Club Brugge verwelkomt tijdens interlandbreak oude bekenden

door
Club Brugge verwelkomt tijdens interlandbreak oude bekenden

Woensdagavond gaat Club Brugge nog op zoek naar een stunt in de Champions League, waarin ze met minstens twee goals verschil zullen moeten winnen op het veld van Aston Villa om nog kans te maken op kwalificatie. Daarna wacht nog de afsluiter van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League.

Zondag krijgt Club Brugge daarin nog het bezoek van Charleroi. Dat betekent dat ze Rik De Mil nog eens terugzien. De Charleroi-coach was van 2015 tot eind 2023 aan de slag bij Club als jeugdtrainer en assistent.

LEES OOK: 'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

Club oefent tijdens interlandbreak tegen NAC

Daarna volgt de interlandbreak en daarin zal Club nog enkele andere oude bekenden in de ogen kijken. Volgende week donderdag spelen ze immers een oefenwedstrijd tegen NAC Breda, de huidige nummer elf in de Eredivisie.

NAC wordt dit seizoen gecoacht door Carl Hoefkens, die zelf in 2022 enkele maanden hoofdcoach was van Club en daarvoor jarenlang in de jeugd en als assistent bij Blauw-Zwart werkte. Met Kamal Sowah maakte er in de winter nog een speler de overstap van Club naar NAC.

Reünie met Hoefkens en Sowah

De wedstrijd zal achter gesloten deuren gespeeld worden, wellicht in het Belfius Basecamp. Dat laat NAC weten. Ze zullen er wellicht een stevig uitgedund Club treffen, want heel wat spelers zullen zich wellicht bij hun nationale ploeg voegen.

Met Hans Vanaken, Brandon Mechele, Hans Vanaken en Joaquin Seys werden er bijvoorbeeld vier Club-spelers opgenomen in de voorselectie van de Rode Duivels, al zal die laatste door een blessure sowieso verstek moeten laten gaan. Ook verschillende andere spelers zullen nog opgeroepen worden voor hun land.

Goede zet van Club Brugge?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

92
92
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

50
50
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

5
5
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

63
63
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

46
46
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

59
59
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

239
239
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

30
30
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

386
386
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

258
258
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

345
345
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

113
113
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

68
68
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

430
430
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

166
166
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

334
334
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

128
128
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

479
479
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

292
292
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

243
243
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

180
180

Meer sportnieuws