Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

door
Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

Bayern München kende een rampzalige generale repetitie voor de terugmatch in de Champions League. Gelukkig won Der Rekordmeister met 3-0 van Bayer Leverkusen in de heenronde. Toch zijn er weer heel wat twijfels over Vincent Kompany en zijn manschappen, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Bayern ging pijnlijk onderuit tegen laagvlieger Bochum in de Bundesliga. Het gaf een 2-0 voorsprong nog volledig uit handen en naar verluidt was Kompany woedend. Nu wacht Leverkusen. ‘Kompany waakte dan ook voor onderschatting. Hij gaf toe zaterdag na de partij tegen Bochum aan “erg boos” te zijn geweest’, klinkt het.

LEES OOK: Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Lessen trekken

Kompany gaf een persconferentie voor de clash tegen Leverkusen. “Uit elke nederlaag moet je lessen trekken. Maar we trekken er nu wel een lijn onder. Het is essentieel dat we dit verlies niet meenemen naar de volgende wedstrijd. Natuurlijk is het belangrijk de vorige wedstrijd goed te analyseren, maar daarna gaat de focus op het volgende duel, en dat is morgen weer bij Bayer Leverkusen.”

De Belgische oefenmeester kan niet over Manuel Neuer beschikken. De Duitse nummer 1 kampt met een blessure aan de rechterkuit. Joao Palhinha kreeg tegen Bochum nog rood, maar zal er wel weer bij zijn. “Als coach van Bayern München is het belangrijk elke match opnieuw te winnen. Dat is het enige wat telt en dat willen we morgen opnieuw doen”, citeert Het Nieuwsblad Kompany.

Niet ondeschatten

Kompany wil niets van onderschatting weten en heeft al een tactisch plan klaar voor de grote rivaal. “We bereiden ons voor op wat we weten en geloven honderd procent in ons eigen kunnen. We denken niet wat er kan gebeuren na een eerste doelpunt van Leverkusen. We willen zelf eerst scoren.”

Is Kompany nog steeds de juiste man voor Bayern?

Meest recent

Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

62
62
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

4
4
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

64
64
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

98
98
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

619
619
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

124
124
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

259
259
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

373
373
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

110
110
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

248
248
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

308
308
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

61
61
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

529
529
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

437
437
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

177
177
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

482
482
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

462
462
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

87
87
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

387
387
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

614
614
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

234
234
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

279
279
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

312
312
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

389
389

Meer sportnieuws