Vanaken rondt zeer straffe mijlpaal bij Club Brugge

154 stemmen
Vanaken rondt zeer straffe mijlpaal bij Club Brugge

Club Brugge blijft geloven in een nieuwe stunt in de Champions League, ook al staan ze na de heenwedstrijd tegen Aston Villa voor een bijzonder lastige opdracht. Na de 1-3 uit de heenmatch moeten ze al ruim gaan winnen in Engeland om zich nog te plaatsen.

Desondanks lijken ze er bij Club wel vol voor te willen gaan. Nicky Hayen zal wellicht voor zijn sterkste elftal kiezen en vele ogen zullen gericht zijn op de jongens die de voorbije maanden al wisten uit te blinken in het kampioenenbal.

LEES OOK: WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Vanaken speelt 50ste CL-match

Daar hoort ook Hans Vanaken nog steeds bij. Het Laatste Nieuws weet dat de aanvoerder van Club woensdagavond een zeer mooie mijlpaal zal ronden. Het wordt immers al zijn 50ste wedstrijd in de Champions League.

Vanaken is pas de negende Belg die die magische grens kan bereiken - het record wordt momenteel gedeeld door Axel Witsel en Thibaut Courtois met elk 85 matchen. Hij speelde al zijn Champions League-matchen voor Club en is ook de eerste die bij Blauw-Zwart tot 50 matchen komt.

Geen enkele CL-match met Club gemist

In een ideale wereld luistert Vanaken zijn jubileum ook op door beslissend te zijn. Dat was hij al regelmatig in de Champions League, want er staan al tien goals en drie assists op zijn teller.

Ander opvallend feit: het is voor Vanaken zijn zevende Champions League-campagne met Club en in al die seizoenen miste hij nog geen enkele wedstrijd. Ook die straffe reeks kan hij straks dus nog verderzetten.

Kan Club Brugge nog stunten op Aston Villa?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

38
38
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

29
29
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

32
32
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

89
89
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

79
79
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

85
85
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

71
71
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

103
103
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

90
90
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

167
167
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

527
527
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

179
179
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

480
480
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

871
871
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

126
126
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

378
378
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

713
713
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

610
610
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

187
187
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

381
381

Meer sportnieuws