Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

door
Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

Bayern München kende een rampzalige generale repetitie voor de terugmatch in de Champions League. Gelukkig won Der Rekordmeister met 3-0 van Bayer Leverkusen in de heenronde. Toch zijn er weer heel wat twijfels over Vincent Kompany en zijn manschappen, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Bayern ging pijnlijk onderuit tegen laagvlieger Bochum in de Bundesliga. Het gaf een 2-0 voorsprong nog volledig uit handen en naar verluidt was Kompany woedend. Nu wacht Leverkusen. ‘Kompany waakte dan ook voor onderschatting. Hij gaf toe zaterdag na de partij tegen Bochum aan “erg boos” te zijn geweest’, klinkt het.

LEES OOK: Bayern-sterren trekken grote ogen: 'geheim wapen' Kompany onthuld

Lessen trekken

Kompany gaf een persconferentie voor de clash tegen Leverkusen. “Uit elke nederlaag moet je lessen trekken. Maar we trekken er nu wel een lijn onder. Het is essentieel dat we dit verlies niet meenemen naar de volgende wedstrijd. Natuurlijk is het belangrijk de vorige wedstrijd goed te analyseren, maar daarna gaat de focus op het volgende duel, en dat is morgen weer bij Bayer Leverkusen.”

De Belgische oefenmeester kan niet over Manuel Neuer beschikken. De Duitse nummer 1 kampt met een blessure aan de rechterkuit. Joao Palhinha kreeg tegen Bochum nog rood, maar zal er wel weer bij zijn. “Als coach van Bayern München is het belangrijk elke match opnieuw te winnen. Dat is het enige wat telt en dat willen we morgen opnieuw doen”, citeert Het Nieuwsblad Kompany.

Niet ondeschatten

Kompany wil niets van onderschatting weten en heeft al een tactisch plan klaar voor de grote rivaal. “We bereiden ons voor op wat we weten en geloven honderd procent in ons eigen kunnen. We denken niet wat er kan gebeuren na een eerste doelpunt van Leverkusen. We willen zelf eerst scoren.”

Is Kompany nog steeds de juiste man voor Bayern?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

79
79
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

102
102
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

65
65
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

48
48
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

188
188
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

47
47
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

441
441
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

145
145
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

177
177
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

103
103
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

357
357
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

561
561
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

469
469
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

387
387
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

439
439
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

430
430
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

647
647
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws