Pijnlijk voor Beerschot: "Zij zijn 10 keer professioneler"

door
Pijnlijk voor Beerschot:

Vorige week kon Beerschot eindelijk nog eens een wedstrijd winnen, maar desondanks lijkt het nog altijd af te stevenen op een terugkeer naar 1B. De Mannekes blijven immers afgetekend laatste staan na een pijnlijk jaar.

Na de onverwachte titel van vorig seizoen bleek Beerschot nog niet klaar voor de Jupiler Pro League. Het pakte tot dusver amper achttien punten en zal in de Relegation Play-Off nog een kloof van maar liefst dertien punten moeten dichten om zelfs maar in de barrages om het behoud te raken.

LEES OOK: Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Soms FC De Kampioenen op het Kiel

Bovendien rommelde het ook naast het veld regelmatig op het Kiel. Er was een bestuurswissel in de zomer en trainer Dirk Kuyt moest vaak werken in moeilijke omstandigheden, zoals begin februari nog bleek met de plotse transfer van Thibaud Verlinden naar OH Leuven. 

Dat zag ook oude bekende Frédéric Frans, die in de zomer de deur van het Kiel achter zich dicht trok. "Het is erg om te zeggen, het leek soms op FC De Kampioenen. Het is moeilijk om iets te zeggen over de mensen van United World, ik heb er zelf nog niet mee gesproken. Maar ze stralen toch weinig betrokkenheid uit", stelt hij in Gazet van Antwerpen.

Sporting Hasselt professioneler dan Beerschot

Frans was vorig seizoen nog coach van de beloften van Beerschot en kon dit seizoen assistent van Kuyt worden, maar bedankte voor de aanbieding. Hij koos ervoor om zijn carrière als hoofdtrainer te beginnen bij Sporting Hasselt, de ambitieuze eerstenationaler die overgenomen werd door Sam Kerkhofs en Rik Verheye.

"Beerschot verlaten was een moeilijke beslissing, de jobkeuze was dat niet. Op zes, zeven maanden heb ik hier veel meer geleerd dan ik elders als assistent zou doen. Scouting, transfers, samenwerken met vrijwilligers. Op alle vlakken krijg ik een spoedcursus. En in vergelijking met Beerschot is alles tien keer professioneler", doet Frans een voor Beerschot toch pijnlijke vaststelling.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"
29

Maakt Beerschot nog kans op het behoud?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

29
29
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

17
17
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

20
20
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

26
26
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

85
85
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

57
57
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

15
15
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

150
150
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

185
185
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

46
46
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

110
110
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

342
342
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

56
56
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

254
254
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

33
33
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

75
75
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

204
204
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

103
103
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

82
82
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

131
131
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

405
405
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

167
167

Meer sportnieuws