TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod Barça, trainersbeslissingen Anderlecht en Gent'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod Barça, trainersbeslissingen Anderlecht en Gent'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Jupiler Pro League

Eerder dan over nieuwe spelers moeten Belgische clubs dezer dagen vooral knopen doorhakken over nieuwe trainers. Bij Anderlecht komt David Hubert bijvoorbeeld onder vuur te liggen. De resultaten zijn niet geweldig en na de nederlaag in Westerlo schreeuwde een deel van de fans om zijn ontslag. Voor het bestuur zou dat momenteel echter nog niet aan de orde zijn.

Ook bij AA Gent ligt er nog een trainersdossier op tafel. Danijel Milicevic werd in principe slechts ad interim aangesteld, maar doet het wel goed. Voorlopig knopen de Buffalo's dan ook geen gesprekken aan met andere coaches. Of Milicevic vast benoemd zal worden, zal wellicht afhangen van de prestaties in PO1.

Buitenland

FC Barcelona zal in de komende maanden mogelijk een monsterbod binnengrijpen. Het Saudische Al-Hilal zou namelijk hard aan de mouw van Raphinha trekken. De Braziliaan is dit seizoen helemaal ontbolsterd en de Saudi's zouden meer dan 100 miljoen euro veil hebben voor zijn komst. Toch lijkt de kans klein dat Barça in zal gaan op het bod.

Barça werd de voorbije maanden ook gelinkt aan een terugkeer van Neymar. Maar de club zou grote twijfels hebben bij de toch al 33-jarige en blessuregevoelige vedette. Daar kan een andere Europese grootmacht mogelijk van profiteren. Neymar zou intussen immers ook aangeboden zijn bij Bayern München, waar ze in de zomer mogelijk wel extra aanvallers kunnen gebruiken.

Moet Anderlecht denken aan een ontslag van Hubert?

Meest recent

‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

5
5
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

37
37
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

124
124
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

135
135
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

144
144
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

36
36
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

82
82
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

224
224
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

183
183
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

273
273
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

160
160
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

283
283
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

146
146
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

450
450
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

217
217
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

417
417
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

731
731
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

98
98
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

70
70
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

283
283
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

226
226
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

153
153
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

81
81
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

910
910
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

46
46

Meer sportnieuws