AA Gent ontdekt nieuwe sensatie: "Nu gaat het beginnen"

door
AA Gent ontdekt nieuwe sensatie:

AA Gent heeft zich zondagavond verzekerd van het laatste ticket voor de Champions' Play-Off. De Buffalo's gingen met 0-1 winnen op Antwerp en hadden daardoor niet eens nodig dat Standard even later ook verloor op Union.

Daarbij lijkt Gent een nieuw goudhaantje ontdekt te hebben. Nadat hij vorige week tegen Club Brugge al snedig ingevallen was, kroonde Aimé Omgba zich nu op de Bosuil tot matchwinnaar. De Nederlander viel na 65 minuten in en maakte zeven minuten voor tijd het enige doelpunt.

LEES OOK: 'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

Omgba is beslissend voor AA Gent

Omgba was dan ook zeer enthousiast na de wedstrijd. "Ik ben heel blij. Het kan niet beter. Ik heb hier de afgelopen maanden van gedroomd, en vandaag is het uitgekomen. Nu gaat het beginnen. Play-off I!", jubelde hij bij Sporza

Omgba heeft dan ook heel veel geduld moeten tonen. Gent betaalde begin september 1 miljoen euro om hem na een lange soap weg te plukken bij NAC Breda, maar door een knieblessure kon de 22-jarige middenvelder pas vorige week zijn debuut maken.

Extra wapen in Play-Off I

Maar lang heeft hij dus niet nodig om zijn stempel te drukken. "Het geloof was groot, moet ik zeggen. We hamerden er als team de hele week op. Wat we vandaag bewerkstelligd hebben, is heel mooi. We gaan dit vieren, honderd procent!", besloot hij.

Gent lijkt er zo een extra wapen bij te hebben voor de play-offs. Dat zal voor Danijel Milicevic een welkome opsteker zijn. Sinds zijn aanstelling is Gent ongeslagen in de competitie en verloor het enkel in de Conference League van Real Betis.

Zal hij in de play-offs ook bepalend zijn voor Gent?

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

83
83
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

63
63
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

49
49
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

392
392
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

450
450
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

347
347
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

77
77
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

367
367
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

680
680
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

125
125
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

699
699
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

190
190
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

184
184
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

392
392
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

199
199
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

353
353
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

441
441
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

257
257
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

55
55
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

366
366
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

336
336
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

87
87
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

380
380
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

600
600

Meer sportnieuws