Brugse derby loopt uit hand: De Cuyper bespuwd en bekogeld

door
Brugse derby loopt uit hand: De Cuyper bespuwd en bekogeld

Club Brugge wist zondagnamiddag de derby tegen stadsgenoot Cercle naar zijn hand te zetten. Het won met 1-3 en veroordeelde de Vereniging daarmee meer dan waarschijnlijk tot de Relegation Play-Off. In de nasleep van de wedstrijd kwam het tot verschillende incidenten.

In de eerste plaats waren er natuurlijk de taferelen die zich vlak na het laatste fluitsignaal afspeelden. Ardon Jashari probeerde een Club-vlag op de middenstip te planten om de zege te vieren, wat leidde tot een stevig opstootje.

LEES OOK: Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Spijtig incident met De Cuyper na Cercle-Club

Het kwam daarbij tot heel wat duw- en trekwerk tussen de spelers, want bij Cercle waren ze niet te spreken over de actie van de Club-spelers. De beelden gingen zelfs de hele wereld rond.

Maar daar bleef het blijkbaar niet bij, want Het Laatste Nieuws weet dat er zich na de wedstrijd nog een veel triestiger incident voorgedaan heeft. Bij het verlaten van het stadion zou Maxim De Cuyper belaagd zijn door enkele Cercle-supporters.

Bespuwd en bekogeld met bier

Toen de linksachter het spelershome aan de noordzijde van het Jan Breydelstadion verliet, zou hij door de fans bekogeld zijn met bekers bier en ook bespuwd zijn.

Voorlopig lijkt het incident wel zonder gevolgen te blijven. Zowel De Cuyper als Club betreuren wat er gebeurd is, maar zouden nog niet van plan zijn om aangifte te doen bij de politie.

Zou De Cuyper klacht moeten indienen?

Meest recent

"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

30
30
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

7
7
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

18
18
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

29
29
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

178
178
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

185
185
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

78
78
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

412
412
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

249
249
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

341
341
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

262
262
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

144
144
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

285
285
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

229
229
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1107
1107
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

257
257
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

187
187
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1167
1167
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

468
468
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

189
189
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

288
288
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1117
1117
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

431
431

Meer sportnieuws