Ongeloof over Anderlecht-beul: “Ik verschoot daar echt van”

door
Ongeloof over Anderlecht-beul: “Ik verschoot daar echt van”

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag met 2-0 onderuit tegen Westerlo. De Kemphanen deden zo een uitstekende zaak in de strijd tegen degradatie. Tijdens Extra Time werd de stuntzege besproken door Filip Joos en consorten.

Bij Westerlo waren er enkele uitblinkers die opvielen. Vooral toptalent Luka Vuskovic en middenvelder Thomas Van den Keybus werden geloofd door de analisten van Extra Time. Anderlecht ging roemloos onderuit op het Kuipje.

LEES OOK: 'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Veel ongeloof over beul 

Frank Boeckx was enorm onder de indruk van de 18-jarige Vuskovic. "Als 18-jarige dit doen: verdedigend al goed staan, contact met de spits houden. Al zijn er ook wat minpuntjes waaraan je ziet dat hij nog maar 18 jaar is. Maar al 7 goals gemaakt, alle duels winnen, goed met het hoofd, goede positie. Voetballend kan er nog aan gewerkt worden, maar ik verschoot wel van zijn leeftijd toen hij zijn 4e goal maakte."

Tuur Dierckx heeft dan weer inside information en laat weten dat Vuskovic, ondanks zijn jonge leeftijd, een op en top prof is. "Ik heb dat van een aantal ploegmaats al een paar keer gehoord", aldus Tuur Dierckx. "Dat hij iemand is die meestal om 7.30 uur op de club komt om te trainen en nadien ontbijt”, citeert Sporza.

Anderlecht lamgelegd

Volgens Joos legde Van den Keybus het middenveld van Anderlecht lam. Dierckx ziet dat hij dé man in vorm is bij Westerlo. "Hij start al 3 matchen op een rij op zijn beste positie, nummer 8. Zo kan hij meer het spel dicteren en aan de bal komen, zowel aanvallend als verdedigend."

Van den Keybus heerste op het middenveld. "Hij zit op het juiste moment ertussen. Hij zit echt in zijn comfortzone. Hij voelt heel sterk aan waar hij moet zijn en wanneer hij moet spelen. Met zijn frêle lichaamsbouw gaat hij ook elk duel aan 100% aan, en hij wint er ook veel."

Zie jij Luka Vuskovic de absolute top halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

14
14
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

57
57
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

89
89
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

174
174
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

160
160
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

33
33
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

92
92
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

201
201
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

166
166
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

129
129
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

170
170
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

344
344
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

502
502
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

784
784
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

168
168
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

28
28
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

129
129
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

109
109
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

132
132
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

525
525
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

323
323
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

153
153
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126

Meer sportnieuws