Vanhaezebrouck geeft AA Gent gouden trainerstip

door
Vanhaezebrouck geeft AA Gent gouden trainerstip

AA Gent stelde Danijel Milicevic aan als tijdelijke opvolger van Wouter Vrancken. De voormalige middenvelder kan voorlopig goede resultaten neerleggen. Moet AA Gent hem aan boord houden als hoofdtrainer?

LEES OOK: Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Milicevic houden?

Milicevic is dus goed begonnen aan zijn passage bij AA Gent. Maar David Hubert bewijst dat je toch even moet afwachten. In het begin volgt er steevast lof na een trainersovername. Bij AA Gent wachten ze dus mogelijk nog wat af.

Hein Vanhaezebrouck sprak erover bij Het Nieuwsblad. "AA Gent hoeft nu nog niet meteen te beslissen, maar ik zou toch ook niet wachten tot het einde van de play-offs", vertelt hij. Al zijn er wel een aantal vrije trainers.

Ivan Leko?

Karel Geraerts is vrij, net als Philippe Clement. Vanhaezebrouck neemt een aantal dossiers door. "Nicky Hayen of Thorsten Fink kan je niet halen. Mark van Bommel ook niet, denk ik. Ivan Leko speelde ooit kampioen met Club en doet het goed bij Standard, dat wel. Hij heeft de credentials. Die keuze moet alleszins zeer goed doordacht zijn, ook naar de algemene situatie rond de club."

AA Gent kan dus rustig afwachten, aangezien ze twee grote doelen hebben gehaald. De League Phase van de Conference League overleven en zich voor het eerst in jaren plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Het seizoen verloopt, ondanks alle kritiek, dus best goed.

In de Play-Offs hoopt AA Gent voluit voor een Europees ticket te gaan. Ze moeten daarvoor strijden met ploegen als RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC. Wie van hen wordt vierde, of gaat alsnog verrassen en richting top drie gaan?

Moet AA Gent Milicevic als T1 houden?

Meest recent

'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

2
2
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

21
21
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

66
66
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

54
54
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

182
182
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

77
77
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

158
158
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

805
805
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

291
291
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

49
49
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

162
162
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

105
105
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

362
362
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

71
71
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

60
60
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

560
560
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

566
566
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

381
381
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

513
513
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

681
681
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1054
1054
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

40
40
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

665
665
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1538
1538
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

1069
1069

Meer sportnieuws