Slot: "De beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb"

door
Slot:

PSG en Liverpool speelden twee geweldige wedstrijden in de achtste finales van de Champions League. De Parijzenaars gingen uiteindelijk via strafschoppen door naar de kwartfinales, wat verdiend was. Liverpool-manager Arne Slot genoot ook wel ondanks de uitschakeling.

LEES OOK: ‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Heerlijke wedstrijden

"Deze wedstrijd had echt alles wat je er op voorhand van zou kunnen verwachten. Vanuit ons perspectief hadden we minimaal een gelijkspel verdiend na negentig minuten… Het voelde alsof we meer verdienden. We speelden dé perfecte wedstrijd. Behalve dan dat we geen doelpunt maakten. Het was vergelijkbaar met vorige week, maar toen waren zij juist perfect", aldus de Nederlandse trainer na de match.

Het waren twee spektakelstukken. "Dit was de beste voetbalwedstrijd die ik ooit meegemaakt heb. Dit was een ongelofelijke prestatie van mijn ploeg. Zeker in vergelijking met vorige week. We creëerden volop kansen, maar eindigde met een 0-1 nederlaag. Het geluk was op na vorige week, denk ik", aldus Slot.

PSG stoot door

Opvallend: PSG wist maar héél nipt de League Phase van de Champions League te overleven, terwijl Liverpool daar oppermachtig was. Dat stemde Slot ook tot nadenken. Hij zei er het volgende over. 

"We zijn uitgeschakeld met voetbal waarmee we volgens mij indruk hebben gemaakt in Europa. Je kunt erover nadenken hoeveel het waard is om de eerste fase van het toernooi als eerste af te sluiten, als je dan in het vervolg meteen Paris Saint-Germain kunt treffen", zei hij.

"Dat is het format en dat moeten we accepteren. Als je dit toernooi wilt winnen, moet je aan het einde clubs als Paris Saint-Germain verslaan en dat hebben we vandaag niet gedaan", besloot hij.

Gaat PSG de Champions League winnen?

Meest recent

Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

15
15
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

5
5
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

166
166
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

102
102
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

29
29
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

34
34
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

88
88
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

177
177
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

272
272
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

471
471
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

196
196
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

183
183
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

167
167
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

142
142
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

451
451
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

281
281
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1015
1015
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

599
599
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

72
72
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

518
518
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

153
153
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

166
166
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

316
316
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

144
144
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

88
88

Meer sportnieuws