Mignolet trots: "Dit is uniek voor België"

door
Mignolet trots:

Simon Mignolet behoedde Club Brugge van een zwaardere nederlaag tegen Aston Villa. Hij schudde een viertal zeer goede reddingen uit zijn mouwen. Daardoor bleef het 3-0. Wat had de ervaren keeper te zeggen over de match en de campagne van Club?

LEES OOK: Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Zeer tevreden Mignolet

"Vooral de eerste helft stonden we zeer goed, ook nog na de rode kaart. Na de rust vallen de tegengoals iets te vroeg. Als je nog langer de nul kan houden, is er misschien nog iets mogelijk", zei hij via de clubkanalen.

Club Brugge kende een zeer goede campagne. Vooral de zeges tegen Sporting CP en Aston Villa blijven bij in de League Phase, maar de play-offs tegen Atalanta waren dé kers op de taart. Mignolet is terecht trots.

Prijzen pakken

"We hebben onze voet gezet naast elke tegenstander. Elke wedstrijd opnieuw. We mogen dan ook zeker trots zijn op wat we deze campagne gebracht hebben. Vandaag was dan de eerste keer dat we een grotere nederlaag leden, maar ook hier toonden we dat we op dit niveau meekunnen", zei Mignolet na de match tegen Aston Villa. 

"Wat we gepresteerd hebben, is uniek voor België. Nu focussen we op de Jupiler Pro League en op de Beker, want die willen we winnen", zei de doelman nog. Club Brugge speelt nog twaalf matchen dit seizoen.

Het speelt de bekerfinale tegen Anderlecht en zondag in de Jupiler Pro League ontvangen ze Sporting Charleroi. Daarna beginnen de Champions' Play-Offs.

Gaat Club dit seizoen een prijs winnen?

Meest recent

'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

42
42
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

66
66
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

55
55
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

99
99
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

121
121
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

143
143
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

158
158
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

132
132
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

463
463
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

304
304
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

88
88
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

252
252
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

170
170
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

143
143
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

97
97
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

551
551
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

394
394
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

99
99
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1045
1045
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

140
140
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

203
203
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

363
363
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

207
207

Meer sportnieuws