Proto over positie Hubert: "Normaal bij Anderlecht..."

354 stemmen
Proto over positie Hubert:

RSC Anderlecht kende nog maar eens een zeer pover weekend. De kritiek op trainer David Hubert neemt toe, maar bij het bestuur én de spelersgroep staan ze nog achter hem. Ex-speler Silvio Proto was bij RTL wel zeer duidelijk over de huidige gang van zaken.

LEES OOK: Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

Hubert: 36 op 66

Anderlecht staat vierde op zeventien punten van KRC Genk. Een jaar geleden had RSCA vijftien punten méér dan nu. Toen deden ze onder Brian Riemer mee voor de titel. Na een 12 op 21 werd die dit seizoen ontslagen. Hubert krijgt meer krediet.

Sinds hij overnam werd er een 36 op 66 geboekt. Met de Beker van België en Europa League erbij won Hubert amper 19 van de 37 matchen. Anderlecht verloor maar liefst 11! keer en speelde 7 keer gelijk. De druk is dus terecht heel groot aan het worden.

Druk neemt toe

"Als je coach bent van Anderlecht en zo'n resultaten kan voorleggen, heb je normaal gesproken vrijwel geen kans om trainer te blijven", zei Proto zeer duidelijk aan de Waalse televisiezender. Tegen Cercle Brugge zal er moeten gewonnen worden komend weekend.

Proto kijkt naar de rest van het seizoen. "Het doel voor dit seizoen? De Beker van België staat op het spel. Ze hadden met drie ploegen de play-offs kunnen spelen: Club Brugge, Union SG en KRC Genk", aldus de ex-keeper.

Paars-Wit hoopt dat de geblesseerden er bij de start van de Play-Offs weer staan, maar wanneer halen zij hun beste niveau...? RSCA telt momenteel 8 punten achterstand op Club Brugge en 7 op Union SG. Dat is nog bespeelbaar, maar dan moet het niveau dringend héél erg veel naar omhoog.

Waar zal RSCA eindigen in de competitie?

Meest recent

'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

75
75
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

307
307
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

165
165
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

278
278
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

188
188
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

382
382
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

125
125
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

195
195
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

193
193
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

86
86
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

226
226
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

504
504
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

150
150
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

210
210
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

389
389
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

97
97
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

641
641
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

63
63
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

267
267
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

432
432
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1027
1027
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

538
538
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

522
522

Meer sportnieuws