'Club Brugge gaat helemaal los: vraagprijs 50 miljoen'

door
'Club Brugge gaat helemaal los: vraagprijs 50 miljoen'

Ongeacht het resultaat van woensdag tegen Aston Villa kan Club Brugge terugblikken op een zeer knappe campagne in de Champions League. Blauw-Zwart schopte het tot de achtste finales en boekte onderweg fraaie zeges tegen Villa, Sporting CP en Atalanta.

Die straffe resultaten zorgen er wel voor dat er Blauw-Zwart straks een drukke transferzomer te wachten staat. Verschillende sterkhouders wisten zich de voorbije maanden immers in de kijker te spelen en zullen zeer gegeerd zijn.

LEES OOK: 'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hangt waanzinnig prijskaartje aan Ordoñez

De komende maanden mag Club zich ongetwijfeld verwachten aan de nodige aanbiedingen voor Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika, Chemsdine Talbi, Ardon Jashari en Joel Ordoñez. Vooral die laatste twee lijken de kassa fors te kunnen doen rinkelen.

Ordoñez wordt bijvoorbeeld al maanden gelinkt aan heel wat clubs uit de Premier League. Daar is geld zelden een probleem en daar wil Club dan ook van profiteren. Ze zouden een waanzinnig prijskaartje aan de jonge verdediger gehangen hebben.

Belgisch transferrecord wordt verpulverd

Volgens Football Insider wil Club straks maar liefst 50 miljoen euro vangen voor Ordoñez. Daarmee zou de 20-jarige het Belgische transferrecord verpulveren. Dat staat momenteel nog steeds op naam van Charles De Ketelaere, voor wiens transfer naar AC Milan in 2022 Club nog 37,5 miljoen euro incasseerde.

Gezien zijn leeftijd en progressiemarge denken ze dat Ordoñez wel een dergelijk bedrag kan opleveren. Bovendien wordt Club ook gediend door de felle concurrentie. Everton wordt nu ook naar voor geschoven als mogelijke bestemming, nadat eerder ook al onder meer Liverpool, Chelsea en Brighton genoemd werden.

Is dat een haalbare prijs voor Ordoñez?

Meest recent

'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

37
37
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

78
78
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

110
110
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

233
233
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

442
442
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

171
171
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

221
221
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

283
283
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

133
133
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

340
340
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

220
220
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

319
319
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

598
598
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

410
410
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

141
141
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

166
166
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

305
305
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

855
855
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

356
356
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

78
78
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

352
352
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

133
133
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

606
606
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

141
141
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

280
280

Meer sportnieuws