'Club Brugge gaat helemaal los: vraagprijs 50 miljoen'

door
'Club Brugge gaat helemaal los: vraagprijs 50 miljoen'

Ongeacht het resultaat van woensdag tegen Aston Villa kan Club Brugge terugblikken op een zeer knappe campagne in de Champions League. Blauw-Zwart schopte het tot de achtste finales en boekte onderweg fraaie zeges tegen Villa, Sporting CP en Atalanta.

Die straffe resultaten zorgen er wel voor dat er Blauw-Zwart straks een drukke transferzomer te wachten staat. Verschillende sterkhouders wisten zich de voorbije maanden immers in de kijker te spelen en zullen zeer gegeerd zijn.

LEES OOK: 'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge hangt waanzinnig prijskaartje aan Ordoñez

De komende maanden mag Club zich ongetwijfeld verwachten aan de nodige aanbiedingen voor Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika, Chemsdine Talbi, Ardon Jashari en Joel Ordoñez. Vooral die laatste twee lijken de kassa fors te kunnen doen rinkelen.

Ordoñez wordt bijvoorbeeld al maanden gelinkt aan heel wat clubs uit de Premier League. Daar is geld zelden een probleem en daar wil Club dan ook van profiteren. Ze zouden een waanzinnig prijskaartje aan de jonge verdediger gehangen hebben.

Belgisch transferrecord wordt verpulverd

Volgens Football Insider wil Club straks maar liefst 50 miljoen euro vangen voor Ordoñez. Daarmee zou de 20-jarige het Belgische transferrecord verpulveren. Dat staat momenteel nog steeds op naam van Charles De Ketelaere, voor wiens transfer naar AC Milan in 2022 Club nog 37,5 miljoen euro incasseerde.

Gezien zijn leeftijd en progressiemarge denken ze dat Ordoñez wel een dergelijk bedrag kan opleveren. Bovendien wordt Club ook gediend door de felle concurrentie. Everton wordt nu ook naar voor geschoven als mogelijke bestemming, nadat eerder ook al onder meer Liverpool, Chelsea en Brighton genoemd werden.

Is dat een haalbare prijs voor Ordoñez?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

39
39
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

31
31
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

73
73
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

42
42
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

289
289
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

274
274
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

92
92
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

422
422
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

285
285
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

106
106
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

268
268
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

527
527
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

91
91
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

66
66
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

46
46
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

383
383
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

587
587
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

286
286
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

83
83
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

491
491
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

223
223
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

321
321
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

205
205
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

149
149

Meer sportnieuws