Proto over positie Hubert: "Normaal bij Anderlecht..."

door
Proto over positie Hubert:

RSC Anderlecht kende nog maar eens een zeer pover weekend. De kritiek op trainer David Hubert neemt toe, maar bij het bestuur én de spelersgroep staan ze nog achter hem. Ex-speler Silvio Proto was bij RTL wel zeer duidelijk over de huidige gang van zaken.

LEES OOK: Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Hubert: 36 op 66

Anderlecht staat vierde op zeventien punten van KRC Genk. Een jaar geleden had RSCA vijftien punten méér dan nu. Toen deden ze onder Brian Riemer mee voor de titel. Na een 12 op 21 werd die dit seizoen ontslagen. Hubert krijgt meer krediet.

Sinds hij overnam werd er een 36 op 66 geboekt. Met de Beker van België en Europa League erbij won Hubert amper 19 van de 37 matchen. Anderlecht verloor maar liefst 11! keer en speelde 7 keer gelijk. De druk is dus terecht heel groot aan het worden.

Druk neemt toe

"Als je coach bent van Anderlecht en zo'n resultaten kan voorleggen, heb je normaal gesproken vrijwel geen kans om trainer te blijven", zei Proto zeer duidelijk aan de Waalse televisiezender. Tegen Cercle Brugge zal er moeten gewonnen worden komend weekend.

Proto kijkt naar de rest van het seizoen. "Het doel voor dit seizoen? De Beker van België staat op het spel. Ze hadden met drie ploegen de play-offs kunnen spelen: Club Brugge, Union SG en KRC Genk", aldus de ex-keeper.

Paars-Wit hoopt dat de geblesseerden er bij de start van de Play-Offs weer staan, maar wanneer halen zij hun beste niveau...? RSCA telt momenteel 8 punten achterstand op Club Brugge en 7 op Union SG. Dat is nog bespeelbaar, maar dan moet het niveau dringend héél erg veel naar omhoog.

Waar zal RSCA eindigen in de competitie?

Meest recent

Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

42
42
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

21
21
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

77
77
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

62
62
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

67
67
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

93
93
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

48
48
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

14
14
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

41
41
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

16
16
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

154
154
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

135
135
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

84
84
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

151
151
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

280
280
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

258
258
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

62
62
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

121
121
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

222
222
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

136
136
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

198
198
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

194
194
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

427
427
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

370
370
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

189
189

Meer sportnieuws