TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod Barça, trainersbeslissingen Anderlecht en Gent'

641 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod Barça, trainersbeslissingen Anderlecht en Gent'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

Jupiler Pro League

Eerder dan over nieuwe spelers moeten Belgische clubs dezer dagen vooral knopen doorhakken over nieuwe trainers. Bij Anderlecht komt David Hubert bijvoorbeeld onder vuur te liggen. De resultaten zijn niet geweldig en na de nederlaag in Westerlo schreeuwde een deel van de fans om zijn ontslag. Voor het bestuur zou dat momenteel echter nog niet aan de orde zijn.

Ook bij AA Gent ligt er nog een trainersdossier op tafel. Danijel Milicevic werd in principe slechts ad interim aangesteld, maar doet het wel goed. Voorlopig knopen de Buffalo's dan ook geen gesprekken aan met andere coaches. Of Milicevic vast benoemd zal worden, zal wellicht afhangen van de prestaties in PO1.

Buitenland

FC Barcelona zal in de komende maanden mogelijk een monsterbod binnengrijpen. Het Saudische Al-Hilal zou namelijk hard aan de mouw van Raphinha trekken. De Braziliaan is dit seizoen helemaal ontbolsterd en de Saudi's zouden meer dan 100 miljoen euro veil hebben voor zijn komst. Toch lijkt de kans klein dat Barça in zal gaan op het bod.

Barça werd de voorbije maanden ook gelinkt aan een terugkeer van Neymar. Maar de club zou grote twijfels hebben bij de toch al 33-jarige en blessuregevoelige vedette. Daar kan een andere Europese grootmacht mogelijk van profiteren. Neymar zou intussen immers ook aangeboden zijn bij Bayern München, waar ze in de zomer mogelijk wel extra aanvallers kunnen gebruiken.

Moet Anderlecht denken aan een ontslag van Hubert?

Meest recent

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

70
70
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

248
248
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

16
16
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

82
82
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

67
67
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

501
501
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

560
560
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

70
70
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

630
630
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

269
269
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

106
106
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

922
922
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

861
861
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

152
152
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

322
322
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

140
140
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

626
626
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

204
204
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

141
141
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

916
916
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

364
364
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

792
792
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

619
619
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

931
931
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

73
73

Meer sportnieuws