AA Gent ontdekt nieuwe sensatie: "Nu gaat het beginnen"

door
AA Gent ontdekt nieuwe sensatie:

AA Gent heeft zich zondagavond verzekerd van het laatste ticket voor de Champions' Play-Off. De Buffalo's gingen met 0-1 winnen op Antwerp en hadden daardoor niet eens nodig dat Standard even later ook verloor op Union.

Daarbij lijkt Gent een nieuw goudhaantje ontdekt te hebben. Nadat hij vorige week tegen Club Brugge al snedig ingevallen was, kroonde Aimé Omgba zich nu op de Bosuil tot matchwinnaar. De Nederlander viel na 65 minuten in en maakte zeven minuten voor tijd het enige doelpunt.

LEES OOK: AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

Omgba is beslissend voor AA Gent

Omgba was dan ook zeer enthousiast na de wedstrijd. "Ik ben heel blij. Het kan niet beter. Ik heb hier de afgelopen maanden van gedroomd, en vandaag is het uitgekomen. Nu gaat het beginnen. Play-off I!", jubelde hij bij Sporza

Omgba heeft dan ook heel veel geduld moeten tonen. Gent betaalde begin september 1 miljoen euro om hem na een lange soap weg te plukken bij NAC Breda, maar door een knieblessure kon de 22-jarige middenvelder pas vorige week zijn debuut maken.

Extra wapen in Play-Off I

Maar lang heeft hij dus niet nodig om zijn stempel te drukken. "Het geloof was groot, moet ik zeggen. We hamerden er als team de hele week op. Wat we vandaag bewerkstelligd hebben, is heel mooi. We gaan dit vieren, honderd procent!", besloot hij.

Gent lijkt er zo een extra wapen bij te hebben voor de play-offs. Dat zal voor Danijel Milicevic een welkome opsteker zijn. Sinds zijn aanstelling is Gent ongeslagen in de competitie en verloor het enkel in de Conference League van Real Betis.

Zal hij in de play-offs ook bepalend zijn voor Gent?

Meest recent

'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

122
122
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

182
182
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

96
96
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

230
230
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

438
438
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

408
408
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

88
88
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

166
166
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

267
267
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

274
274
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

414
414
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

77
77
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

392
392
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

418
418
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

108
108
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

667
667
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

407
407
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

191
191
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

336
336
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

528
528
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

220
220
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

275
275
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

125
125
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

522
522
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

353
353

Meer sportnieuws