Mignolet hoopt: "Wie weet wat er nog kan gebeuren"

door
Mignolet hoopt:

Simon Mignolet had een beetje werk tegen Cercle Brugge, maar niet al te veel. Wat hij moest doen, deed hij goed. 'Big Si' sprak na de zege in de Brugse derby over de belangrijke overwinning, die Club Brugge wel heel erg nodig had.

LEES OOK: 'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Vlotte zege van Club Brugge

Na een 6 op 18 stond er druk op de ketel. Dat geeft Mignolet toe. "We moesten winnen en de drie punten pakken in de Brugse derby. In de eerste helft speelden we de counter goed uit, maar later werden we wel wat slordiger. Zeker in de huidige situatie, met nog twee wedstrijden te gaan voor de play-offs, is het belangrijk om punten te pakken."

Club Brugge had voor de rust zijn schaapjes al op het droge met een 0-3-zege. "Het was een beetje hetzelfde scenario als tegen Atalanta: we waren heel klinisch en efficiënt. Cercle speelde in de tweede helft alles of niets, en we hadden daardoor iets te weinig balbezit en de bal. Pas in het slot van de wedstrijd kregen we weer controle, en misschien hadden we daar nog moeten scoren."

Partij tegen Aston Villa

In de tweede helft voerde Nicky Hayen de nodige wissels door. "We spelen veel wedstrijden, dus het is belangrijk dat iedereen fit blijft. Door eventuele schorsingen en gele kaarten werd er wat geroteerd en gewisseld in de tweede helft."

Club Brugge maakt zich nu klaar voor de terugmatch in de achtste finales van de Champions League. Gaat Club Brugge daar nog stunten? Ze verloren met 1-3 in Brugge, waardoor ze in principe zonder druk naar Engeland trekken.

"Voor de wedstrijd volgende week in Villa Park zullen we ook efficiënt moeten zijn. De jongens die vandaag gescoord hebben, nemen daar een goed gevoel mee naartoe. We moeten elke kans benutten, en wie weet wat er dan nog kan gebeuren", aldus Mignolet.

Gaat Club stunten in Villa Park?

Meest recent

Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

5
5
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

44
44
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

48
48
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

95
95
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

66
66
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

42
42
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

163
163
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

145
145
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

44
44
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

238
238
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

162
162
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

271
271
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

151
151
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

310
310
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

317
317
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

158
158
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

104
104
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

225
225
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

55
55
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

199
199
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

77
77
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

325
325
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

103
103
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

96
96
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

385
385

Meer sportnieuws