Verhaeghe belooft: "We gaan als Club daar alles aan doen"

841 stemmen
Verhaeghe belooft:

Aston Villa was over twee matchen een maatje te groot voor Club Brugge. Vooral Marco Asensio deed Club Brugge heel veel pijn. Toch is voorzitter Bart Verhaeghe meer dan terecht trots over wat zijn ploeg toonde tijdens deze Champions League-campagne.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Trotse Verhaeghe

"Ik vind dat wij hier echt wel een heel mooie eerste helft hebben gespeeld. Desondanks de rode kaart na een kwartier, hebben we toch heel mooi voetbal laten zien en ik heb ervan genoten. Het was nog 0-0 aan de rust, maar dan wist je wel dat de tweede helft heel moeilijk ging worden", zei de voorzitter via de clubkanalen. 

"Zij brengen dan ook een aantal nieuwe spelers in en dan weet je dat dit voor ons moeilijk wordt. Ik heb vandaag een Club Brugge gezien dat heel mooi voetbal bracht en zeker die eerste 45 minuten, waarvan een halfuur met tien man maar", blikte hij terug.

Verhaeghe is trots. "De campagne is veel meer dan deze wedstrijd, dus ik ben best wel heel fier. We hebben drie keer tegen Aston Villa gespeeld, waarvan twee keer verloren en één keer gewonnen. Toch denk ik dat wij in die twee andere wedstrijden voetballend hun evenknie waren."

Dit niveau aanhouden

Club Brugge wil dit niveau blijven aanhouden in Europa. "In de eerste helft kon de thuisploeg met moeite iets doen tegen ons. Dan ben je fier dat je je ploeg zo kan zien voetballen en dat geeft ons heel veel moed en energie om dat volgend jaar terug te proberen, in welke competitie we ook spelen Europees. We zullen dat opnieuw zo goed mogelijk proberen te doen en zo ver mogelijk proberen te geraken. We gaan daar als club op inzetten om blijvend in Europa aanwezig te zijn."

Al zal het afwachten zijn of spelers als Brandon Mechele en Hans Vanaken dit niveau kunnen blijven aanhouden als dertigers, terwijl er heel wat smaakmakers wellicht andere oorden gaan opzoeken. 

Gaat Club volgend jaar weer in de CL spelen?

Meest recent

‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

28
28
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

70
70
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

21
21
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

17
17
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

20
20
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

128
128
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

447
447
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

164
164
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

64
64
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

128
128
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

684
684
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

122
122
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

129
129
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

477
477
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

400
400
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

431
431
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

260
260
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

374
374
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

738
738
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

547
547
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

46
46
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

280
280
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

840
840

Meer sportnieuws