Mignolet hoopt: "Wie weet wat er nog kan gebeuren"

194 stemmen
Mignolet hoopt:

Simon Mignolet had een beetje werk tegen Cercle Brugge, maar niet al te veel. Wat hij moest doen, deed hij goed. 'Big Si' sprak na de zege in de Brugse derby over de belangrijke overwinning, die Club Brugge wel heel erg nodig had.

LEES OOK: Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Vlotte zege van Club Brugge

Na een 6 op 18 stond er druk op de ketel. Dat geeft Mignolet toe. "We moesten winnen en de drie punten pakken in de Brugse derby. In de eerste helft speelden we de counter goed uit, maar later werden we wel wat slordiger. Zeker in de huidige situatie, met nog twee wedstrijden te gaan voor de play-offs, is het belangrijk om punten te pakken."

Club Brugge had voor de rust zijn schaapjes al op het droge met een 0-3-zege. "Het was een beetje hetzelfde scenario als tegen Atalanta: we waren heel klinisch en efficiënt. Cercle speelde in de tweede helft alles of niets, en we hadden daardoor iets te weinig balbezit en de bal. Pas in het slot van de wedstrijd kregen we weer controle, en misschien hadden we daar nog moeten scoren."

Partij tegen Aston Villa

In de tweede helft voerde Nicky Hayen de nodige wissels door. "We spelen veel wedstrijden, dus het is belangrijk dat iedereen fit blijft. Door eventuele schorsingen en gele kaarten werd er wat geroteerd en gewisseld in de tweede helft."

Club Brugge maakt zich nu klaar voor de terugmatch in de achtste finales van de Champions League. Gaat Club Brugge daar nog stunten? Ze verloren met 1-3 in Brugge, waardoor ze in principe zonder druk naar Engeland trekken.

"Voor de wedstrijd volgende week in Villa Park zullen we ook efficiënt moeten zijn. De jongens die vandaag gescoord hebben, nemen daar een goed gevoel mee naartoe. We moeten elke kans benutten, en wie weet wat er dan nog kan gebeuren", aldus Mignolet.

Gaat Club stunten in Villa Park?

Meest recent

Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

109
109
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

31
31
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

54
54
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

91
91
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

349
349
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

281
281
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

515
515
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

177
177
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

31
31
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

277
277
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

99
99
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

71
71
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

56
56
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

420
420
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

215
215
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

264
264
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

127
127
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

457
457
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

298
298
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

268
268
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

237
237
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

250
250
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

102
102

Meer sportnieuws