Hayen spreekt voor CL-match: "Als ik mag kiezen..."

door
Hayen spreekt voor CL-match:

Nicky Hayen is ongeveer een jaar trainer van Club Brugge en het was tot op heden vooral feest. De trainer hoopt nog een extra feestje te mogen bouwen op het veld van Aston Villa. Club Brugge gaat voluit voor een stunt ondanks een 1-3-achterstand.

LEES OOK: 'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

Geloof in stunt bij Club Brugge

"De spelersgroep gelooft er zelf nog in. Dat voel je in de kleedkamer en is ook gezegd geweest. Het zal niet makkelijk worden, maar we hebben in het verleden al getoond dat het op een moeilijke manier ook kan. Het is eigenlijk 'all or nothing'. We willen scoren en zo zullen we ons ook presenteren", zei Hayen op de persconferentie.

Hayen hoopt op een partij zoals op het veld van Atalanta. "Je weet nooit, als we vroeg scoren en op voorsprong komen. Als ik mag kiezen, is het scenario van Atalanta het beste. 0-3 bij de rust. Maar zij gaan weer afwachtend spelen en het tempo eruit halen. We moeten waakzaam zijn voor hun snelle aanvallers."

Zoals Atalanta?

Hayen kruipt uiteraard in de rol van underdog. "Er staat heel weinig druk op voor ons. Veel mensen hebben ons al helemaal afgeschreven voor deze terugmatch. Het is een soort bonusmatch, dat wel, maar we gaan onze huid zo duur mogelijk verkopen." 

"Als we er niet in geloven, moesten we hier vandaag ook niet zitten. We kunnen niet voorspellen wat het zal worden, maar we geloven wel in onze kansen. Hoe klein het percentage ook is", zei de trainer ook nog.

Hayen gaf ook meer uitleg over de kansen. "We hebben ons in deze Champions League al goed gepresenteerd en dat geeft vertrouwen. We hebben 12,5 procent kans, of 5 procent, dat kan elke minuut stijgen of dalen. Tegen Atalanta was het 25 procent, nu dus 12,5 procent."

Gaat Club eerst scoren tegen Aston Villa?

Meest recent

Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

6
6
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

4
4
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

39
39
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

302
302
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

224
224
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

299
299
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

117
117
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

318
318
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

209
209
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

875
875
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

112
112
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

144
144
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

240
240
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

93
93
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

166
166
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

98
98
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

174
174
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

68
68
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

345
345
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

107
107
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

402
402
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

372
372
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

107
107

Meer sportnieuws