Proto over positie Hubert: "Normaal bij Anderlecht..."

354 stemmen
Proto over positie Hubert:

RSC Anderlecht kende nog maar eens een zeer pover weekend. De kritiek op trainer David Hubert neemt toe, maar bij het bestuur én de spelersgroep staan ze nog achter hem. Ex-speler Silvio Proto was bij RTL wel zeer duidelijk over de huidige gang van zaken.

LEES OOK: Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Hubert: 36 op 66

Anderlecht staat vierde op zeventien punten van KRC Genk. Een jaar geleden had RSCA vijftien punten méér dan nu. Toen deden ze onder Brian Riemer mee voor de titel. Na een 12 op 21 werd die dit seizoen ontslagen. Hubert krijgt meer krediet.

Sinds hij overnam werd er een 36 op 66 geboekt. Met de Beker van België en Europa League erbij won Hubert amper 19 van de 37 matchen. Anderlecht verloor maar liefst 11! keer en speelde 7 keer gelijk. De druk is dus terecht heel groot aan het worden.

Druk neemt toe

"Als je coach bent van Anderlecht en zo'n resultaten kan voorleggen, heb je normaal gesproken vrijwel geen kans om trainer te blijven", zei Proto zeer duidelijk aan de Waalse televisiezender. Tegen Cercle Brugge zal er moeten gewonnen worden komend weekend.

Proto kijkt naar de rest van het seizoen. "Het doel voor dit seizoen? De Beker van België staat op het spel. Ze hadden met drie ploegen de play-offs kunnen spelen: Club Brugge, Union SG en KRC Genk", aldus de ex-keeper.

Paars-Wit hoopt dat de geblesseerden er bij de start van de Play-Offs weer staan, maar wanneer halen zij hun beste niveau...? RSCA telt momenteel 8 punten achterstand op Club Brugge en 7 op Union SG. Dat is nog bespeelbaar, maar dan moet het niveau dringend héél erg veel naar omhoog.

Waar zal RSCA eindigen in de competitie?

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

2
2
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

12
12
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

44
44
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

95
95
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

45
45
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

203
203
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

504
504
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

349
349
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

231
231
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

408
408
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

117
117
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

147
147
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

184
184
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

417
417
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

535
535
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

200
200
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

376
376
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

76
76
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

310
310
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

134
134
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

154
154
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

623
623
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

169
169
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

214
214

Meer sportnieuws