Lammens vreest nieuw rampscenario voor Antwerp in PO1

505 stemmen
Lammens vreest nieuw rampscenario voor Antwerp in PO1

De trainerswissel heeft voorlopig nog geen zoden aan de dijk gebracht bij Antwerp. Ook in de eerste wedstrijd onder Andries Ulderink liet de Great Old bitter weinig zien en ging het uiteindelijk met 0-1 onderuit tegen AA Gent.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Nieuwe afgang in PO1 dreigt voor Antwerp

Antwerp blijft achter met een magere zes op achttien en lijkt in de Champions' Play-Off hoogstens nog een bijrol te kunnen gaan spelen. Het ziet Gent langszij komen in het klassement en blijft hangen op drie punten van Anderlecht. De kloof met nummer drie Union loopt zelfs op tot tien punten.

Die wordt bij de start van de play-offs wel gehalveerd, maar zal snel weer oplopen als Antwerp zijn huidige niveau aanhoudt. Dat vreest ook Senne Lammens. "We weten welke zure nasmaak we aan de play-offs van vorig seizoen hebben overgehouden. Ikzelf ook", baalt de doelman in Gazet van Antwerpen.

Lammens wil herhaling absoluut vermijden

Vorig seizoen pakte Antwerp in de play-offs amper 6 op 30 en greep het daardoor nog naast een Europees ticket. Een herhaling van dat scenario lijkt momenteel niet onrealistisch, maar willen ze op de Bosuil absoluut vermijden.

"Desondanks ben ik ervan overtuigd dat we het verhaal van vorig seizoen niet willen herschrijven, bevestigt Lammens. "We willen opnieuw het gevoel creëren dat de tegenstander naar de Bosuil komt en zegt: sh*t, wat is dat hier. Eenmaal we in de play-offs beginnen voetballen en in de flow geraken, kan dat, al moeten we tegelijk realistisch zijn."

Zal Antwerp nog een rol van betekenis spelen in de play-offs?

Meest recent

Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

21
21
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

74
74
Oranje-international krijgt dramatisch nieuws te verwerken

Oranje maakte indruk in de groepsfase met vlotte zeges tegen Tunesië en vooral Zweden. Het won ...

0
0
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

13
13
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

628
628
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

21
21
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

25
25
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

57
57
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

279
279
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

109
109
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

120
120
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

50
50
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

86
86
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

56
56
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

53
53
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

218
218
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

137
137
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

115
115
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

37
37
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

286
286
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

184
184
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

63
63
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

49
49
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

37
37

Meer sportnieuws