Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

493 stemmen
Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

Club Brugge kende een sterke Champions League-campagne. Aston Villa was echter duidelijk een maatje te groot over twee partijen. Timmy Simons en Marc Degryse spraken bij VTM over de Belgische landskampioen.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Sterke campagne

Club Brugge won twee keer van Atalanta, Sturm Graz, Sporting CP en Aston Villa. Het speelde gelijk tegen Celtic en Juventus en verloor van Aston Villa (twee keer), AC Milan, Borussia Dortmund en Manchester City. De (sub)top is nog te sterk, de middenmoot van de Champions League kan Club niet meer verontrusten.

Simons zag Club stappen zetten op het kampioenenbal. "Omdat Club nu toch dominant is geweest in een aantal matchen én met heel veel lef heeft gespeeld. Elke ploeg die tegen Club heeft gespeeld, is denk ik toch wat met een klein hartje naar Brugge gekomen", zei hij.

Trots zijn

Club Brugge mag trots zijn op zijn Europese campagne. Vooral de matchen tegen Atalanta waren uitschieters. Daar haalden ze vooral in Bergamo hun beste niveau. Degryse geeft dan ook terecht aan dat Club Brugge trots mag zijn.

"De teneur zal altijd zijn dat dit een geslaagde campagne was. Club heeft reclame gemaakt voor het Belgische voetbal. Dat de campagne een beetje op een sisser afloopt, komt ook door die rode kaart. Voor mij kunnen ze de Champions League ook nu nog met opgeheven hoofd verlaten."

Club Brugge hoopt dat het in de Play-Offs KRC Genk en Union SG kan afhouden, zodat ze volgend jaar weer in de Champions League mogen spelen. Al zal dat nog een zware opdracht worden voor de landskampioen.

Heeft Club reclame gemaakt voor het Belgisch voetbal?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

27
27
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

45
45
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

29
29
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

99
99
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

335
335
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

477
477
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

445
445
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

75
75
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

394
394
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

519
519
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

63
63
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

229
229
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

456
456
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

266
266
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

718
718
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

218
218
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

246
246
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

566
566
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

392
392
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

743
743
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

624
624
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

224
224
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

733
733
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws