Mignolet hoopt: "Wie weet wat er nog kan gebeuren"

door
Mignolet hoopt:

Simon Mignolet had een beetje werk tegen Cercle Brugge, maar niet al te veel. Wat hij moest doen, deed hij goed. 'Big Si' sprak na de zege in de Brugse derby over de belangrijke overwinning, die Club Brugge wel heel erg nodig had.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Vlotte zege van Club Brugge

Na een 6 op 18 stond er druk op de ketel. Dat geeft Mignolet toe. "We moesten winnen en de drie punten pakken in de Brugse derby. In de eerste helft speelden we de counter goed uit, maar later werden we wel wat slordiger. Zeker in de huidige situatie, met nog twee wedstrijden te gaan voor de play-offs, is het belangrijk om punten te pakken."

Club Brugge had voor de rust zijn schaapjes al op het droge met een 0-3-zege. "Het was een beetje hetzelfde scenario als tegen Atalanta: we waren heel klinisch en efficiënt. Cercle speelde in de tweede helft alles of niets, en we hadden daardoor iets te weinig balbezit en de bal. Pas in het slot van de wedstrijd kregen we weer controle, en misschien hadden we daar nog moeten scoren."

Partij tegen Aston Villa

In de tweede helft voerde Nicky Hayen de nodige wissels door. "We spelen veel wedstrijden, dus het is belangrijk dat iedereen fit blijft. Door eventuele schorsingen en gele kaarten werd er wat geroteerd en gewisseld in de tweede helft."

Club Brugge maakt zich nu klaar voor de terugmatch in de achtste finales van de Champions League. Gaat Club Brugge daar nog stunten? Ze verloren met 1-3 in Brugge, waardoor ze in principe zonder druk naar Engeland trekken.

"Voor de wedstrijd volgende week in Villa Park zullen we ook efficiënt moeten zijn. De jongens die vandaag gescoord hebben, nemen daar een goed gevoel mee naartoe. We moeten elke kans benutten, en wie weet wat er dan nog kan gebeuren", aldus Mignolet.

Gaat Club stunten in Villa Park?

Meest recent

Duranville maakt het te bont: coach grijpt genadeloos in

In de Duitse Bundesliga slaagde Borussia Dortmund er zondagavond niet in om over RB Leipzig naar de ...

19
19
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

190
190
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

117
117
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

291
291
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

407
407
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

243
243
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

272
272
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

299
299
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

99
99
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

106
106
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

65
65
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

346
346
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

202
202
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

461
461
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

497
497
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

223
223
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

388
388
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

135
135
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

247
247
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

144
144
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

189
189
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

198
198
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

764
764

Meer sportnieuws