Proto over positie Hubert: "Normaal bij Anderlecht..."

354
Proto over positie Hubert:

RSC Anderlecht kende nog maar eens een zeer pover weekend. De kritiek op trainer David Hubert neemt toe, maar bij het bestuur én de spelersgroep staan ze nog achter hem. Ex-speler Silvio Proto was bij RTL wel zeer duidelijk over de huidige gang van zaken.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Hubert: 36 op 66

Anderlecht staat vierde op zeventien punten van KRC Genk. Een jaar geleden had RSCA vijftien punten méér dan nu. Toen deden ze onder Brian Riemer mee voor de titel. Na een 12 op 21 werd die dit seizoen ontslagen. Hubert krijgt meer krediet.

Sinds hij overnam werd er een 36 op 66 geboekt. Met de Beker van België en Europa League erbij won Hubert amper 19 van de 37 matchen. Anderlecht verloor maar liefst 11! keer en speelde 7 keer gelijk. De druk is dus terecht heel groot aan het worden.

Druk neemt toe

"Als je coach bent van Anderlecht en zo'n resultaten kan voorleggen, heb je normaal gesproken vrijwel geen kans om trainer te blijven", zei Proto zeer duidelijk aan de Waalse televisiezender. Tegen Cercle Brugge zal er moeten gewonnen worden komend weekend.

Proto kijkt naar de rest van het seizoen. "Het doel voor dit seizoen? De Beker van België staat op het spel. Ze hadden met drie ploegen de play-offs kunnen spelen: Club Brugge, Union SG en KRC Genk", aldus de ex-keeper.

Paars-Wit hoopt dat de geblesseerden er bij de start van de Play-Offs weer staan, maar wanneer halen zij hun beste niveau...? RSCA telt momenteel 8 punten achterstand op Club Brugge en 7 op Union SG. Dat is nog bespeelbaar, maar dan moet het niveau dringend héél erg veel naar omhoog.

Waar zal RSCA eindigen in de competitie?

Meest recent

Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

8
8
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

25
25
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

26
26
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

76
76
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

6
6
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

60
60
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

149
149
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

75
75
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

72
72
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

650
650
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

131
131
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

79
79
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

357
357
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

389
389
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

373
373
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

357
357
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

83
83
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

348
348
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

48
48

Meer sportnieuws