Pijnlijk voor Beerschot: "Zij zijn 10 keer professioneler"

door
Pijnlijk voor Beerschot:

Vorige week kon Beerschot eindelijk nog eens een wedstrijd winnen, maar desondanks lijkt het nog altijd af te stevenen op een terugkeer naar 1B. De Mannekes blijven immers afgetekend laatste staan na een pijnlijk jaar.

Na de onverwachte titel van vorig seizoen bleek Beerschot nog niet klaar voor de Jupiler Pro League. Het pakte tot dusver amper achttien punten en zal in de Relegation Play-Off nog een kloof van maar liefst dertien punten moeten dichten om zelfs maar in de barrages om het behoud te raken.

LEES OOK: Patro Eisden verrast met pikante transfer

Soms FC De Kampioenen op het Kiel

Bovendien rommelde het ook naast het veld regelmatig op het Kiel. Er was een bestuurswissel in de zomer en trainer Dirk Kuyt moest vaak werken in moeilijke omstandigheden, zoals begin februari nog bleek met de plotse transfer van Thibaud Verlinden naar OH Leuven. 

Dat zag ook oude bekende Frédéric Frans, die in de zomer de deur van het Kiel achter zich dicht trok. "Het is erg om te zeggen, het leek soms op FC De Kampioenen. Het is moeilijk om iets te zeggen over de mensen van United World, ik heb er zelf nog niet mee gesproken. Maar ze stralen toch weinig betrokkenheid uit", stelt hij in Gazet van Antwerpen.

Sporting Hasselt professioneler dan Beerschot

Frans was vorig seizoen nog coach van de beloften van Beerschot en kon dit seizoen assistent van Kuyt worden, maar bedankte voor de aanbieding. Hij koos ervoor om zijn carrière als hoofdtrainer te beginnen bij Sporting Hasselt, de ambitieuze eerstenationaler die overgenomen werd door Sam Kerkhofs en Rik Verheye.

"Beerschot verlaten was een moeilijke beslissing, de jobkeuze was dat niet. Op zes, zeven maanden heb ik hier veel meer geleerd dan ik elders als assistent zou doen. Scouting, transfers, samenwerken met vrijwilligers. Op alle vlakken krijg ik een spoedcursus. En in vergelijking met Beerschot is alles tien keer professioneler", doet Frans een voor Beerschot toch pijnlijke vaststelling.

Maakt Beerschot nog kans op het behoud?

Meest recent

Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

19
19
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

87
87
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

89
89
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

216
216
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

39
39
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

98
98
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

144
144
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

36
36
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

167
167
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

218
218
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

106
106
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

140
140
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

59
59
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

511
511
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

111
111
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

297
297
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

430
430
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

449
449
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

111
111
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

461
461
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

114
114
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

216
216

Meer sportnieuws