AA Gent ontdekt nieuwe sensatie: "Nu gaat het beginnen"

door
AA Gent ontdekt nieuwe sensatie:

AA Gent heeft zich zondagavond verzekerd van het laatste ticket voor de Champions' Play-Off. De Buffalo's gingen met 0-1 winnen op Antwerp en hadden daardoor niet eens nodig dat Standard even later ook verloor op Union.

Daarbij lijkt Gent een nieuw goudhaantje ontdekt te hebben. Nadat hij vorige week tegen Club Brugge al snedig ingevallen was, kroonde Aimé Omgba zich nu op de Bosuil tot matchwinnaar. De Nederlander viel na 65 minuten in en maakte zeven minuten voor tijd het enige doelpunt.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Omgba is beslissend voor AA Gent

Omgba was dan ook zeer enthousiast na de wedstrijd. "Ik ben heel blij. Het kan niet beter. Ik heb hier de afgelopen maanden van gedroomd, en vandaag is het uitgekomen. Nu gaat het beginnen. Play-off I!", jubelde hij bij Sporza

Omgba heeft dan ook heel veel geduld moeten tonen. Gent betaalde begin september 1 miljoen euro om hem na een lange soap weg te plukken bij NAC Breda, maar door een knieblessure kon de 22-jarige middenvelder pas vorige week zijn debuut maken.

Extra wapen in Play-Off I

Maar lang heeft hij dus niet nodig om zijn stempel te drukken. "Het geloof was groot, moet ik zeggen. We hamerden er als team de hele week op. Wat we vandaag bewerkstelligd hebben, is heel mooi. We gaan dit vieren, honderd procent!", besloot hij.

Gent lijkt er zo een extra wapen bij te hebben voor de play-offs. Dat zal voor Danijel Milicevic een welkome opsteker zijn. Sinds zijn aanstelling is Gent ongeslagen in de competitie en verloor het enkel in de Conference League van Real Betis.

Zal hij in de play-offs ook bepalend zijn voor Gent?

Meest recent

Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

5
5
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

89
89
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

50
50
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

165
165
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

149
149
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

110
110
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

182
182
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

156
156
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

677
677
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

194
194
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

145
145
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

790
790
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

423
423
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

150
150
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

251
251
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

898
898
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

370
370
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

229
229
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

66
66
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

38
38
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

266
266
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

98
98
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

580
580
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

209
209
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

203
203

Meer sportnieuws