PSG kegelt Liverpool na strafschoppen uit Champions League

door
PSG kegelt Liverpool na strafschoppen uit Champions League

In de Champions League stonden vanavond nog drie terugmatchen van de achtste finales van de Champions League op het programma. Wat konden ploegen als Bayern München en Liverpool voor elkaar krijgen?

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Kompany overtuigend

Vincent Kompany trok met zijn Bayern München naar Leverkusen, waar ze een 0-3-voorsprong verdedigden. Bayern kwam geen enkel moment in de problemen en had heel de match controle. Voor de rust werd er niet gescoord, maar na de pauze trof Harry Kane raak. Alle hoop weg bij Leverkusen, dat geen vuist meer kon maken. Alphonso Davies zorgde voor de 0-2-eindstand.

Liverpool won vorige week onverdiend met 0-1 bij PSG. De Parijzenaars scoorden al snel tegen via Ousmane Dembélé. In de tweede helft trof Liverpool de paal. Zo leken we op weg naar verlengingen en die komen er ook. Na een zinderende partij met kansen voor de twee ploegen in die 120 minuten, was het uiteindelijk PSG dat aan het langste eind trok in de strafschoppenreeks. Liverpool ligt er dus uit.

Bayern tegen Inter

Inter ontving Feyenoord, waar ze vorige week met 0-2 wonnen. Marcus Thuram scoorde al snel de 1-0 en alles leek gespeeld, maar op slag van rust maakte Moder alsnog gelijk. Na de koffie zette Inter orde op zaken, want Hasan Calhanoglu zorgde voor de 2-1. Aan die score veranderde er niets meer.

In de volgende ronde wacht voor Bayern München een duel tegen Internazionale. Ligt de weg naar de halve finales open? PSG of Liverpool wacht dan weer af, zij spelen tegen Club Brugge of Aston Villa.

Gaat Bayern ook Inter uitschakelen?

Meest recent

Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

41
41
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

19
19
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

42
42
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

109
109
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

93
93
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

17
17
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

345
345
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

211
211
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

103
103
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

264
264
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

524
524
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

78
78
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

327
327
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

220
220
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

159
159
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

173
173
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

257
257
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

709
709
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

412
412
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

471
471
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

334
334
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

275
275
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

134
134
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

167
167

Meer sportnieuws