Van den Keybus velt pijnlijk oordeel over Anderlecht

door
Van den Keybus velt pijnlijk oordeel over Anderlecht

KVC Westerlo speelde zeer sterk tegen Anderlecht en overklaste de Brusselaars. De 2-0 was zelfs gevleid voor de ooit zo fiere Belgische topclub. Thomas Van den Keybus genoot na de zeer belangrijke zege voor de Kemphanen.

Beresterk Westerlo

Bij Anderlecht waren er amper spelers op niveau. Enkel Ludwig Augustinsson haalde van begin tot eind een goed niveau. Hij is altijd stabiel, maar voor de rest vonden we geen spelers die de norm haalden bij RSCA. De Zweed maakte zich ook enkele keren boos. Tevergeefs.

Van den Keybus zag dat Westerlo veel meer honger had. Dat is een zeer pijnlijke constatering. Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs en je zou denken dat er net veel honger is… Niet dus. 

"Ik won in de eerste helft zo goed als alle duels, mijn passes kwamen aan en ik voelde me geweldig. We heersten op het middenveld. Het snelle doelpunt bevrijdde ons en Do (Dogucan Haspolat, red.) scoorde de 2-0 met een wereldgoal. Dit was een do or die-duel. We hebben alles gegeven en toonden meer grinta dan Anderlecht”, zei de middenvelder aan Gazet van Antwerpen.

Gretiger dan Anderlecht

Westerlo rekent zich nog niet rijk. Ze tellen momenteel 34 punten, maar Cercle Brugge heeft er 32. De Kemphanen spelen komend weekend op het veld van Beerschot, terwijl Cercle Brugge naar Anderlecht gaat. Al zijn de Bruggelingen daar niet kansloos als RSCA weer zo tam voor de dag komt.

Westerlo wist op het juiste moment de zege te pakken. Deze prestatie geeft nog maar eens aan dat het eigenlijk onbegrijpelijk is dat Timmy Simons & co tot de laatste speeldag moeten knokken voor de Play-Downs. Intern zullen de nodige analyses gemaakt moeten worden hoe dit kan.

JOUW MENING TELT:
Gaat Westerlo winnen bij Beerschot?

Meest recent

'Miljoenenstrijd barst los: Tottenham klopt aan bij Club'

Voorlopig beleefde Club Brugge KV een redelijk rustige zomermercato, maar daar komt ongetwijfeld nog ...

56
56
'Exit Simons: Westerlo heeft opvolger helemaal beet'

Bij Westerlo blijft het zeer onrustig. Nadat ze vorig seizoen drie trainers versleten, kenden ze ...

122
122
Club wrijft zich in handen: Tresoldi van goudwaarde op EK

Bij Club Brugge richten ze dezer dagen opvallend vaak hun vizier op de Duitse tweede klasse. Met ...

219
219
PSG maakt na CL ook op WK voor clubs fors statement

Een tweetal weken geleden schreef Paris Saint-Germain nog de Champions League op haar palmares. Het ...

65
65
'Anderlecht mag aanwinst definitief van lijstje schrappen'

Er zal deze zomer nog maar eens zeer veel bewegen bij Anderlecht. De vele verschuivingen in de ...

100
100
Kompany is nu al enthousiast: "Wordt een speciale match"

Voor Bayern München is het WK voor clubs begonnen met een spectaculaire zege. De troepen van ...

73
73
'Anderlecht heeft beet: target heeft laatste match gespeeld'

Het zijn drukke tijden voor Olivier Renard. De sportief directeur zal deze zomer heel wat ...

696
696
Nieuwe Denkey? Cercle-spits schittert op prestigieus toernooi

Cercle Brugge blikt terug op een lastig seizoen, waarin het uiteindelijk maar op het nippertje ...

119
119
'Geraerts neemt meteen oude bekende mee naar nieuwe club'

De voorbije weken werd er hard getrokken aan de mouw van Karel Geraerts, die klaar was om weer aan ...

154
154
'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

345
345
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

446
446
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

228
228
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

253
253
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

375
375
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

975
975
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

526
526
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

154
154
Club strikt ruwe diamant: kenners verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

1468
1468
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

305
305
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

632
632
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Tzolis'

De landstitel zat er uiteindelijk niet in, voorts heeft Club Brugge een sterk seizoen achter de ...

998
998
Sensationele wending: Marc Brys nieuwe coach Ronaldo?

Marc Brys werkte de voorbije jaren in helse omstandigheden als bondscoach van Kameroen. Maar ...

189
189
'Anderlecht-vertrek Dolberg: voorwaarden zijn bekend'

Op de Raad van Bestuur werd afgelopen dinsdag beslist dat RSC Anderlecht extra middelen zal ...

799
799
'Liverpool niet te houden: derde topaanwinst vlak na Wirtz'

Liverpool FC verzekerde zich afgelopen seizoen van zijn 20ste landstitel, in de komende jaargang wil ...

140
140
België zet zich schrap: Wullaert bereidt zich voor op grootste strijd

Binnenkort staat er voor de Red Flames een uiterst belangrijk tornooi op het programma. Vanaf begin ...

92
92

Meer sportnieuws