Slot: "De beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb"

158
Slot:

PSG en Liverpool speelden twee geweldige wedstrijden in de achtste finales van de Champions League. De Parijzenaars gingen uiteindelijk via strafschoppen door naar de kwartfinales, wat verdiend was. Liverpool-manager Arne Slot genoot ook wel ondanks de uitschakeling.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Heerlijke wedstrijden

"Deze wedstrijd had echt alles wat je er op voorhand van zou kunnen verwachten. Vanuit ons perspectief hadden we minimaal een gelijkspel verdiend na negentig minuten… Het voelde alsof we meer verdienden. We speelden dé perfecte wedstrijd. Behalve dan dat we geen doelpunt maakten. Het was vergelijkbaar met vorige week, maar toen waren zij juist perfect", aldus de Nederlandse trainer na de match.

Het waren twee spektakelstukken. "Dit was de beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb. Dit was een ongelofelijke prestatie van mijn ploeg. Zeker in vergelijking met vorige week. We creëerden volop kansen, maar eindigde met een 0-1 nederlaag. Het geluk was op na vorige week, denk ik", aldus Slot.

PSG stoot door

Opvallend: PSG wist maar héél nipt de League Phase van de Champions League te overleven, terwijl Liverpool daar oppermachtig was. Dat stemde Slot ook tot nadenken. Hij zei er het volgende over. 

"We zijn uitgeschakeld met voetbal waarmee we volgens mij indruk hebben gemaakt in Europa. Je kunt erover nadenken hoeveel het waard is om de eerste fase van het toernooi als eerste af te sluiten, als je dan in het vervolg meteen Paris Saint-Germain kunt treffen", zei hij.

"Dat is het format en dat moeten we accepteren. Als je dit toernooi wilt winnen, moet je aan het einde clubs als Paris Saint-Germain verslaan en dat hebben we vandaag niet gedaan", besloot hij.

Gaat PSG de Champions League winnen?

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

0
0
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

35
35
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

97
97
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

23
23
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

54
54
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

64
64
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

148
148
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

58
58
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

196
196
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

268
268
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

41
41
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

363
363
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

285
285
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

177
177
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

107
107
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

39
39
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

521
521

Meer sportnieuws