Emery deelt fikse waarschuwing uit omtrent Club Brugge

door
Emery deelt fikse waarschuwing uit omtrent Club Brugge

Club Brugge staat morgen voor een bijzonder moeilijke taak, want ze moeten een 1-3-nederlaag zien weg te werken op het veld van Aston Villa. Coach Unai Emery sprak vandaag de media toe naar aanleiding van die partij. Wat had hij te zeggen?

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Aston Villa onderschat Club Brugge niet

"Er is niets veranderd. We hebben heel veel respect voor Club Brugge. Er kan nog vanalles gebeuren. Hoezo? Omdat het een voetbalwedstrijd van 90 minuten is. De wedstrijd kan zo snel veranderen", vertelt hij.

Aston Villa had het in Brugge niet onder de markt, maar won door twee late goals. Emery verwacht zeker geen makkie. "We hebben daar gewonnen, maar dankzij twee acties in de laatste minuten van de partij. Nogmaals, het respect voor hen is enorm groot."

Emery haalde ook een goed voorbeeld aan. "We moeten het dus heel serieus aanpakken. We staan 3-1 voor, maar zij kunnen ook scoren. Denk maar aan de match tegen Celtic, toen we een 2-0-voorsprong hadden, maar binnen vijf minuten stond het 2-2 (nadien werd het nog 4-2, nvdr.)", waarschuwde hij zijn ploeg. 

Met Asensio, Onana en Martinez

Aston Villa zal ook kunnen rekenen op Amadou Onana, Marco Asensio en Emi Martinez. Zij trainden allen mee en zitten in de kern. Ross Barkley is out. Aston Villa wil voluit voor de kwartfinales gaan en 12 miljoen euro extra in de clubkassa droppen.

Bij Club Brugge weten ze wat te doen: goals maken. Blauw-Zwart heeft nog hoop op kwalificatie en trekt zich op aan de match in en tegen Atalanta. Toen stond het 0-3 bij de rust.

Gaat Aston Villa de klus klaren?

Meest recent

'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

18
18
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

13
13
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

44
44
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

56
56
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

81
81
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

50
50
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

166
166
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

22
22
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

387
387
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

49
49
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

79
79
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

172
172
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

272
272
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

89
89
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

88
88
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

266
266
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

497
497
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

149
149
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

113
113
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

537
537
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

257
257
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

77
77

Meer sportnieuws