Deschacht trekt van leer: "Zeggen we al acht jaar bij RSCA"

door
Deschacht trekt van leer:

RSC Anderlecht verloor met 2-0 van KVC Westerlo. Dat was nog gevleid voor de Brusselaars. De aanhang begint zich te roeren, maar het bestuur zou nog het vertrouwen in David Hubert hebben. Al gaat de coach allerminst vrijuit.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Hubert krijgt Anderlecht niet aan de praat

Brian Riemer kreeg in het begin van het seizoen al heel snel de volle laag. Maar de Deense coach zorgde wel voor betere resultaten. Onder David Hubert zijn de resultaten zelfs minder goed geworden. 

De coach gaat zeker niet vrijuit. Akkoord, er zijn blessures, maar Hubert krijgt zijn jongens in te veel matchen niet scherp aan de aftrap. Bovendien zit er ook geen lijn in het spel van Anderlecht. Voor wélk voetbal staan de Brusselaars?

We haalden de blessures al aan en als je spelers als Ashimeru en Angulo moet brengen om het tij te keren, dan is het ook duidelijk. Dergelijke spelers lopen al jaren rond in Brussel en toonden nooit dat ze in de basis horen te staan. Het ziet er dynamisch en leuk uit, maar in de laatste fase gaat het steevast mis. Renard zal na het seizoen moeten doorselecteren. Voetballend zijn spelers als Rits en Vazquez ook te weinig voor de rol die zij (momenteel) krijgen.

RSCA blijft op de sukkel

Maar zelfs met deze spelers moét Anderlecht kunnen winnen van tegenstanders zoals Westerlo. Hubert haalde terecht aan dat zijn team niet scherp genoeg was, maar kan de trainer de groep wel genoeg begeesteren? Die vraag moet ook gesteld worden. 

Deschacht was alvast zeer scherp voor zijn ex-ploeg. "Het was triestig van Anderlecht. Futloos, geen energie, geen honger… Dat het ooit goed gaat komen? Dat zeggen we al acht jaar. Ik zie geen evolutie, ook niet voor volgend seizoen. Het zal een goede mercato moeten zijn. Het wordt een moeilijk verhaal", zei hij aan DAZN.

Is het warrig beleid hét probleem bij RSCA?

Meest recent

'Overmars aan zet: 4 sterkhouders Antwerp gratis weg?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

1
1
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

62
62
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

82
82
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

132
132
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

302
302
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

204
204
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

196
196
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

162
162
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

232
232
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

125
125
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

240
240
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

61
61
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

173
173
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

343
343
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

271
271
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

295
295
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

292
292
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

389
389
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

344
344
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

60
60
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

290
290
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

596
596
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

484
484
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

258
258

Meer sportnieuws