AA Gent ontdekt nieuwe sensatie: "Nu gaat het beginnen"

door
AA Gent ontdekt nieuwe sensatie:

AA Gent heeft zich zondagavond verzekerd van het laatste ticket voor de Champions' Play-Off. De Buffalo's gingen met 0-1 winnen op Antwerp en hadden daardoor niet eens nodig dat Standard even later ook verloor op Union.

Daarbij lijkt Gent een nieuw goudhaantje ontdekt te hebben. Nadat hij vorige week tegen Club Brugge al snedig ingevallen was, kroonde Aimé Omgba zich nu op de Bosuil tot matchwinnaar. De Nederlander viel na 65 minuten in en maakte zeven minuten voor tijd het enige doelpunt.

LEES OOK: Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Omgba is beslissend voor AA Gent

Omgba was dan ook zeer enthousiast na de wedstrijd. "Ik ben heel blij. Het kan niet beter. Ik heb hier de afgelopen maanden van gedroomd, en vandaag is het uitgekomen. Nu gaat het beginnen. Play-off I!", jubelde hij bij Sporza

Omgba heeft dan ook heel veel geduld moeten tonen. Gent betaalde begin september 1 miljoen euro om hem na een lange soap weg te plukken bij NAC Breda, maar door een knieblessure kon de 22-jarige middenvelder pas vorige week zijn debuut maken.

Extra wapen in Play-Off I

Maar lang heeft hij dus niet nodig om zijn stempel te drukken. "Het geloof was groot, moet ik zeggen. We hamerden er als team de hele week op. Wat we vandaag bewerkstelligd hebben, is heel mooi. We gaan dit vieren, honderd procent!", besloot hij.

Gent lijkt er zo een extra wapen bij te hebben voor de play-offs. Dat zal voor Danijel Milicevic een welkome opsteker zijn. Sinds zijn aanstelling is Gent ongeslagen in de competitie en verloor het enkel in de Conference League van Real Betis.

Zal hij in de play-offs ook bepalend zijn voor Gent?

Meest recent

'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

37
37
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

22
22
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

62
62
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

68
68
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

95
95
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

261
261
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

171
171
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

68
68
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

44
44
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

32
32
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

120
120
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

119
119
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

199
199
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

117
117
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

162
162
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

149
149
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

520
520
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

186
186
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

76
76
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

92
92
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

43
43
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

155
155
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

243
243

Meer sportnieuws