'Club Brugge gaat helemaal los: vraagprijs 50 miljoen'

2258 stemmen
'Club Brugge gaat helemaal los: vraagprijs 50 miljoen'

Ongeacht het resultaat van woensdag tegen Aston Villa kan Club Brugge terugblikken op een zeer knappe campagne in de Champions League. Blauw-Zwart schopte het tot de achtste finales en boekte onderweg fraaie zeges tegen Villa, Sporting CP en Atalanta.

Die straffe resultaten zorgen er wel voor dat er Blauw-Zwart straks een drukke transferzomer te wachten staat. Verschillende sterkhouders wisten zich de voorbije maanden immers in de kijker te spelen en zullen zeer gegeerd zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge hangt waanzinnig prijskaartje aan Ordoñez

De komende maanden mag Club zich ongetwijfeld verwachten aan de nodige aanbiedingen voor Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika, Chemsdine Talbi, Ardon Jashari en Joel Ordoñez. Vooral die laatste twee lijken de kassa fors te kunnen doen rinkelen.

Ordoñez wordt bijvoorbeeld al maanden gelinkt aan heel wat clubs uit de Premier League. Daar is geld zelden een probleem en daar wil Club dan ook van profiteren. Ze zouden een waanzinnig prijskaartje aan de jonge verdediger gehangen hebben.

Belgisch transferrecord wordt verpulverd

Volgens Football Insider wil Club straks maar liefst 50 miljoen euro vangen voor Ordoñez. Daarmee zou de 20-jarige het Belgische transferrecord verpulveren. Dat staat momenteel nog steeds op naam van Charles De Ketelaere, voor wiens transfer naar AC Milan in 2022 Club nog 37,5 miljoen euro incasseerde.

Gezien zijn leeftijd en progressiemarge denken ze dat Ordoñez wel een dergelijk bedrag kan opleveren. Bovendien wordt Club ook gediend door de felle concurrentie. Everton wordt nu ook naar voor geschoven als mogelijke bestemming, nadat eerder ook al onder meer Liverpool, Chelsea en Brighton genoemd werden.

Is dat een haalbare prijs voor Ordoñez?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

108
108
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

43
43
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

79
79
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

659
659
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

117
117
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

210
210
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

165
165
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

148
148
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

173
173
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

510
510
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

249
249
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

234
234
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws