Vandenbempt: "Zij zijn de titelkandidaten?"

door
Vandenbempt:

Nog één speeldag in de reguliere competitie en we kunnen ons opmaken voor de Champions' Play-Offs. Peter Vandenbempt blikte al een beetje vooruit nu de zes deelnemers vast staan. Wie zijn volgens hem zijn de titelkandidaten?

LEES OOK: VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

KRC Genk - Union SG

"Eind deze maand beginnen de play-offs. Momenteel zie ik tweeëneenhalve kandidaat voor de titel. Hoewel de play-offs pas eind deze maand officieel van start gaan, beginnen ze komend weekend al. Een wedstrijd die geweldig geprogrammeerd staat, is die tussen Genk en Union. Felicitaties voor de kalendermaker, want het is een erg belangrijke match voor de twee ploegen", verklaarde Vandenbempt bij Sporza.

"In tegenstelling tot de voorbije 3 jaar zal Union nu met een brede glimlach de stand bekijken, na de halvering van de punten. Ze zitten in een geweldige flow", stelt de journalist vast.

Alle druk op Union SG

Alle druk ligt voor de match van volgende week toch bij Union SG. Zij tellen immers tien punten achterstand op Racing Genk. Bij een nederlaag loopt dat op richting dertien punten. Zelfs bij een halvering zijn dat 6,5 punten, wat best veel is.

Als Union SG de match in Limburg zou winnen, dan bedraagt die achterstand zeven punten en beginnen ze de Play-Offs met 3,5 punten achterstand. Dat is een enorm verschil. Bij een gelijkspel is dat verschil vijf punten in de Play-Offs.

KRC Genk - Union SG op de dertigste speeldag in de Jupiler Pro League zou dus wel eens een cruciaal duel kunnen worden in de titelstrijd. Nog voor de Champions' Play-Offs. Opvallend.

Gaat Union winnen van Genk?

Meest recent

'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

10
10
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

17
17
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

18
18
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

18
18
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

52
52
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

129
129
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

27
27
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

199
199
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

118
118
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

157
157
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

84
84
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

108
108
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

62
62
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

123
123
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

215
215
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

63
63
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

463
463
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

88
88
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

289
289
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

100
100
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

126
126
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

116
116
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

82
82

Meer sportnieuws