Deschacht trekt van leer: "Zeggen we al acht jaar bij RSCA"

449 stemmen
Deschacht trekt van leer:

RSC Anderlecht verloor met 2-0 van KVC Westerlo. Dat was nog gevleid voor de Brusselaars. De aanhang begint zich te roeren, maar het bestuur zou nog het vertrouwen in David Hubert hebben. Al gaat de coach allerminst vrijuit.

LEES OOK: 'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Hubert krijgt Anderlecht niet aan de praat

Brian Riemer kreeg in het begin van het seizoen al heel snel de volle laag. Maar de Deense coach zorgde wel voor betere resultaten. Onder David Hubert zijn de resultaten zelfs minder goed geworden. 

De coach gaat zeker niet vrijuit. Akkoord, er zijn blessures, maar Hubert krijgt zijn jongens in te veel matchen niet scherp aan de aftrap. Bovendien zit er ook geen lijn in het spel van Anderlecht. Voor wélk voetbal staan de Brusselaars?

We haalden de blessures al aan en als je spelers als Ashimeru en Angulo moet brengen om het tij te keren, dan is het ook duidelijk. Dergelijke spelers lopen al jaren rond in Brussel en toonden nooit dat ze in de basis horen te staan. Het ziet er dynamisch en leuk uit, maar in de laatste fase gaat het steevast mis. Renard zal na het seizoen moeten doorselecteren. Voetballend zijn spelers als Rits en Vazquez ook te weinig voor de rol die zij (momenteel) krijgen.

RSCA blijft op de sukkel

Maar zelfs met deze spelers moét Anderlecht kunnen winnen van tegenstanders zoals Westerlo. Hubert haalde terecht aan dat zijn team niet scherp genoeg was, maar kan de trainer de groep wel genoeg begeesteren? Die vraag moet ook gesteld worden. 

Deschacht was alvast zeer scherp voor zijn ex-ploeg. "Het was triestig van Anderlecht. Futloos, geen energie, geen honger… Dat het ooit goed gaat komen? Dat zeggen we al acht jaar. Ik zie geen evolutie, ook niet voor volgend seizoen. Het zal een goede mercato moeten zijn. Het wordt een moeilijk verhaal", zei hij aan DAZN.

Is het warrig beleid hét probleem bij RSCA?

Meest recent

'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

6
6
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

16
16
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

93
93
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

151
151
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

177
177
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

124
124
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

239
239
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

102
102
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

504
504
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

69
69
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

52
52
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

317
317
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

53
53
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

121
121
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

34
34
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

86
86
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

168
168
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

207
207
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

540
540
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

260
260
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

976
976
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

111
111

Meer sportnieuws