Emery deelt fikse waarschuwing uit omtrent Club Brugge

294 stemmen
Emery deelt fikse waarschuwing uit omtrent Club Brugge

Club Brugge staat morgen voor een bijzonder moeilijke taak, want ze moeten een 1-3-nederlaag zien weg te werken op het veld van Aston Villa. Coach Unai Emery sprak vandaag de media toe naar aanleiding van die partij. Wat had hij te zeggen?

LEES OOK: Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Aston Villa onderschat Club Brugge niet

"Er is niets veranderd. We hebben heel veel respect voor Club Brugge. Er kan nog vanalles gebeuren. Hoezo? Omdat het een voetbalwedstrijd van 90 minuten is. De wedstrijd kan zo snel veranderen", vertelt hij.

Aston Villa had het in Brugge niet onder de markt, maar won door twee late goals. Emery verwacht zeker geen makkie. "We hebben daar gewonnen, maar dankzij twee acties in de laatste minuten van de partij. Nogmaals, het respect voor hen is enorm groot."

Emery haalde ook een goed voorbeeld aan. "We moeten het dus heel serieus aanpakken. We staan 3-1 voor, maar zij kunnen ook scoren. Denk maar aan de match tegen Celtic, toen we een 2-0-voorsprong hadden, maar binnen vijf minuten stond het 2-2 (nadien werd het nog 4-2, nvdr.)", waarschuwde hij zijn ploeg. 

Met Asensio, Onana en Martinez

Aston Villa zal ook kunnen rekenen op Amadou Onana, Marco Asensio en Emi Martinez. Zij trainden allen mee en zitten in de kern. Ross Barkley is out. Aston Villa wil voluit voor de kwartfinales gaan en 12 miljoen euro extra in de clubkassa droppen.

Bij Club Brugge weten ze wat te doen: goals maken. Blauw-Zwart heeft nog hoop op kwalificatie en trekt zich op aan de match in en tegen Atalanta. Toen stond het 0-3 bij de rust.

Gaat Aston Villa de klus klaren?

Meest recent

Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

49
49
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

55
55
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

11
11
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

34
34
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

89
89
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

37
37
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

53
53
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

45
45
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

56
56
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

74
74
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

109
109
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

330
330
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

86
86
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

196
196
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

151
151
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

83
83
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

497
497
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

420
420
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

132
132
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

425
425
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

308
308
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

290
290
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

549
549
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

211
211

Meer sportnieuws