Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

266 stemmen
Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

Bayern München kende een rampzalige generale repetitie voor de terugmatch in de Champions League. Gelukkig won Der Rekordmeister met 3-0 van Bayer Leverkusen in de heenronde. Toch zijn er weer heel wat twijfels over Vincent Kompany en zijn manschappen, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Bayern ging pijnlijk onderuit tegen laagvlieger Bochum in de Bundesliga. Het gaf een 2-0 voorsprong nog volledig uit handen en naar verluidt was Kompany woedend. Nu wacht Leverkusen. ‘Kompany waakte dan ook voor onderschatting. Hij gaf toe zaterdag na de partij tegen Bochum aan “erg boos” te zijn geweest’, klinkt het.

LEES OOK: WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

Lessen trekken

Kompany gaf een persconferentie voor de clash tegen Leverkusen. “Uit elke nederlaag moet je lessen trekken. Maar we trekken er nu wel een lijn onder. Het is essentieel dat we dit verlies niet meenemen naar de volgende wedstrijd. Natuurlijk is het belangrijk de vorige wedstrijd goed te analyseren, maar daarna gaat de focus op het volgende duel, en dat is morgen weer bij Bayer Leverkusen.”

De Belgische oefenmeester kan niet over Manuel Neuer beschikken. De Duitse nummer 1 kampt met een blessure aan de rechterkuit. Joao Palhinha kreeg tegen Bochum nog rood, maar zal er wel weer bij zijn. “Als coach van Bayern München is het belangrijk elke match opnieuw te winnen. Dat is het enige wat telt en dat willen we morgen opnieuw doen”, citeert Het Nieuwsblad Kompany.

Niet ondeschatten

Kompany wil niets van onderschatting weten en heeft al een tactisch plan klaar voor de grote rivaal. “We bereiden ons voor op wat we weten en geloven honderd procent in ons eigen kunnen. We denken niet wat er kan gebeuren na een eerste doelpunt van Leverkusen. We willen zelf eerst scoren.”

Is Kompany nog steeds de juiste man voor Bayern?

Meest recent

TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

130
130
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

15
15
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

144
144
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

42
42
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

141
141
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

245
245
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

416
416
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

141
141
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

209
209
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

167
167
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

784
784
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

195
195
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

334
334
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

190
190
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

480
480
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

341
341
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

546
546
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

480
480
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

115
115
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

148
148
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

99
99
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

219
219
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

350
350
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

501
501

Meer sportnieuws