Ongeloof over Anderlecht-beul: “Ik verschoot daar echt van”

161 stemmen
Ongeloof over Anderlecht-beul: “Ik verschoot daar echt van”

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag met 2-0 onderuit tegen Westerlo. De Kemphanen deden zo een uitstekende zaak in de strijd tegen degradatie. Tijdens Extra Time werd de stuntzege besproken door Filip Joos en consorten.

Bij Westerlo waren er enkele uitblinkers die opvielen. Vooral toptalent Luka Vuskovic en middenvelder Thomas Van den Keybus werden geloofd door de analisten van Extra Time. Anderlecht ging roemloos onderuit op het Kuipje.

LEES OOK: Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

Veel ongeloof over beul 

Frank Boeckx was enorm onder de indruk van de 18-jarige Vuskovic. "Als 18-jarige dit doen: verdedigend al goed staan, contact met de spits houden. Al zijn er ook wat minpuntjes waaraan je ziet dat hij nog maar 18 jaar is. Maar al 7 goals gemaakt, alle duels winnen, goed met het hoofd, goede positie. Voetballend kan er nog aan gewerkt worden, maar ik verschoot wel van zijn leeftijd toen hij zijn 4e goal maakte."

Tuur Dierckx heeft dan weer inside information en laat weten dat Vuskovic, ondanks zijn jonge leeftijd, een op en top prof is. "Ik heb dat van een aantal ploegmaats al een paar keer gehoord", aldus Tuur Dierckx. "Dat hij iemand is die meestal om 7.30 uur op de club komt om te trainen en nadien ontbijt”, citeert Sporza.

Anderlecht lamgelegd

Volgens Joos legde Van den Keybus het middenveld van Anderlecht lam. Dierckx ziet dat hij dé man in vorm is bij Westerlo. "Hij start al 3 matchen op een rij op zijn beste positie, nummer 8. Zo kan hij meer het spel dicteren en aan de bal komen, zowel aanvallend als verdedigend."

Van den Keybus heerste op het middenveld. "Hij zit op het juiste moment ertussen. Hij zit echt in zijn comfortzone. Hij voelt heel sterk aan waar hij moet zijn en wanneer hij moet spelen. Met zijn frêle lichaamsbouw gaat hij ook elk duel aan 100% aan, en hij wint er ook veel."

Zie jij Luka Vuskovic de absolute top halen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

55
55
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

18
18
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

15
15
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

62
62
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

62
62
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

57
57
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

100
100
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

42
42
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

134
134
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

106
106
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

155
155
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

356
356
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

228
228
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

71
71
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

735
735
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

480
480
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

496
496
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

369
369
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

673
673
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

334
334
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

505
505
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

138
138
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2150
2150
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

183
183

Meer sportnieuws