Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

door
Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

Bayern München kende een rampzalige generale repetitie voor de terugmatch in de Champions League. Gelukkig won Der Rekordmeister met 3-0 van Bayer Leverkusen in de heenronde. Toch zijn er weer heel wat twijfels over Vincent Kompany en zijn manschappen, dat laat Het Nieuwsblad weten.

Bayern ging pijnlijk onderuit tegen laagvlieger Bochum in de Bundesliga. Het gaf een 2-0 voorsprong nog volledig uit handen en naar verluidt was Kompany woedend. Nu wacht Leverkusen. ‘Kompany waakte dan ook voor onderschatting. Hij gaf toe zaterdag na de partij tegen Bochum aan “erg boos” te zijn geweest’, klinkt het.

LEES OOK: Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Lessen trekken

Kompany gaf een persconferentie voor de clash tegen Leverkusen. “Uit elke nederlaag moet je lessen trekken. Maar we trekken er nu wel een lijn onder. Het is essentieel dat we dit verlies niet meenemen naar de volgende wedstrijd. Natuurlijk is het belangrijk de vorige wedstrijd goed te analyseren, maar daarna gaat de focus op het volgende duel, en dat is morgen weer bij Bayer Leverkusen.”

De Belgische oefenmeester kan niet over Manuel Neuer beschikken. De Duitse nummer 1 kampt met een blessure aan de rechterkuit. Joao Palhinha kreeg tegen Bochum nog rood, maar zal er wel weer bij zijn. “Als coach van Bayern München is het belangrijk elke match opnieuw te winnen. Dat is het enige wat telt en dat willen we morgen opnieuw doen”, citeert Het Nieuwsblad Kompany.

Niet ondeschatten

Kompany wil niets van onderschatting weten en heeft al een tactisch plan klaar voor de grote rivaal. “We bereiden ons voor op wat we weten en geloven honderd procent in ons eigen kunnen. We denken niet wat er kan gebeuren na een eerste doelpunt van Leverkusen. We willen zelf eerst scoren.”

Is Kompany nog steeds de juiste man voor Bayern?

Meest recent

Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

4
4
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

55
55
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

20
20
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

79
79
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

34
34
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

442
442
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

112
112
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

184
184
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

217
217
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

208
208
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

153
153
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

84
84
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

61
61
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

100
100
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

416
416
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

220
220
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

328
328
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

159
159
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

226
226
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

280
280
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

660
660
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

248
248
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

281
281
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

127
127

Meer sportnieuws