Spaanse pers: "Dé topfavoriet voor de Champions League"

door
Spaanse pers:

In de Champions League vinden vandaag en morgen de achtste finales plaats. Vanaf de kwartfinales beginnen heel wat ploegen dus te dromen van de eindzege. De Spaanse weet het bijna zeker: FC Barcelona, dat overtuigend met 3-1 won van Benfica, gaat de prijs pakken.

"Dit Barça is de favoriet om alles te winnen dit seizoen", vindt SPORT, dat een 'spectaculaire eerste helft' zag met een 'geweldige' Lamine Yamal en een 'effectieve Raphinha'. "Hij staat op 27 goals dit seizoen, met elf in de Champions League waarmee hij vooralsnog topscorer is. Daaraan moeten we nog 18 assists toevoegen."

LEES OOK: Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Barça maakt indruk

"Behalve Lamine mogen we ook Pedri niet vergeten, die op een tovenaar lijkt. De Jong verdient het eveneens om niet vergeten te worden. Een speler die z'n basisplaats kwijt leek te zijn, maar weer een belangrijke speler is geworden."

Barça maakte als geheel indruk. "Het speltempo, de snelheid en de competitiedrang is in sommige fases onverslaanbaar. Zonder overdrijven kun je zeggen dat het spel grenst aan perfectie. Bovendien konden de spelers, te midden van alle droefheid van deze week, de overwinning opdragen aan Carles Miñarro."

Straffe Yamal

Ook Mundo Deportivo had lof. "Het was een Champions League-show met misschien wel een voorspelling voor de Ballon d'Or-winnaar dit jaar", doelde het medium op Yamal. "Alleen een Marsmannetje, zoals de speler uit Rosario die 672 doelpunten voor Barça maakte, kan zo'n draai met zijn linkerbeen maken als bij het tweede Barcelona-doelpunt.'"

"Benfica had de witte vlag al gehesen, waardoor het middenveld een dansvloer werd van Pedri (gekozen tot Man of the Match, red.), De Jong, Dani Olmo en anderen. Barça liet zich zien als kandidaat om de Champions League te winnen."

Gaat Barça de CL winnen?

Meest recent

'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

17
17
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

57
57
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

42
42
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

483
483
'Tranfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

65
65
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

121
121
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

129
129
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

149
149
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

311
311
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

35
35
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

42
42
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

144
144
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

28
28
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

213
213
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

355
355
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

137
137
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

136
136
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

98
98
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

118
118
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

328
328
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

130
130
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

144
144
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

89
89
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

557
557
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

271
271

Meer sportnieuws