Casteels geeft dé reden voor weigeren Belgische topclub

281 stemmen
Casteels geeft dé reden voor weigeren Belgische topclub

Koen Casteels was afgelopen zomer een target van Jesper Fredberg om Kasper Schmeichel op te volgen bij RSC Anderlecht. Paars-Wit sprak met de ervaren doelman, maar hij trok naar Al-Qadisiya. Waarom ging hij niet naar het Lotto Park?

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht greep naast Casteels

"Ja, iedereen weet dat Anderlecht is komen aankloppen. Het was een optie, maar komende van Wolfsburg lag dat (financieel, nvdr.) veel te ver uit elkaar. Dat ik misschien in mijn carrière nooit in de Belgische eerste klasse zal spelen? Dat kan zijn. Ik tekende voor drie jaar en we zien wel wat er nadien gebeurt. In België spelen is zeker geen ‘must’ voor mij."

Casteels was vele jaren een van de betere keepers in de Bundesliga. Iedereen verwachtte dat hij nadat hij besloot om zijn aflopende bij Wolfsburg te verlengen bij een goede club in een topcompetitie zou tekenen. Het werd echter Al-Qadisiya in Saudi-Arabië.

Geen spijt over Saudi-Arabië

"Er waren heel weinig clubs die het totale plaatje aanboden. Het leven naast het veld speelde ook mee. Heel veel clubs wilden afwachten tot na het EK en ik wilde voor dat Europees Kampioenschap duidelijkheid over mijn toekomst", zei de doelman. 

"Ik beklaag mij de keuze zeker niet, want alles klopt er. Ook het leven naast het veld. Of Saudi-Arabië mijn eerste keuze was? Neen, maar toen ik op bezoek ging in mei, wist ik al snel genoeg. Ik denk dat ik misschien een goed EK kon spelen, omdat ik net die duidelijkheid over mijn toekomst had. Voor hetzelfde geld loop ik daar een blessure op en heb je niets", besloot de Limburger.

 

Gaat Casteels ooit toch nog in de Jupiler Pro League spelen?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

44
44
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

83
83
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

80
80
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

104
104
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

122
122
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

286
286
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

465
465
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

107
107
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

227
227
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

308
308
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

572
572
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

366
366
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

138
138
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

194
194
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

423
423
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

365
365
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws