Jashari weg bij Club Brugge? Speler reageert op geruchten

door
Jashari weg bij Club Brugge? Speler reageert op geruchten

Club Brugge speelt morgenavond in de Champions League tegen Aston Villa. Blauw-Zwart lijkt voor een haast onmogelijke opdracht te staan na de 1-3-nederlaag uit de heenmatch. Maar in Brugge geloven ze nog steeds in een ultieme stunt. Dat bleek op de persbabbel.

LEES OOK: 'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

Jashari gelooft in stunt

Ardon Jashari is een speler met heel veel vertrouwen en de Zwitser gelooft in een stunt. "Ik denk nog niet dat het voorbij is. Onze wedstrijd vorige week was heel goed, net als in de League Phase. Je weet nooit in voetbal", vertelde de linkspoot. 

"Natuurlijk zal het moeilijk zijn, zeker omdat zij thuis spelen, maar wij hebben niks te verliezen en zullen voluit gaan. Een percentage daarop kleven is moeilijk. We zullen in elk geval efficiënt moeten zijn, maar kansen gaan we sowieso krijgen", gaf hij nog aan.

Gelukkig bij Club Brugge

De middenvelder sprak ook over zijn eerste seizoen in Brugse loondienst. "In het begin was het moeilijk voor mij. Maar het ging steeds beter. Ook de ploegmaats hielpen me om beter te worden. Zo kreeg ik meer zelfvertrouwen. Ik deed wat acties die de ploeg hielpen zo groeide ik nog. Ik speel graag op dit niveau en met deze spelers. Ik ben graag bij Club Brugge."

Er zijn heel veel geruchten over Jashari. Juventus, Atalanta en nog meer ploegen worden aan hem gelinkt. "Ik heb nog niet gedacht aan mijn toekomst. Ik ben volledig gefocust op het heden. Dat mijn statistieken nog niet zo goed zijn, vind ik niet zo erg zo lang we maar winnen. De drie punten zijn altijd het belangrijkste."

Hij ziet wel een verschil met de match in Atalanta, toen Club bij de rust 0-3 stond. "Deze wedstrijd is niet te vergelijken met de return tegen Atalanta. Toen wonnen wij de heenmatch, nu was het de tegenstander. Het is dus niet zo dat Aston Villa all-in moet gaan, zoals Atalanta dat wel moest. Druk moeten we onszelf alleszins niet opleggen.

Gaat Club stunten tegen Aston Villa?

Meest recent

Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

9
9
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

10
10
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

24
24
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

51
51
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

470
470
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

35
35
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

23
23
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

52
52
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

112
112
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

232
232
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

43
43
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

226
226
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

236
236
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

122
122
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

185
185
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

623
623
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

70
70
Taravel onthult meteen aanbieding om Anderlecht te verlaten

Anderlecht wil donderdag een ticket voor de bekerfinale pakken, maar dat belooft een zeer lastige ...

432
432
Seizoensverrassing duidelijk over toekomst bij Club

Bij Club Brugge mogen we in de zomer weer heel wat beweging gaan verwachten. Heel wat smaakmakers ...

285
285
Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Voor de Rode Duivels staan de komende maanden volledig in het teken van het WK. In maart staat er al ...

98
98
'Standard schuift titularis plots opzij: transfer op komst'

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Ook Standard is nog niet uitgeteld, al ...

171
171
'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

131
131
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

84
84
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

434
434

Meer sportnieuws