'Anderlecht moet nog een extra domper vrezen'

1032 stemmen
'Anderlecht moet nog een extra domper vrezen'

Het is voor Anderlecht een zwarte zondag geworden. Het ging op pijnlijke wijze onderuit in Westerlo, dat met 2-0 te sterk bleek voor een ontstellend zwak Paars-Wit. Maar daar stopte het slechte nieuws niet voor David Hubert.

De coach kende al enkele lastige weken waarin hij stevig moest puzzelen door de vele blessures in zijn spelerskern. De ziekenboeg breidde nu bovendien nog wat uit. Nog voor de match zag Hubert al Leander Dendoncker en Théo Leoni afhaken.

LEES OOK: ‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

Hazard blesseert zich nog in slotseconden

Bovendien dreigt Anderlecht ook nog in Het Kuipje averij opgelopen te hebben. Het Nieuwsblad weet dat Thorgan Hazard mogelijk ook nog een blessure opgelopen heeft. Dat zou in de slotseconden van de partij gebeurd zijn.

Na een dribbel greep hij naar de hamstring en gebaarde dat hij niet meer verder kon. Hij bleef uiteindelijk wel staan tot het laatste fluitsignaal, maar daarna was te zien hoe hij op de grond ging zitten.

Slechts een kramp of is schade groter?

Het wordt nu bang afwachten voor Anderlecht wat het verdict is. In het beste geval had Hazard slechts last van een kramp, wat niet onlogisch zou zijn gezien de snelle opeenvolging van matchen na een lange afwezigheid.

Maar het zou ook kunnen dat de 31-jarige een spierblessure opgelopen heeft. In dat geval dreigt Anderlecht het volgende week tegen Cercle Brugge en misschien ook nog voor de start van de play-offs zonder hem te moeten stellen.

Zou Anderlecht zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

14
14
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

235
235
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

60
60
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

39
39
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

44
44
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

86
86
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

50
50
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

75
75
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

318
318
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

29
29
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

161
161
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

89
89
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

289
289
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

145
145
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

68
68
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

747
747
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

259
259
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

122
122
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

140
140
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

208
208
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

572
572
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

146
146
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

176
176
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

213
213
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

268
268

Meer sportnieuws