Proto over positie Hubert: "Normaal bij Anderlecht..."

354 stemmen
Proto over positie Hubert:

RSC Anderlecht kende nog maar eens een zeer pover weekend. De kritiek op trainer David Hubert neemt toe, maar bij het bestuur én de spelersgroep staan ze nog achter hem. Ex-speler Silvio Proto was bij RTL wel zeer duidelijk over de huidige gang van zaken.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Hubert: 36 op 66

Anderlecht staat vierde op zeventien punten van KRC Genk. Een jaar geleden had RSCA vijftien punten méér dan nu. Toen deden ze onder Brian Riemer mee voor de titel. Na een 12 op 21 werd die dit seizoen ontslagen. Hubert krijgt meer krediet.

Sinds hij overnam werd er een 36 op 66 geboekt. Met de Beker van België en Europa League erbij won Hubert amper 19 van de 37 matchen. Anderlecht verloor maar liefst 11! keer en speelde 7 keer gelijk. De druk is dus terecht heel groot aan het worden.

Druk neemt toe

"Als je coach bent van Anderlecht en zo'n resultaten kan voorleggen, heb je normaal gesproken vrijwel geen kans om trainer te blijven", zei Proto zeer duidelijk aan de Waalse televisiezender. Tegen Cercle Brugge zal er moeten gewonnen worden komend weekend.

Proto kijkt naar de rest van het seizoen. "Het doel voor dit seizoen? De Beker van België staat op het spel. Ze hadden met drie ploegen de play-offs kunnen spelen: Club Brugge, Union SG en KRC Genk", aldus de ex-keeper.

Paars-Wit hoopt dat de geblesseerden er bij de start van de Play-Offs weer staan, maar wanneer halen zij hun beste niveau...? RSCA telt momenteel 8 punten achterstand op Club Brugge en 7 op Union SG. Dat is nog bespeelbaar, maar dan moet het niveau dringend héél erg veel naar omhoog.

Waar zal RSCA eindigen in de competitie?

Meest recent

'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

0
0
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

14
14
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

23
23
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

185
185
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

41
41
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

27
27
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

397
397
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

477
477
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

67
67
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

141
141
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

16
16
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

257
257
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

160
160
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

94
94
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

153
153
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

313
313
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

270
270
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

112
112
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

437
437
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

742
742
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

136
136
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

338
338
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

173
173
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

90
90

Meer sportnieuws