Spaanse pers: "Dé topfavoriet voor de Champions League"

180 stemmen
Spaanse pers:

In de Champions League vinden vandaag en morgen de achtste finales plaats. Vanaf de kwartfinales beginnen heel wat ploegen dus te dromen van de eindzege. De Spaanse weet het bijna zeker: FC Barcelona, dat overtuigend met 3-1 won van Benfica, gaat de prijs pakken.

"Dit Barça is de favoriet om alles te winnen dit seizoen", vindt SPORT, dat een 'spectaculaire eerste helft' zag met een 'geweldige' Lamine Yamal en een 'effectieve Raphinha'. "Hij staat op 27 goals dit seizoen, met elf in de Champions League waarmee hij vooralsnog topscorer is. Daaraan moeten we nog 18 assists toevoegen."

LEES OOK: “Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Barça maakt indruk

"Behalve Lamine mogen we ook Pedri niet vergeten, die op een tovenaar lijkt. De Jong verdient het eveneens om niet vergeten te worden. Een speler die z'n basisplaats kwijt leek te zijn, maar weer een belangrijke speler is geworden."

Barça maakte als geheel indruk. "Het speltempo, de snelheid en de competitiedrang is in sommige fases onverslaanbaar. Zonder overdrijven kun je zeggen dat het spel grenst aan perfectie. Bovendien konden de spelers, te midden van alle droefheid van deze week, de overwinning opdragen aan Carles Miñarro."

Straffe Yamal

Ook Mundo Deportivo had lof. "Het was een Champions League-show met misschien wel een voorspelling voor de Ballon d'Or-winnaar dit jaar", doelde het medium op Yamal. "Alleen een Marsmannetje, zoals de speler uit Rosario die 672 doelpunten voor Barça maakte, kan zo'n draai met zijn linkerbeen maken als bij het tweede Barcelona-doelpunt.'"

"Benfica had de witte vlag al gehesen, waardoor het middenveld een dansvloer werd van Pedri (gekozen tot Man of the Match, red.), De Jong, Dani Olmo en anderen. Barça liet zich zien als kandidaat om de Champions League te winnen."

Gaat Barça de CL winnen?

Meest recent

'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

39
39
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

44
44
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

33
33
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

80
80
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

35
35
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

677
677
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

130
130
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

81
81
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

52
52
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

28
28
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

226
226
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

59
59
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

195
195
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

297
297
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

93
93
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

175
175
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

262
262
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

620
620
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

623
623
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

74
74
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

142
142

Meer sportnieuws