Slot: "De beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb"

door
Slot:

PSG en Liverpool speelden twee geweldige wedstrijden in de achtste finales van de Champions League. De Parijzenaars gingen uiteindelijk via strafschoppen door naar de kwartfinales, wat verdiend was. Liverpool-manager Arne Slot genoot ook wel ondanks de uitschakeling.

LEES OOK: Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Heerlijke wedstrijden

"Deze wedstrijd had echt alles wat je er op voorhand van zou kunnen verwachten. Vanuit ons perspectief hadden we minimaal een gelijkspel verdiend na negentig minuten… Het voelde alsof we meer verdienden. We speelden dé perfecte wedstrijd. Behalve dan dat we geen doelpunt maakten. Het was vergelijkbaar met vorige week, maar toen waren zij juist perfect", aldus de Nederlandse trainer na de match.

Het waren twee spektakelstukken. "Dit was de beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb. Dit was een ongelofelijke prestatie van mijn ploeg. Zeker in vergelijking met vorige week. We creëerden volop kansen, maar eindigde met een 0-1 nederlaag. Het geluk was op na vorige week, denk ik", aldus Slot.

PSG stoot door

Opvallend: PSG wist maar héél nipt de League Phase van de Champions League te overleven, terwijl Liverpool daar oppermachtig was. Dat stemde Slot ook tot nadenken. Hij zei er het volgende over. 

"We zijn uitgeschakeld met voetbal waarmee we volgens mij indruk hebben gemaakt in Europa. Je kunt erover nadenken hoeveel het waard is om de eerste fase van het toernooi als eerste af te sluiten, als je dan in het vervolg meteen Paris Saint-Germain kunt treffen", zei hij.

"Dat is het format en dat moeten we accepteren. Als je dit toernooi wilt winnen, moet je aan het einde clubs als Paris Saint-Germain verslaan en dat hebben we vandaag niet gedaan", besloot hij.

Gaat PSG de Champions League winnen?

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

141
141
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

417
417
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

80
80
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

257
257
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

182
182
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1404
1404
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

153
153
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

193
193
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

289
289
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

321
321
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

447
447
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

591
591
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1057
1057
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

151
151
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

606
606
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

123
123
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

309
309
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

735
735
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

584
584
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

770
770
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

676
676
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

373
373
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

813
813
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2854
2854
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws