Verhaeghe belooft: "We gaan als Club daar alles aan doen"

door
Verhaeghe belooft:

Aston Villa was over twee matchen een maatje te groot voor Club Brugge. Vooral Marco Asensio deed Club Brugge heel veel pijn. Toch is voorzitter Bart Verhaeghe meer dan terecht trots over wat zijn ploeg toonde tijdens deze Champions League-campagne.

LEES OOK: Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Trotse Verhaeghe

"Ik vind dat wij hier echt wel een heel mooie eerste helft hebben gespeeld. Desondanks de rode kaart na een kwartier, hebben we toch heel mooi voetbal laten zien en ik heb ervan genoten. Het was nog 0-0 aan de rust, maar dan wist je wel dat de tweede helft heel moeilijk ging worden", zei de voorzitter via de clubkanalen. 

"Zij brengen dan ook een aantal nieuwe spelers in en dan weet je dat dit voor ons moeilijk wordt. Ik heb vandaag een Club Brugge gezien dat heel mooi voetbal bracht en zeker die eerste 45 minuten, waarvan een halfuur met tien man maar", blikte hij terug.

Verhaeghe is trots. "De campagne is veel meer dan deze wedstrijd, dus ik ben best wel heel fier. We hebben drie keer tegen Aston Villa gespeeld, waarvan twee keer verloren en één keer gewonnen. Toch denk ik dat wij in die twee andere wedstrijden voetballend hun evenknie waren."

Dit niveau aanhouden

Club Brugge wil dit niveau blijven aanhouden in Europa. "In de eerste helft kon de thuisploeg met moeite iets doen tegen ons. Dan ben je fier dat je je ploeg zo kan zien voetballen en dat geeft ons heel veel moed en energie om dat volgend jaar terug te proberen, in welke competitie we ook spelen Europees. We zullen dat opnieuw zo goed mogelijk proberen te doen en zo ver mogelijk proberen te geraken. We gaan daar als club op inzetten om blijvend in Europa aanwezig te zijn."

Al zal het afwachten zijn of spelers als Brandon Mechele en Hans Vanaken dit niveau kunnen blijven aanhouden als dertigers, terwijl er heel wat smaakmakers wellicht andere oorden gaan opzoeken. 

Gaat Club volgend jaar weer in de CL spelen?

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

38
38
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

35
35
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

51
51
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

43
43
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

65
65
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

54
54
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

236
236
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

69
69
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

31
31
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

225
225
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

347
347
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

651
651
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

80
80
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

127
127
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

132
132
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

813
813
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

414
414
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

398
398
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

183
183
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

458
458
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

294
294
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1302
1302
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

136
136
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

173
173

Meer sportnieuws