Verhaeghe belooft: "We gaan als Club daar alles aan doen"

door
Verhaeghe belooft:

Aston Villa was over twee matchen een maatje te groot voor Club Brugge. Vooral Marco Asensio deed Club Brugge heel veel pijn. Toch is voorzitter Bart Verhaeghe meer dan terecht trots over wat zijn ploeg toonde tijdens deze Champions League-campagne.

LEES OOK: ‘Union SG verliest succescoach Pocognoli transfervrij’

Trotse Verhaeghe

"Ik vind dat wij hier echt wel een heel mooie eerste helft hebben gespeeld. Desondanks de rode kaart na een kwartier, hebben we toch heel mooi voetbal laten zien en ik heb ervan genoten. Het was nog 0-0 aan de rust, maar dan wist je wel dat de tweede helft heel moeilijk ging worden", zei de voorzitter via de clubkanalen. 

"Zij brengen dan ook een aantal nieuwe spelers in en dan weet je dat dit voor ons moeilijk wordt. Ik heb vandaag een Club Brugge gezien dat heel mooi voetbal bracht en zeker die eerste 45 minuten, waarvan een halfuur met tien man maar", blikte hij terug.

Verhaeghe is trots. "De campagne is veel meer dan deze wedstrijd, dus ik ben best wel heel fier. We hebben drie keer tegen Aston Villa gespeeld, waarvan twee keer verloren en één keer gewonnen. Toch denk ik dat wij in die twee andere wedstrijden voetballend hun evenknie waren."

Dit niveau aanhouden

Club Brugge wil dit niveau blijven aanhouden in Europa. "In de eerste helft kon de thuisploeg met moeite iets doen tegen ons. Dan ben je fier dat je je ploeg zo kan zien voetballen en dat geeft ons heel veel moed en energie om dat volgend jaar terug te proberen, in welke competitie we ook spelen Europees. We zullen dat opnieuw zo goed mogelijk proberen te doen en zo ver mogelijk proberen te geraken. We gaan daar als club op inzetten om blijvend in Europa aanwezig te zijn."

Al zal het afwachten zijn of spelers als Brandon Mechele en Hans Vanaken dit niveau kunnen blijven aanhouden als dertigers, terwijl er heel wat smaakmakers wellicht andere oorden gaan opzoeken. 

Trending:

Oude bekende naar Anderlecht?
Oude bekende naar Anderlecht? "Goede band met Coucke"

Gaat Club volgend jaar weer in de CL spelen?

Meest recent

‘Club Brugge gaat voor pikante transfer bij grote rivaal'

Club Brugge liep vorig seizoen de titel mis, maar Blauw-Zwart maakte wel veel indruk in de Champions ...

19
19
Jonkie maakt indruk: Standard boekt vlotte zege

Vorig seizoen wist Standard te verrassen door met zeer beperkte middelen toch lange tijd mee te ...

28
28
'Barça schakelt bliksemsnel na njet van Williams'

FC Barcelona hield zich deze zomer tot dusver vrij koest op de transfermarkt. Het liet enkele ...

31
31
Einde in mineur: Arsenal stuurt oude JPL-bekende ongenadig door

Arsenal greep vorig seizoen nog maar eens naast de prijzen. Ondanks het falen van Manchester City ...

34
34
'Westerlo ziet miljoenentransfer in duigen vallen'

Bij KVC Westerlo heerst er op dit moment nog stilte voor de storm. Het bleef tot dusver relatief ...

38
38
'Standard zwiert met miljoenen voor laatste transfer'

Geen Belgische ploeg die deze zomer al zo actief was op de transfermarkt als Standard. De Rouches ...

181
181
‘Transferoorlog breekt uit tussen Gent en Anderlecht’

Het blijft een zeer hete transferzomer voor Anderlecht. Er werden de voorbije weken en maanden al ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Club vermijdt transferflop, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

322
322
Westerlo toont ferme ambities: totaal van 46 miljoen euro

Westerlo is al sinds 2019 in handen van Turkse eigenaar Oktay Ercan en de zakenman is niet vies van ...

112
112
Nico Williams schokt iedereen met definitieve transferkeuze

FC Barcelona aast al een tijdje achter Nico Williams en deze zomermercato kwam ook Bayern ...

243
243
Anderlecht-fans reageren woedend: “Ze lachen met ons!”

RSC Anderlecht stelde vier nieuwe shirts voor. Paars-Wit legde het volledige creatieve ontwerp in de ...

506
506
STVV gaat weer Japanse toer op met aanwinst nummer acht (!)

Sint-Truiden VV zit niet stil op de zomermercato. Op de officiële kanalen werd al de achtste ...

54
54
KBVB komt met groot nieuws: contract tot 2028

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is al een tijdje een nieuwe weg ingeslagen. Onder leiding van ...

69
69
Straffe Stromae: Anderlecht verbaast met vier nieuwe shirts

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen de nieuwe shirts voor volgend seizoen voorgesteld. ...

229
229
'Lokeren past voor ex-Rode Duivel, wel zoon Gouden Schoen?'

Begin augustus wordt het seizoen in de Challenger Pro League afgetrapt en dus zijn heel wat clubs ...

169
169
'Jashari-bom barst: Milan en Club neus aan neus'

Bij Club Brugge lijkt het echte transfervuurwerk nog te moeten losbarsten. Ferran Jutgla trok wel ...

1119
1119
‘Bang afwachten: Bakayoko dreigt alles te verliezen’

In de voorbije mercato's draaide de geruchtenmolen telkens op volle toeren rond Johan Bakayoko, maar ...

97
97
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

781
781
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

388
388
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

127
127
‘Wim De Decker verrast vriend en vijand met keuze’

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

116
116
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

551
551
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

202
202
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

271
271

Meer sportnieuws