TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod Barça, trainersbeslissingen Anderlecht en Gent'

641
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod Barça, trainersbeslissingen Anderlecht en Gent'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Jupiler Pro League

Eerder dan over nieuwe spelers moeten Belgische clubs dezer dagen vooral knopen doorhakken over nieuwe trainers. Bij Anderlecht komt David Hubert bijvoorbeeld onder vuur te liggen. De resultaten zijn niet geweldig en na de nederlaag in Westerlo schreeuwde een deel van de fans om zijn ontslag. Voor het bestuur zou dat momenteel echter nog niet aan de orde zijn.

Ook bij AA Gent ligt er nog een trainersdossier op tafel. Danijel Milicevic werd in principe slechts ad interim aangesteld, maar doet het wel goed. Voorlopig knopen de Buffalo's dan ook geen gesprekken aan met andere coaches. Of Milicevic vast benoemd zal worden, zal wellicht afhangen van de prestaties in PO1.

Buitenland

FC Barcelona zal in de komende maanden mogelijk een monsterbod binnengrijpen. Het Saudische Al-Hilal zou namelijk hard aan de mouw van Raphinha trekken. De Braziliaan is dit seizoen helemaal ontbolsterd en de Saudi's zouden meer dan 100 miljoen euro veil hebben voor zijn komst. Toch lijkt de kans klein dat Barça in zal gaan op het bod.

Barça werd de voorbije maanden ook gelinkt aan een terugkeer van Neymar. Maar de club zou grote twijfels hebben bij de toch al 33-jarige en blessuregevoelige vedette. Daar kan een andere Europese grootmacht mogelijk van profiteren. Neymar zou intussen immers ook aangeboden zijn bij Bayern München, waar ze in de zomer mogelijk wel extra aanvallers kunnen gebruiken.

Moet Anderlecht denken aan een ontslag van Hubert?

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

46
46
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

42
42
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

66
66
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

135
135
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

111
111
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

188
188
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

256
256
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

136
136
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

209
209
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

92
92
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

67
67
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

220
220
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

44
44
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

123
123
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

219
219
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

828
828
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

103
103
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

161
161
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

202
202
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

232
232
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

78
78
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

140
140
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

248
248
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

470
470

Meer sportnieuws