Slot: "De beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb"

158 stemmen
Slot:

PSG en Liverpool speelden twee geweldige wedstrijden in de achtste finales van de Champions League. De Parijzenaars gingen uiteindelijk via strafschoppen door naar de kwartfinales, wat verdiend was. Liverpool-manager Arne Slot genoot ook wel ondanks de uitschakeling.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Heerlijke wedstrijden

"Deze wedstrijd had echt alles wat je er op voorhand van zou kunnen verwachten. Vanuit ons perspectief hadden we minimaal een gelijkspel verdiend na negentig minuten… Het voelde alsof we meer verdienden. We speelden dé perfecte wedstrijd. Behalve dan dat we geen doelpunt maakten. Het was vergelijkbaar met vorige week, maar toen waren zij juist perfect", aldus de Nederlandse trainer na de match.

Het waren twee spektakelstukken. "Dit was de beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb. Dit was een ongelofelijke prestatie van mijn ploeg. Zeker in vergelijking met vorige week. We creëerden volop kansen, maar eindigde met een 0-1 nederlaag. Het geluk was op na vorige week, denk ik", aldus Slot.

PSG stoot door

Opvallend: PSG wist maar héél nipt de League Phase van de Champions League te overleven, terwijl Liverpool daar oppermachtig was. Dat stemde Slot ook tot nadenken. Hij zei er het volgende over. 

"We zijn uitgeschakeld met voetbal waarmee we volgens mij indruk hebben gemaakt in Europa. Je kunt erover nadenken hoeveel het waard is om de eerste fase van het toernooi als eerste af te sluiten, als je dan in het vervolg meteen Paris Saint-Germain kunt treffen", zei hij.

"Dat is het format en dat moeten we accepteren. Als je dit toernooi wilt winnen, moet je aan het einde clubs als Paris Saint-Germain verslaan en dat hebben we vandaag niet gedaan", besloot hij.

Gaat PSG de Champions League winnen?

Meest recent

Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

14
14
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

136
136
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

71
71
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

261
261
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

432
432
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

61
61
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

118
118
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

224
224
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

253
253
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

268
268
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

80
80
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

56
56
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

271
271
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

107
107
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

287
287
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

377
377
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

78
78
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

63
63
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

596
596
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

76
76
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

191
191
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

436
436
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

67
67
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

178
178
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

337
337

Meer sportnieuws