Hayen spreekt voor CL-match: "Als ik mag kiezen..."

166 stemmen
Hayen spreekt voor CL-match:

Nicky Hayen is ongeveer een jaar trainer van Club Brugge en het was tot op heden vooral feest. De trainer hoopt nog een extra feestje te mogen bouwen op het veld van Aston Villa. Club Brugge gaat voluit voor een stunt ondanks een 1-3-achterstand.

LEES OOK: Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

Geloof in stunt bij Club Brugge

"De spelersgroep gelooft er zelf nog in. Dat voel je in de kleedkamer en is ook gezegd geweest. Het zal niet makkelijk worden, maar we hebben in het verleden al getoond dat het op een moeilijke manier ook kan. Het is eigenlijk 'all or nothing'. We willen scoren en zo zullen we ons ook presenteren", zei Hayen op de persconferentie.

Hayen hoopt op een partij zoals op het veld van Atalanta. "Je weet nooit, als we vroeg scoren en op voorsprong komen. Als ik mag kiezen, is het scenario van Atalanta het beste. 0-3 bij de rust. Maar zij gaan weer afwachtend spelen en het tempo eruit halen. We moeten waakzaam zijn voor hun snelle aanvallers."

Zoals Atalanta?

Hayen kruipt uiteraard in de rol van underdog. "Er staat heel weinig druk op voor ons. Veel mensen hebben ons al helemaal afgeschreven voor deze terugmatch. Het is een soort bonusmatch, dat wel, maar we gaan onze huid zo duur mogelijk verkopen." 

"Als we er niet in geloven, moesten we hier vandaag ook niet zitten. We kunnen niet voorspellen wat het zal worden, maar we geloven wel in onze kansen. Hoe klein het percentage ook is", zei de trainer ook nog.

Hayen gaf ook meer uitleg over de kansen. "We hebben ons in deze Champions League al goed gepresenteerd en dat geeft vertrouwen. We hebben 12,5 procent kans, of 5 procent, dat kan elke minuut stijgen of dalen. Tegen Atalanta was het 25 procent, nu dus 12,5 procent."

Gaat Club eerst scoren tegen Aston Villa?

Meest recent

'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

49
49
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

63
63
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

73
73
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

279
279
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

159
159
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

695
695
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

13
13
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

84
84
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

160
160
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

342
342
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

81
81
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

54
54
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

837
837
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

280
280
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

451
451
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

734
734
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

300
300
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

453
453
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

410
410
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

52
52
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

40
40
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

126
126
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

141
141

Meer sportnieuws