Mignolet trots: "Dit is uniek voor België"

door
Mignolet trots:

Simon Mignolet behoedde Club Brugge van een zwaardere nederlaag tegen Aston Villa. Hij schudde een viertal zeer goede reddingen uit zijn mouwen. Daardoor bleef het 3-0. Wat had de ervaren keeper te zeggen over de match en de campagne van Club?

LEES OOK: Schok bij Club: Mignolet valt uit, verbazende naam in doel

Zeer tevreden Mignolet

"Vooral de eerste helft stonden we zeer goed, ook nog na de rode kaart. Na de rust vallen de tegengoals iets te vroeg. Als je nog langer de nul kan houden, is er misschien nog iets mogelijk", zei hij via de clubkanalen.

Club Brugge kende een zeer goede campagne. Vooral de zeges tegen Sporting CP en Aston Villa blijven bij in de League Phase, maar de play-offs tegen Atalanta waren dé kers op de taart. Mignolet is terecht trots.

Prijzen pakken

"We hebben onze voet gezet naast elke tegenstander. Elke wedstrijd opnieuw. We mogen dan ook zeker trots zijn op wat we deze campagne gebracht hebben. Vandaag was dan de eerste keer dat we een grotere nederlaag leden, maar ook hier toonden we dat we op dit niveau meekunnen", zei Mignolet na de match tegen Aston Villa. 

"Wat we gepresteerd hebben, is uniek voor België. Nu focussen we op de Jupiler Pro League en op de Beker, want die willen we winnen", zei de doelman nog. Club Brugge speelt nog twaalf matchen dit seizoen.

Het speelt de bekerfinale tegen Anderlecht en zondag in de Jupiler Pro League ontvangen ze Sporting Charleroi. Daarna beginnen de Champions' Play-Offs.

Gaat Club dit seizoen een prijs winnen?

Meest recent

KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

6
6
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

93
93
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

99
99
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

458
458
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

209
209
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

178
178
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

73
73
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

184
184
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

68
68
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

175
175
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

131
131
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

119
119
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

288
288
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

301
301
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

517
517
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

214
214
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

284
284
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

230
230
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

154
154
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

132
132
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

412
412
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

469
469
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

400
400
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

93
93

Meer sportnieuws