Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

493 stemmen
Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

Club Brugge kende een sterke Champions League-campagne. Aston Villa was echter duidelijk een maatje te groot over twee partijen. Timmy Simons en Marc Degryse spraken bij VTM over de Belgische landskampioen.

LEES OOK: Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Sterke campagne

Club Brugge won twee keer van Atalanta, Sturm Graz, Sporting CP en Aston Villa. Het speelde gelijk tegen Celtic en Juventus en verloor van Aston Villa (twee keer), AC Milan, Borussia Dortmund en Manchester City. De (sub)top is nog te sterk, de middenmoot van de Champions League kan Club niet meer verontrusten.

Simons zag Club stappen zetten op het kampioenenbal. "Omdat Club nu toch dominant is geweest in een aantal matchen én met heel veel lef heeft gespeeld. Elke ploeg die tegen Club heeft gespeeld, is denk ik toch wat met een klein hartje naar Brugge gekomen", zei hij.

Trots zijn

Club Brugge mag trots zijn op zijn Europese campagne. Vooral de matchen tegen Atalanta waren uitschieters. Daar haalden ze vooral in Bergamo hun beste niveau. Degryse geeft dan ook terecht aan dat Club Brugge trots mag zijn.

"De teneur zal altijd zijn dat dit een geslaagde campagne was. Club heeft reclame gemaakt voor het Belgische voetbal. Dat de campagne een beetje op een sisser afloopt, komt ook door die rode kaart. Voor mij kunnen ze de Champions League ook nu nog met opgeheven hoofd verlaten."

Club Brugge hoopt dat het in de Play-Offs KRC Genk en Union SG kan afhouden, zodat ze volgend jaar weer in de Champions League mogen spelen. Al zal dat nog een zware opdracht worden voor de landskampioen.

Heeft Club reclame gemaakt voor het Belgisch voetbal?

Meest recent

Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

1
1
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

25
25
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

49
49
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

26
26
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

57
57
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

48
48
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

288
288
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

657
657
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

316
316
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

319
319
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

295
295
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

37
37
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

227
227
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

236
236
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

40
40
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

89
89
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

195
195
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

888
888
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

201
201
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

235
235
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

232
232
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

228
228

Meer sportnieuws