PSG kegelt Liverpool na strafschoppen uit Champions League

144 stemmen
PSG kegelt Liverpool na strafschoppen uit Champions League

In de Champions League stonden vanavond nog drie terugmatchen van de achtste finales van de Champions League op het programma. Wat konden ploegen als Bayern München en Liverpool voor elkaar krijgen?

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Kompany overtuigend

Vincent Kompany trok met zijn Bayern München naar Leverkusen, waar ze een 0-3-voorsprong verdedigden. Bayern kwam geen enkel moment in de problemen en had heel de match controle. Voor de rust werd er niet gescoord, maar na de pauze trof Harry Kane raak. Alle hoop weg bij Leverkusen, dat geen vuist meer kon maken. Alphonso Davies zorgde voor de 0-2-eindstand.

Liverpool won vorige week onverdiend met 0-1 bij PSG. De Parijzenaars scoorden al snel tegen via Ousmane Dembélé. In de tweede helft trof Liverpool de paal. Zo leken we op weg naar verlengingen en die komen er ook. Na een zinderende partij met kansen voor de twee ploegen in die 120 minuten, was het uiteindelijk PSG dat aan het langste eind trok in de strafschoppenreeks. Liverpool ligt er dus uit.

Bayern tegen Inter

Inter ontving Feyenoord, waar ze vorige week met 0-2 wonnen. Marcus Thuram scoorde al snel de 1-0 en alles leek gespeeld, maar op slag van rust maakte Moder alsnog gelijk. Na de koffie zette Inter orde op zaken, want Hasan Calhanoglu zorgde voor de 2-1. Aan die score veranderde er niets meer.

In de volgende ronde wacht voor Bayern München een duel tegen Internazionale. Ligt de weg naar de halve finales open? PSG of Liverpool wacht dan weer af, zij spelen tegen Club Brugge of Aston Villa.

🚀

Gaat Bayern ook Inter uitschakelen?

Meest recent

Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

0
0
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

16
16
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

29
29
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

88
88
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

259
259
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

141
141
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

298
298
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

233
233
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

151
151
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

76
76
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

134
134
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

315
315
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

314
314
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

237
237
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

426
426
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

139
139
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

650
650
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

97
97
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

64
64
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

360
360
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

39
39

Meer sportnieuws