Pijnlijk voor Beerschot: "Zij zijn 10 keer professioneler"

382
Pijnlijk voor Beerschot:

Vorige week kon Beerschot eindelijk nog eens een wedstrijd winnen, maar desondanks lijkt het nog altijd af te stevenen op een terugkeer naar 1B. De Mannekes blijven immers afgetekend laatste staan na een pijnlijk jaar.

Na de onverwachte titel van vorig seizoen bleek Beerschot nog niet klaar voor de Jupiler Pro League. Het pakte tot dusver amper achttien punten en zal in de Relegation Play-Off nog een kloof van maar liefst dertien punten moeten dichten om zelfs maar in de barrages om het behoud te raken.

LEES OOK: Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Soms FC De Kampioenen op het Kiel

Bovendien rommelde het ook naast het veld regelmatig op het Kiel. Er was een bestuurswissel in de zomer en trainer Dirk Kuyt moest vaak werken in moeilijke omstandigheden, zoals begin februari nog bleek met de plotse transfer van Thibaud Verlinden naar OH Leuven. 

Dat zag ook oude bekende Frédéric Frans, die in de zomer de deur van het Kiel achter zich dicht trok. "Het is erg om te zeggen, het leek soms op FC De Kampioenen. Het is moeilijk om iets te zeggen over de mensen van United World, ik heb er zelf nog niet mee gesproken. Maar ze stralen toch weinig betrokkenheid uit", stelt hij in Gazet van Antwerpen.

Sporting Hasselt professioneler dan Beerschot

Frans was vorig seizoen nog coach van de beloften van Beerschot en kon dit seizoen assistent van Kuyt worden, maar bedankte voor de aanbieding. Hij koos ervoor om zijn carrière als hoofdtrainer te beginnen bij Sporting Hasselt, de ambitieuze eerstenationaler die overgenomen werd door Sam Kerkhofs en Rik Verheye.

"Beerschot verlaten was een moeilijke beslissing, de jobkeuze was dat niet. Op zes, zeven maanden heb ik hier veel meer geleerd dan ik elders als assistent zou doen. Scouting, transfers, samenwerken met vrijwilligers. Op alle vlakken krijg ik een spoedcursus. En in vergelijking met Beerschot is alles tien keer professioneler", doet Frans een voor Beerschot toch pijnlijke vaststelling.

Maakt Beerschot nog kans op het behoud?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

31
31
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

33
33
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

42
42
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

215
215
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

342
342
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws