Hayen spreekt voor CL-match: "Als ik mag kiezen..."

166 stemmen
Hayen spreekt voor CL-match:

Nicky Hayen is ongeveer een jaar trainer van Club Brugge en het was tot op heden vooral feest. De trainer hoopt nog een extra feestje te mogen bouwen op het veld van Aston Villa. Club Brugge gaat voluit voor een stunt ondanks een 1-3-achterstand.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Geloof in stunt bij Club Brugge

"De spelersgroep gelooft er zelf nog in. Dat voel je in de kleedkamer en is ook gezegd geweest. Het zal niet makkelijk worden, maar we hebben in het verleden al getoond dat het op een moeilijke manier ook kan. Het is eigenlijk 'all or nothing'. We willen scoren en zo zullen we ons ook presenteren", zei Hayen op de persconferentie.

Hayen hoopt op een partij zoals op het veld van Atalanta. "Je weet nooit, als we vroeg scoren en op voorsprong komen. Als ik mag kiezen, is het scenario van Atalanta het beste. 0-3 bij de rust. Maar zij gaan weer afwachtend spelen en het tempo eruit halen. We moeten waakzaam zijn voor hun snelle aanvallers."

Zoals Atalanta?

Hayen kruipt uiteraard in de rol van underdog. "Er staat heel weinig druk op voor ons. Veel mensen hebben ons al helemaal afgeschreven voor deze terugmatch. Het is een soort bonusmatch, dat wel, maar we gaan onze huid zo duur mogelijk verkopen." 

"Als we er niet in geloven, moesten we hier vandaag ook niet zitten. We kunnen niet voorspellen wat het zal worden, maar we geloven wel in onze kansen. Hoe klein het percentage ook is", zei de trainer ook nog.

Hayen gaf ook meer uitleg over de kansen. "We hebben ons in deze Champions League al goed gepresenteerd en dat geeft vertrouwen. We hebben 12,5 procent kans, of 5 procent, dat kan elke minuut stijgen of dalen. Tegen Atalanta was het 25 procent, nu dus 12,5 procent."

Gaat Club eerst scoren tegen Aston Villa?

Meest recent

Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

0
0
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

2
2
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

32
32
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

9
9
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

239
239
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

106
106
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

27
27
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

26
26
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

81
81
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

178
178
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

465
465
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

57
57
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

303
303
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

70
70
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

222
222
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

673
673
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

358
358
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

437
437
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

613
613
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

278
278
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

394
394
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

168
168

Meer sportnieuws