Brugse derby loopt uit hand: De Cuyper bespuwd en bekogeld

door
Brugse derby loopt uit hand: De Cuyper bespuwd en bekogeld

Club Brugge wist zondagnamiddag de derby tegen stadsgenoot Cercle naar zijn hand te zetten. Het won met 1-3 en veroordeelde de Vereniging daarmee meer dan waarschijnlijk tot de Relegation Play-Off. In de nasleep van de wedstrijd kwam het tot verschillende incidenten.

In de eerste plaats waren er natuurlijk de taferelen die zich vlak na het laatste fluitsignaal afspeelden. Ardon Jashari probeerde een Club-vlag op de middenstip te planten om de zege te vieren, wat leidde tot een stevig opstootje.

LEES OOK: ‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Spijtig incident met De Cuyper na Cercle-Club

Het kwam daarbij tot heel wat duw- en trekwerk tussen de spelers, want bij Cercle waren ze niet te spreken over de actie van de Club-spelers. De beelden gingen zelfs de hele wereld rond.

Maar daar bleef het blijkbaar niet bij, want Het Laatste Nieuws weet dat er zich na de wedstrijd nog een veel triestiger incident voorgedaan heeft. Bij het verlaten van het stadion zou Maxim De Cuyper belaagd zijn door enkele Cercle-supporters.

Bespuwd en bekogeld met bier

Toen de linksachter het spelershome aan de noordzijde van het Jan Breydelstadion verliet, zou hij door de fans bekogeld zijn met bekers bier en ook bespuwd zijn.

Voorlopig lijkt het incident wel zonder gevolgen te blijven. Zowel De Cuyper als Club betreuren wat er gebeurd is, maar zouden nog niet van plan zijn om aangifte te doen bij de politie.

Zou De Cuyper klacht moeten indienen?

Meest recent

'Kompany helemaal verloren: monstertransfer in de maak'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

14
14
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

873
873
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

91
91
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

155
155
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

155
155
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

343
343
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

360
360
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

201
201
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

265
265
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

88
88
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

201
201
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

900
900
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

207
207
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

44
44
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

331
331
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

294
294
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

172
172
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

404
404
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

357
357
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

239
239
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

71
71
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

399
399
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

135
135
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

79
79

Meer sportnieuws