Ongeloof over Anderlecht-beul: “Ik verschoot daar echt van”

door
Ongeloof over Anderlecht-beul: “Ik verschoot daar echt van”

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag met 2-0 onderuit tegen Westerlo. De Kemphanen deden zo een uitstekende zaak in de strijd tegen degradatie. Tijdens Extra Time werd de stuntzege besproken door Filip Joos en consorten.

Bij Westerlo waren er enkele uitblinkers die opvielen. Vooral toptalent Luka Vuskovic en middenvelder Thomas Van den Keybus werden geloofd door de analisten van Extra Time. Anderlecht ging roemloos onderuit op het Kuipje.

LEES OOK: Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Veel ongeloof over beul 

Frank Boeckx was enorm onder de indruk van de 18-jarige Vuskovic. "Als 18-jarige dit doen: verdedigend al goed staan, contact met de spits houden. Al zijn er ook wat minpuntjes waaraan je ziet dat hij nog maar 18 jaar is. Maar al 7 goals gemaakt, alle duels winnen, goed met het hoofd, goede positie. Voetballend kan er nog aan gewerkt worden, maar ik verschoot wel van zijn leeftijd toen hij zijn 4e goal maakte."

Tuur Dierckx heeft dan weer inside information en laat weten dat Vuskovic, ondanks zijn jonge leeftijd, een op en top prof is. "Ik heb dat van een aantal ploegmaats al een paar keer gehoord", aldus Tuur Dierckx. "Dat hij iemand is die meestal om 7.30 uur op de club komt om te trainen en nadien ontbijt”, citeert Sporza.

Anderlecht lamgelegd

Volgens Joos legde Van den Keybus het middenveld van Anderlecht lam. Dierckx ziet dat hij dé man in vorm is bij Westerlo. "Hij start al 3 matchen op een rij op zijn beste positie, nummer 8. Zo kan hij meer het spel dicteren en aan de bal komen, zowel aanvallend als verdedigend."

Van den Keybus heerste op het middenveld. "Hij zit op het juiste moment ertussen. Hij zit echt in zijn comfortzone. Hij voelt heel sterk aan waar hij moet zijn en wanneer hij moet spelen. Met zijn frêle lichaamsbouw gaat hij ook elk duel aan 100% aan, en hij wint er ook veel."

Zie jij Luka Vuskovic de absolute top halen?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

43
43
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

16
16
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

40
40
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

16
16
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

80
80
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

161
161
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

146
146
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

53
53
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

125
125
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

59
59
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

48
48
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

99
99
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

282
282
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

249
249
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

484
484
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

369
369
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1277
1277
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

686
686
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

250
250
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

180
180
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

387
387
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

175
175
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

344
344

Meer sportnieuws