Lammens vreest nieuw rampscenario voor Antwerp in PO1

door
Lammens vreest nieuw rampscenario voor Antwerp in PO1

De trainerswissel heeft voorlopig nog geen zoden aan de dijk gebracht bij Antwerp. Ook in de eerste wedstrijd onder Andries Ulderink liet de Great Old bitter weinig zien en ging het uiteindelijk met 0-1 onderuit tegen AA Gent.

LEES OOK: Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

Nieuwe afgang in PO1 dreigt voor Antwerp

Antwerp blijft achter met een magere zes op achttien en lijkt in de Champions' Play-Off hoogstens nog een bijrol te kunnen gaan spelen. Het ziet Gent langszij komen in het klassement en blijft hangen op drie punten van Anderlecht. De kloof met nummer drie Union loopt zelfs op tot tien punten.

Die wordt bij de start van de play-offs wel gehalveerd, maar zal snel weer oplopen als Antwerp zijn huidige niveau aanhoudt. Dat vreest ook Senne Lammens. "We weten welke zure nasmaak we aan de play-offs van vorig seizoen hebben overgehouden. Ikzelf ook", baalt de doelman in Gazet van Antwerpen.

Lammens wil herhaling absoluut vermijden

Vorig seizoen pakte Antwerp in de play-offs amper 6 op 30 en greep het daardoor nog naast een Europees ticket. Een herhaling van dat scenario lijkt momenteel niet onrealistisch, maar willen ze op de Bosuil absoluut vermijden.

"Desondanks ben ik ervan overtuigd dat we het verhaal van vorig seizoen niet willen herschrijven, bevestigt Lammens. "We willen opnieuw het gevoel creëren dat de tegenstander naar de Bosuil komt en zegt: sh*t, wat is dat hier. Eenmaal we in de play-offs beginnen voetballen en in de flow geraken, kan dat, al moeten we tegelijk realistisch zijn."

Zal Antwerp nog een rol van betekenis spelen in de play-offs?

Meest recent

'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

20
20
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

24
24
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

52
52
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

25
25
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

313
313
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

108
108
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

70
70
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

194
194
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

251
251
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

241
241
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

88
88
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

440
440
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

92
92
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

264
264
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

239
239
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

92
92
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

218
218
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

517
517
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

129
129
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

591
591
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

427
427
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

112
112

Meer sportnieuws