Deschacht trekt van leer: "Zeggen we al acht jaar bij RSCA"

449 stemmen
Deschacht trekt van leer:

RSC Anderlecht verloor met 2-0 van KVC Westerlo. Dat was nog gevleid voor de Brusselaars. De aanhang begint zich te roeren, maar het bestuur zou nog het vertrouwen in David Hubert hebben. Al gaat de coach allerminst vrijuit.

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Hubert krijgt Anderlecht niet aan de praat

Brian Riemer kreeg in het begin van het seizoen al heel snel de volle laag. Maar de Deense coach zorgde wel voor betere resultaten. Onder David Hubert zijn de resultaten zelfs minder goed geworden. 

De coach gaat zeker niet vrijuit. Akkoord, er zijn blessures, maar Hubert krijgt zijn jongens in te veel matchen niet scherp aan de aftrap. Bovendien zit er ook geen lijn in het spel van Anderlecht. Voor wélk voetbal staan de Brusselaars?

We haalden de blessures al aan en als je spelers als Ashimeru en Angulo moet brengen om het tij te keren, dan is het ook duidelijk. Dergelijke spelers lopen al jaren rond in Brussel en toonden nooit dat ze in de basis horen te staan. Het ziet er dynamisch en leuk uit, maar in de laatste fase gaat het steevast mis. Renard zal na het seizoen moeten doorselecteren. Voetballend zijn spelers als Rits en Vazquez ook te weinig voor de rol die zij (momenteel) krijgen.

RSCA blijft op de sukkel

Maar zelfs met deze spelers moét Anderlecht kunnen winnen van tegenstanders zoals Westerlo. Hubert haalde terecht aan dat zijn team niet scherp genoeg was, maar kan de trainer de groep wel genoeg begeesteren? Die vraag moet ook gesteld worden. 

Deschacht was alvast zeer scherp voor zijn ex-ploeg. "Het was triestig van Anderlecht. Futloos, geen energie, geen honger… Dat het ooit goed gaat komen? Dat zeggen we al acht jaar. Ik zie geen evolutie, ook niet voor volgend seizoen. Het zal een goede mercato moeten zijn. Het wordt een moeilijk verhaal", zei hij aan DAZN.

Is het warrig beleid hét probleem bij RSCA?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

65
65
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

105
105
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

90
90
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

115
115
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

133
133
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

302
302
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

480
480
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

110
110
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

231
231
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

311
311
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

578
578
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

372
372
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

139
139
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

196
196
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

424
424
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

543
543
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws