Jashari weg bij Club Brugge? Speler reageert op geruchten

door
Jashari weg bij Club Brugge? Speler reageert op geruchten

Club Brugge speelt morgenavond in de Champions League tegen Aston Villa. Blauw-Zwart lijkt voor een haast onmogelijke opdracht te staan na de 1-3-nederlaag uit de heenmatch. Maar in Brugge geloven ze nog steeds in een ultieme stunt. Dat bleek op de persbabbel.

LEES OOK: Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Jashari gelooft in stunt

Ardon Jashari is een speler met heel veel vertrouwen en de Zwitser gelooft in een stunt. "Ik denk nog niet dat het voorbij is. Onze wedstrijd vorige week was heel goed, net als in de League Phase. Je weet nooit in voetbal", vertelde de linkspoot. 

"Natuurlijk zal het moeilijk zijn, zeker omdat zij thuis spelen, maar wij hebben niks te verliezen en zullen voluit gaan. Een percentage daarop kleven is moeilijk. We zullen in elk geval efficiënt moeten zijn, maar kansen gaan we sowieso krijgen", gaf hij nog aan.

Gelukkig bij Club Brugge

De middenvelder sprak ook over zijn eerste seizoen in Brugse loondienst. "In het begin was het moeilijk voor mij. Maar het ging steeds beter. Ook de ploegmaats hielpen me om beter te worden. Zo kreeg ik meer zelfvertrouwen. Ik deed wat acties die de ploeg hielpen zo groeide ik nog. Ik speel graag op dit niveau en met deze spelers. Ik ben graag bij Club Brugge."

Er zijn heel veel geruchten over Jashari. Juventus, Atalanta en nog meer ploegen worden aan hem gelinkt. "Ik heb nog niet gedacht aan mijn toekomst. Ik ben volledig gefocust op het heden. Dat mijn statistieken nog niet zo goed zijn, vind ik niet zo erg zo lang we maar winnen. De drie punten zijn altijd het belangrijkste."

Hij ziet wel een verschil met de match in Atalanta, toen Club bij de rust 0-3 stond. "Deze wedstrijd is niet te vergelijken met de return tegen Atalanta. Toen wonnen wij de heenmatch, nu was het de tegenstander. Het is dus niet zo dat Aston Villa all-in moet gaan, zoals Atalanta dat wel moest. Druk moeten we onszelf alleszins niet opleggen.

Gaat Club stunten tegen Aston Villa?

Meest recent

Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

21
21
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

54
54
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

148
148
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

60
60
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

51
51
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

30
30
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

153
153
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

946
946
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

71
71
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

615
615
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

151
151
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

177
177
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

54
54
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

333
333
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

191
191
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

574
574
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

106
106
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

164
164
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

136
136
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

170
170
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

206
206
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

349
349
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

146
146
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

56
56
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

73
73

Meer sportnieuws