Witsel verklaart: "Dààr liep het mis met Tedesco"

476
Witsel verklaart:

De passage van Domenico Tedesco was een teleurstelling. Het begin was goed, maar nadien ging het al snel mis. De coach had duidelijk niet genoeg ervaring met het werken met grote namen. Dat was zeer duidelijk.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Tedesco veranderde veel te veel

De aanpak van Tedesco was duidelijk: verjongen. Dat deed hij echter veel te geforceerd. Dat geeft Axel Witsel aan in een interview met La Capitale.

"Toen Roberto Martínez vertrok, wilde Domenico Tedesco van A naar Z gaan, zonder te stoppen bij de letter M. Dat is mijn mening. Er moest een tussenstap plaatsvinden voordat de fakkel aan de huidige generatie kon worden doorgegeven. Dat was wat er ontbrak", zei Witsel.

De coach ging te fel verjongen. "Er zijn te veel veranderingen tegelijk en te snel doorgevoerd. Dat was het probleem, niets anders", vertelde de speler van Alético Madrid. 

Garcia pakt het anders aan

"Jammer voor Tedesco, met wie ik ook een goed gesprek had toen hij bij mij kwam. Hij was een goed mens, tactisch en menselijk gezien. Hij was ook recht door zee en zei wat hij te zeggen had, of het nu goed of slecht was. Het overslaan van deze stap heeft hem echter de das omgedaan", zei Witsel nog.

Rudi Garcia heeft veel meer ervaring met het werken met grote namen. De coach weet dat er een goed evenwicht moet zijn in een groep. Die bestaat het liefst uit een aantal heel ervaren jongens, nadien heb je een tussengroep en ook nog de jonkies. Daarvan moet dan een geheel gemaakt worden.

Gaat Garcia het beter aanpakken dan Tedesco?

Meest recent

Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

3
3
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

4
4
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

13
13
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

165
165
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

14
14
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

312
312
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

30
30
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

580
580
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

53
53
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

23
23
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

499
499
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

205
205
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

991
991
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

155
155
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

206
206
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

95
95
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

309
309
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

249
249
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

298
298
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137

Meer sportnieuws