'Garcia haalt nog 2 debutanten bij voorselectie Duivels'

door
'Garcia haalt nog 2 debutanten bij voorselectie Duivels'

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend. Het lijkt nu al vast te staan dat de Fransman andere accenten zal leggen dan zijn voorganger Domenico Tedesco. Heel wat spelers mogen rekenen op een terugkeer of een eerste selectie.

De voorbije dagen lekten immers al heel wat opvallende namen uit de ruime voorselectie voor de matchen tegen Oekraïne uit. Zo zou Garcia een terugkeer van Axel Witsel overwegen, terwijl ook heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in aanmerking komen.

LEES OOK: 'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Nog meer namen uit voorselectie Garcia lekken uit

Zo zou Garcia ook Matte Smets, Jarne Steuckers, Bryan Heynen, Brandon Mechele, Maxim De Cuyper, Joaquin Seys, Hans Vanaken, Leander Dendoncker, Mario Stroeykens, Killian Sardella, Senne Lammens, Zeno Van den Bosch en Olivier Deman in zijn voorselectie opgenomen hebben.

Maar ook in het buitenland houdt hij de nodige Belgische talenten in de gaten. Zo weet La Dernière Heure dat ook Nicolas Raskin en Lucas Stassin mogen dromen van hun eerste selectie. Ook zij maken deel uit van de ruime groep die Garcia samengesteld heeft.

Raskin en Stassin kunnen eerste selectie versieren

Beide spelers waren vaste waardes bij de jeugdselecties en de Jonge Duivels, maar zetten de stap naar het A-elftal nog niet. Nu kan dat wel gebeuren, met dank aan hun sterke prestaties bij hun clubs dit seizoen.

De 24-jarige Raskin is de laatste weken en maanden immers uitstekende op dreef bij Rangers. Hij toonde zich vorige week bijvoorbeeld nog met een knappe assist in de Europa League. Stassin (20) speelt sinds de zomer dan weer voor Saint-Etienne, waar hij intussen toch ook al aan zes goals en vijf assists in de Ligue 1 zit.

Zouden zij een selectie verdienen?

Meest recent

'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

3
3
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

46
46
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

66
66
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

149
149
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

251
251
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

119
119
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

113
113
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

108
108
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

110
110
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

356
356
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

247
247
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

856
856
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

549
549
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

55
55
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

483
483
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

142
142
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

150
150
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

292
292
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

135
135
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

77
77
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

262
262
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

136
136
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

192
192
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

276
276
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

373
373

Meer sportnieuws