Deschacht trekt van leer: "Zeggen we al acht jaar bij RSCA"

door
Deschacht trekt van leer:

RSC Anderlecht verloor met 2-0 van KVC Westerlo. Dat was nog gevleid voor de Brusselaars. De aanhang begint zich te roeren, maar het bestuur zou nog het vertrouwen in David Hubert hebben. Al gaat de coach allerminst vrijuit.

LEES OOK: Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Hubert krijgt Anderlecht niet aan de praat

Brian Riemer kreeg in het begin van het seizoen al heel snel de volle laag. Maar de Deense coach zorgde wel voor betere resultaten. Onder David Hubert zijn de resultaten zelfs minder goed geworden. 

De coach gaat zeker niet vrijuit. Akkoord, er zijn blessures, maar Hubert krijgt zijn jongens in te veel matchen niet scherp aan de aftrap. Bovendien zit er ook geen lijn in het spel van Anderlecht. Voor wélk voetbal staan de Brusselaars?

We haalden de blessures al aan en als je spelers als Ashimeru en Angulo moet brengen om het tij te keren, dan is het ook duidelijk. Dergelijke spelers lopen al jaren rond in Brussel en toonden nooit dat ze in de basis horen te staan. Het ziet er dynamisch en leuk uit, maar in de laatste fase gaat het steevast mis. Renard zal na het seizoen moeten doorselecteren. Voetballend zijn spelers als Rits en Vazquez ook te weinig voor de rol die zij (momenteel) krijgen.

RSCA blijft op de sukkel

Maar zelfs met deze spelers moét Anderlecht kunnen winnen van tegenstanders zoals Westerlo. Hubert haalde terecht aan dat zijn team niet scherp genoeg was, maar kan de trainer de groep wel genoeg begeesteren? Die vraag moet ook gesteld worden. 

Deschacht was alvast zeer scherp voor zijn ex-ploeg. "Het was triestig van Anderlecht. Futloos, geen energie, geen honger… Dat het ooit goed gaat komen? Dat zeggen we al acht jaar. Ik zie geen evolutie, ook niet voor volgend seizoen. Het zal een goede mercato moeten zijn. Het wordt een moeilijk verhaal", zei hij aan DAZN.

Is het warrig beleid hét probleem bij RSCA?

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

20
20
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

23
23
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

34
34
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

118
118
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

24
24
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

240
240
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

178
178
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

73
73
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

112
112
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

194
194
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

81
81
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

61
61
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

120
120
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

33
33
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

92
92
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

125
125
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

432
432
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

127
127
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

216
216
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

316
316
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

425
425
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

150
150

Meer sportnieuws