Van den Keybus velt pijnlijk oordeel over Anderlecht

door
Van den Keybus velt pijnlijk oordeel over Anderlecht

KVC Westerlo speelde zeer sterk tegen Anderlecht en overklaste de Brusselaars. De 2-0 was zelfs gevleid voor de ooit zo fiere Belgische topclub. Thomas Van den Keybus genoot na de zeer belangrijke zege voor de Kemphanen.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Beresterk Westerlo

Bij Anderlecht waren er amper spelers op niveau. Enkel Ludwig Augustinsson haalde van begin tot eind een goed niveau. Hij is altijd stabiel, maar voor de rest vonden we geen spelers die de norm haalden bij RSCA. De Zweed maakte zich ook enkele keren boos. Tevergeefs.

Van den Keybus zag dat Westerlo veel meer honger had. Dat is een zeer pijnlijke constatering. Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs en je zou denken dat er net veel honger is… Niet dus. 

"Ik won in de eerste helft zo goed als alle duels, mijn passes kwamen aan en ik voelde me geweldig. We heersten op het middenveld. Het snelle doelpunt bevrijdde ons en Do (Dogucan Haspolat, red.) scoorde de 2-0 met een wereldgoal. Dit was een do or die-duel. We hebben alles gegeven en toonden meer grinta dan Anderlecht”, zei de middenvelder aan Gazet van Antwerpen.

Gretiger dan Anderlecht

Westerlo rekent zich nog niet rijk. Ze tellen momenteel 34 punten, maar Cercle Brugge heeft er 32. De Kemphanen spelen komend weekend op het veld van Beerschot, terwijl Cercle Brugge naar Anderlecht gaat. Al zijn de Bruggelingen daar niet kansloos als RSCA weer zo tam voor de dag komt.

Westerlo wist op het juiste moment de zege te pakken. Deze prestatie geeft nog maar eens aan dat het eigenlijk onbegrijpelijk is dat Timmy Simons & co tot de laatste speeldag moeten knokken voor de Play-Downs. Intern zullen de nodige analyses gemaakt moeten worden hoe dit kan.

Gaat Westerlo winnen bij Beerschot?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

5
5
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

21
21
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

100
100
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

941
941
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

108
108
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

31
31
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

96
96
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

193
193
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

53
53
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

106
106
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

45
45
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

38
38
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

147
147
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

76
76
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

273
273
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

66
66
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

78
78
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

86
86
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

81
81
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

113
113
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

511
511
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

40
40
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

89
89
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

265
265

Meer sportnieuws