'Club Brugge gaat helemaal los: vraagprijs 50 miljoen'

door
'Club Brugge gaat helemaal los: vraagprijs 50 miljoen'

Ongeacht het resultaat van woensdag tegen Aston Villa kan Club Brugge terugblikken op een zeer knappe campagne in de Champions League. Blauw-Zwart schopte het tot de achtste finales en boekte onderweg fraaie zeges tegen Villa, Sporting CP en Atalanta.

Die straffe resultaten zorgen er wel voor dat er Blauw-Zwart straks een drukke transferzomer te wachten staat. Verschillende sterkhouders wisten zich de voorbije maanden immers in de kijker te spelen en zullen zeer gegeerd zijn.

LEES OOK: ‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Club Brugge hangt waanzinnig prijskaartje aan Ordoñez

De komende maanden mag Club zich ongetwijfeld verwachten aan de nodige aanbiedingen voor Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika, Chemsdine Talbi, Ardon Jashari en Joel Ordoñez. Vooral die laatste twee lijken de kassa fors te kunnen doen rinkelen.

Ordoñez wordt bijvoorbeeld al maanden gelinkt aan heel wat clubs uit de Premier League. Daar is geld zelden een probleem en daar wil Club dan ook van profiteren. Ze zouden een waanzinnig prijskaartje aan de jonge verdediger gehangen hebben.

Belgisch transferrecord wordt verpulverd

Volgens Football Insider wil Club straks maar liefst 50 miljoen euro vangen voor Ordoñez. Daarmee zou de 20-jarige het Belgische transferrecord verpulveren. Dat staat momenteel nog steeds op naam van Charles De Ketelaere, voor wiens transfer naar AC Milan in 2022 Club nog 37,5 miljoen euro incasseerde.

Gezien zijn leeftijd en progressiemarge denken ze dat Ordoñez wel een dergelijk bedrag kan opleveren. Bovendien wordt Club ook gediend door de felle concurrentie. Everton wordt nu ook naar voor geschoven als mogelijke bestemming, nadat eerder ook al onder meer Liverpool, Chelsea en Brighton genoemd werden.

Is dat een haalbare prijs voor Ordoñez?

Meest recent

Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

22
22
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

34
34
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

161
161
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

68
68
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

48
48
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

177
177
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

365
365
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

136
136
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

157
157
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

80
80
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

145
145
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

483
483
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

170
170
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

98
98
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

661
661
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

195
195
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

49
49
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

922
922
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

165
165
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

299
299
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

550
550
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

862
862
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1011
1011
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

235
235

Meer sportnieuws