Mignolet trots: "Dit is uniek voor België"

door
Mignolet trots:

Simon Mignolet behoedde Club Brugge van een zwaardere nederlaag tegen Aston Villa. Hij schudde een viertal zeer goede reddingen uit zijn mouwen. Daardoor bleef het 3-0. Wat had de ervaren keeper te zeggen over de match en de campagne van Club?

LEES OOK: 'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Zeer tevreden Mignolet

"Vooral de eerste helft stonden we zeer goed, ook nog na de rode kaart. Na de rust vallen de tegengoals iets te vroeg. Als je nog langer de nul kan houden, is er misschien nog iets mogelijk", zei hij via de clubkanalen.

Club Brugge kende een zeer goede campagne. Vooral de zeges tegen Sporting CP en Aston Villa blijven bij in de League Phase, maar de play-offs tegen Atalanta waren dé kers op de taart. Mignolet is terecht trots.

Prijzen pakken

"We hebben onze voet gezet naast elke tegenstander. Elke wedstrijd opnieuw. We mogen dan ook zeker trots zijn op wat we deze campagne gebracht hebben. Vandaag was dan de eerste keer dat we een grotere nederlaag leden, maar ook hier toonden we dat we op dit niveau meekunnen", zei Mignolet na de match tegen Aston Villa. 

"Wat we gepresteerd hebben, is uniek voor België. Nu focussen we op de Jupiler Pro League en op de Beker, want die willen we winnen", zei de doelman nog. Club Brugge speelt nog twaalf matchen dit seizoen.

Het speelt de bekerfinale tegen Anderlecht en zondag in de Jupiler Pro League ontvangen ze Sporting Charleroi. Daarna beginnen de Champions' Play-Offs.

Gaat Club dit seizoen een prijs winnen?

Meest recent

'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

11
11
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

5
5
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

34
34
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

70
70
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

250
250
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

129
129
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

476
476
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

383
383
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

137
137
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

37
37
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

214
214
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

38
38
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

695
695
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

184
184
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

132
132
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

279
279
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

360
360
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

212
212
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

604
604
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

131
131
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

81
81
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

273
273
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

445
445

Meer sportnieuws