Jashari weg bij Club Brugge? Speler reageert op geruchten

door
Jashari weg bij Club Brugge? Speler reageert op geruchten

Club Brugge speelt morgenavond in de Champions League tegen Aston Villa. Blauw-Zwart lijkt voor een haast onmogelijke opdracht te staan na de 1-3-nederlaag uit de heenmatch. Maar in Brugge geloven ze nog steeds in een ultieme stunt. Dat bleek op de persbabbel.

LEES OOK: Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Jashari gelooft in stunt

Ardon Jashari is een speler met heel veel vertrouwen en de Zwitser gelooft in een stunt. "Ik denk nog niet dat het voorbij is. Onze wedstrijd vorige week was heel goed, net als in de League Phase. Je weet nooit in voetbal", vertelde de linkspoot. 

"Natuurlijk zal het moeilijk zijn, zeker omdat zij thuis spelen, maar wij hebben niks te verliezen en zullen voluit gaan. Een percentage daarop kleven is moeilijk. We zullen in elk geval efficiënt moeten zijn, maar kansen gaan we sowieso krijgen", gaf hij nog aan.

Gelukkig bij Club Brugge

De middenvelder sprak ook over zijn eerste seizoen in Brugse loondienst. "In het begin was het moeilijk voor mij. Maar het ging steeds beter. Ook de ploegmaats hielpen me om beter te worden. Zo kreeg ik meer zelfvertrouwen. Ik deed wat acties die de ploeg hielpen zo groeide ik nog. Ik speel graag op dit niveau en met deze spelers. Ik ben graag bij Club Brugge."

Er zijn heel veel geruchten over Jashari. Juventus, Atalanta en nog meer ploegen worden aan hem gelinkt. "Ik heb nog niet gedacht aan mijn toekomst. Ik ben volledig gefocust op het heden. Dat mijn statistieken nog niet zo goed zijn, vind ik niet zo erg zo lang we maar winnen. De drie punten zijn altijd het belangrijkste."

Hij ziet wel een verschil met de match in Atalanta, toen Club bij de rust 0-3 stond. "Deze wedstrijd is niet te vergelijken met de return tegen Atalanta. Toen wonnen wij de heenmatch, nu was het de tegenstander. Het is dus niet zo dat Aston Villa all-in moet gaan, zoals Atalanta dat wel moest. Druk moeten we onszelf alleszins niet opleggen.

Gaat Club stunten tegen Aston Villa?

Meest recent

Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

12
12
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

37
37
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

23
23
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

166
166
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

82
82
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

176
176
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

145
145
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

201
201
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

131
131
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

41
41
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

161
161
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

109
109
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

156
156
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

132
132
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

56
56
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

223
223
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

250
250
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

51
51
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

339
339
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

206
206
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

295
295
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

172
172
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

362
362
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

446
446
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

173
173

Meer sportnieuws