Vandenbempt: "Zij zijn de titelkandidaten?"

door
Vandenbempt:

Nog één speeldag in de reguliere competitie en we kunnen ons opmaken voor de Champions' Play-Offs. Peter Vandenbempt blikte al een beetje vooruit nu de zes deelnemers vast staan. Wie zijn volgens hem zijn de titelkandidaten?

LEES OOK: Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

KRC Genk - Union SG

"Eind deze maand beginnen de play-offs. Momenteel zie ik tweeëneenhalve kandidaat voor de titel. Hoewel de play-offs pas eind deze maand officieel van start gaan, beginnen ze komend weekend al. Een wedstrijd die geweldig geprogrammeerd staat, is die tussen Genk en Union. Felicitaties voor de kalendermaker, want het is een erg belangrijke match voor de twee ploegen", verklaarde Vandenbempt bij Sporza.

"In tegenstelling tot de voorbije 3 jaar zal Union nu met een brede glimlach de stand bekijken, na de halvering van de punten. Ze zitten in een geweldige flow", stelt de journalist vast.

Alle druk op Union SG

Alle druk ligt voor de match van volgende week toch bij Union SG. Zij tellen immers tien punten achterstand op Racing Genk. Bij een nederlaag loopt dat op richting dertien punten. Zelfs bij een halvering zijn dat 6,5 punten, wat best veel is.

Als Union SG de match in Limburg zou winnen, dan bedraagt die achterstand zeven punten en beginnen ze de Play-Offs met 3,5 punten achterstand. Dat is een enorm verschil. Bij een gelijkspel is dat verschil vijf punten in de Play-Offs.

KRC Genk - Union SG op de dertigste speeldag in de Jupiler Pro League zou dus wel eens een cruciaal duel kunnen worden in de titelstrijd. Nog voor de Champions' Play-Offs. Opvallend.

Gaat Union winnen van Genk?

Meest recent

Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

20
20
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

187
187
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

77
77
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

579
579
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

137
137
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

560
560
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

57
57
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

143
143
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

206
206
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

73
73
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

173
173
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

522
522
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

203
203
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

258
258
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

534
534
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

202
202
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

170
170
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

95
95
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

83
83
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

407
407
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

63
63

Meer sportnieuws