Vanhaezebrouck geeft AA Gent gouden trainerstip

468 stemmen
Vanhaezebrouck geeft AA Gent gouden trainerstip

AA Gent stelde Danijel Milicevic aan als tijdelijke opvolger van Wouter Vrancken. De voormalige middenvelder kan voorlopig goede resultaten neerleggen. Moet AA Gent hem aan boord houden als hoofdtrainer?

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Milicevic houden?

Milicevic is dus goed begonnen aan zijn passage bij AA Gent. Maar David Hubert bewijst dat je toch even moet afwachten. In het begin volgt er steevast lof na een trainersovername. Bij AA Gent wachten ze dus mogelijk nog wat af.

Hein Vanhaezebrouck sprak erover bij Het Nieuwsblad. "AA Gent hoeft nu nog niet meteen te beslissen, maar ik zou toch ook niet wachten tot het einde van de play-offs", vertelt hij. Al zijn er wel een aantal vrije trainers.

Ivan Leko?

Karel Geraerts is vrij, net als Philippe Clement. Vanhaezebrouck neemt een aantal dossiers door. "Nicky Hayen of Thorsten Fink kan je niet halen. Mark van Bommel ook niet, denk ik. Ivan Leko speelde ooit kampioen met Club en doet het goed bij Standard, dat wel. Hij heeft de credentials. Die keuze moet alleszins zeer goed doordacht zijn, ook naar de algemene situatie rond de club."

AA Gent kan dus rustig afwachten, aangezien ze twee grote doelen hebben gehaald. De League Phase van de Conference League overleven en zich voor het eerst in jaren plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Het seizoen verloopt, ondanks alle kritiek, dus best goed.

In de Play-Offs hoopt AA Gent voluit voor een Europees ticket te gaan. Ze moeten daarvoor strijden met ploegen als RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC. Wie van hen wordt vierde, of gaat alsnog verrassen en richting top drie gaan?

Moet AA Gent Milicevic als T1 houden?

Meest recent

Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

8
8
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

17
17
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

147
147
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

15
15
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

310
310
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

218
218
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

214
214
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

101
101
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

53
53
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

91
91
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

79
79
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

41
41
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

187
187
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

223
223
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

122
122
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

74
74
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

692
692
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

486
486
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

256
256
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

103
103
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

76
76
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

345
345
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

832
832

Meer sportnieuws