mag zijn.

"De teneur zal altijd zijn dat dit een geslaagde campagne was. Club heeft reclame gemaakt voor het Belgische voetbal. Dat de campagne een beetje op een sisser afloopt, komt ook door die rode kaart. Voor mij kunnen ze de Champions League ook nu nog met opgeheven hoofd verlaten."

Club Brugge hoopt dat het in de Play-Offs KRC Genk en Union SG kan afhouden, zodat ze volgend jaar weer in de Champions League mogen spelen. Al zal dat nog een zware opdracht worden voor de landskampioen.

Heeft Club reclame gemaakt voor het Belgisch voetbal?

Meest recent

'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

20
20
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

2
2
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

196
196
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

48
48
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

67
67
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

520
520
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

205
205
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

31
31
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

100
100
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

136
136
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

91
91
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1112
1112
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

277
277
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

737
737
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

210
210
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

66
66
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

196
196
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

389
389
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

143
143
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

374
374
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

120
120
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

304
304
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

126
126
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

660
660

Meer sportnieuws