Ongeloof over Anderlecht-beul: “Ik verschoot daar echt van”

door
Ongeloof over Anderlecht-beul: “Ik verschoot daar echt van”

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag met 2-0 onderuit tegen Westerlo. De Kemphanen deden zo een uitstekende zaak in de strijd tegen degradatie. Tijdens Extra Time werd de stuntzege besproken door Filip Joos en consorten.

Bij Westerlo waren er enkele uitblinkers die opvielen. Vooral toptalent Luka Vuskovic en middenvelder Thomas Van den Keybus werden geloofd door de analisten van Extra Time. Anderlecht ging roemloos onderuit op het Kuipje.

LEES OOK: Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Veel ongeloof over beul 

Frank Boeckx was enorm onder de indruk van de 18-jarige Vuskovic. "Als 18-jarige dit doen: verdedigend al goed staan, contact met de spits houden. Al zijn er ook wat minpuntjes waaraan je ziet dat hij nog maar 18 jaar is. Maar al 7 goals gemaakt, alle duels winnen, goed met het hoofd, goede positie. Voetballend kan er nog aan gewerkt worden, maar ik verschoot wel van zijn leeftijd toen hij zijn 4e goal maakte."

Tuur Dierckx heeft dan weer inside information en laat weten dat Vuskovic, ondanks zijn jonge leeftijd, een op en top prof is. "Ik heb dat van een aantal ploegmaats al een paar keer gehoord", aldus Tuur Dierckx. "Dat hij iemand is die meestal om 7.30 uur op de club komt om te trainen en nadien ontbijt”, citeert Sporza.

Anderlecht lamgelegd

Volgens Joos legde Van den Keybus het middenveld van Anderlecht lam. Dierckx ziet dat hij dé man in vorm is bij Westerlo. "Hij start al 3 matchen op een rij op zijn beste positie, nummer 8. Zo kan hij meer het spel dicteren en aan de bal komen, zowel aanvallend als verdedigend."

Van den Keybus heerste op het middenveld. "Hij zit op het juiste moment ertussen. Hij zit echt in zijn comfortzone. Hij voelt heel sterk aan waar hij moet zijn en wanneer hij moet spelen. Met zijn frêle lichaamsbouw gaat hij ook elk duel aan 100% aan, en hij wint er ook veel."

Zie jij Luka Vuskovic de absolute top halen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

63
63
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

9
9
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

30
30
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

51
51
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

353
353
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

295
295
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

77
77
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

592
592
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

567
567
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

300
300
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

105
105
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

421
421
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

56
56
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

140
140
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

379
379
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws