Hayen spreekt voor CL-match: "Als ik mag kiezen..."

door
Hayen spreekt voor CL-match:

Nicky Hayen is ongeveer een jaar trainer van Club Brugge en het was tot op heden vooral feest. De trainer hoopt nog een extra feestje te mogen bouwen op het veld van Aston Villa. Club Brugge gaat voluit voor een stunt ondanks een 1-3-achterstand.

LEES OOK: Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

Geloof in stunt bij Club Brugge

"De spelersgroep gelooft er zelf nog in. Dat voel je in de kleedkamer en is ook gezegd geweest. Het zal niet makkelijk worden, maar we hebben in het verleden al getoond dat het op een moeilijke manier ook kan. Het is eigenlijk 'all or nothing'. We willen scoren en zo zullen we ons ook presenteren", zei Hayen op de persconferentie.

Hayen hoopt op een partij zoals op het veld van Atalanta. "Je weet nooit, als we vroeg scoren en op voorsprong komen. Als ik mag kiezen, is het scenario van Atalanta het beste. 0-3 bij de rust. Maar zij gaan weer afwachtend spelen en het tempo eruit halen. We moeten waakzaam zijn voor hun snelle aanvallers."

Zoals Atalanta?

Hayen kruipt uiteraard in de rol van underdog. "Er staat heel weinig druk op voor ons. Veel mensen hebben ons al helemaal afgeschreven voor deze terugmatch. Het is een soort bonusmatch, dat wel, maar we gaan onze huid zo duur mogelijk verkopen." 

"Als we er niet in geloven, moesten we hier vandaag ook niet zitten. We kunnen niet voorspellen wat het zal worden, maar we geloven wel in onze kansen. Hoe klein het percentage ook is", zei de trainer ook nog.

Hayen gaf ook meer uitleg over de kansen. "We hebben ons in deze Champions League al goed gepresenteerd en dat geeft vertrouwen. We hebben 12,5 procent kans, of 5 procent, dat kan elke minuut stijgen of dalen. Tegen Atalanta was het 25 procent, nu dus 12,5 procent."

Gaat Club eerst scoren tegen Aston Villa?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

150
150
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

23
23
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

21
21
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

49
49
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

71
71
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

28
28
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

67
67
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

151
151
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

93
93
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

208
208
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

99
99
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

35
35
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

141
141
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

36
36

Meer sportnieuws