Van den Keybus velt pijnlijk oordeel over Anderlecht

254
Van den Keybus velt pijnlijk oordeel over Anderlecht

KVC Westerlo speelde zeer sterk tegen Anderlecht en overklaste de Brusselaars. De 2-0 was zelfs gevleid voor de ooit zo fiere Belgische topclub. Thomas Van den Keybus genoot na de zeer belangrijke zege voor de Kemphanen.

LEES OOK: Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Beresterk Westerlo

Bij Anderlecht waren er amper spelers op niveau. Enkel Ludwig Augustinsson haalde van begin tot eind een goed niveau. Hij is altijd stabiel, maar voor de rest vonden we geen spelers die de norm haalden bij RSCA. De Zweed maakte zich ook enkele keren boos. Tevergeefs.

Van den Keybus zag dat Westerlo veel meer honger had. Dat is een zeer pijnlijke constatering. Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs en je zou denken dat er net veel honger is… Niet dus. 

"Ik won in de eerste helft zo goed als alle duels, mijn passes kwamen aan en ik voelde me geweldig. We heersten op het middenveld. Het snelle doelpunt bevrijdde ons en Do (Dogucan Haspolat, red.) scoorde de 2-0 met een wereldgoal. Dit was een do or die-duel. We hebben alles gegeven en toonden meer grinta dan Anderlecht”, zei de middenvelder aan Gazet van Antwerpen.

Gretiger dan Anderlecht

Westerlo rekent zich nog niet rijk. Ze tellen momenteel 34 punten, maar Cercle Brugge heeft er 32. De Kemphanen spelen komend weekend op het veld van Beerschot, terwijl Cercle Brugge naar Anderlecht gaat. Al zijn de Bruggelingen daar niet kansloos als RSCA weer zo tam voor de dag komt.

Westerlo wist op het juiste moment de zege te pakken. Deze prestatie geeft nog maar eens aan dat het eigenlijk onbegrijpelijk is dat Timmy Simons & co tot de laatste speeldag moeten knokken voor de Play-Downs. Intern zullen de nodige analyses gemaakt moeten worden hoe dit kan.

Gaat Westerlo winnen bij Beerschot?

Meest recent

Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

2
2
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

14
14
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

33
33
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

71
71
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

287
287
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

172
172
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

82
82
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

114
114
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

146
146
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

387
387
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

418
418
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

572
572
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

780
780
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

193
193
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

158
158
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38

Meer sportnieuws