Club Brugge mist sterkhouder: Hayen duidt vervanger aan

door
Club Brugge mist sterkhouder: Hayen duidt vervanger aan

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij het puntenverlies in Gent, want dinsdag komt Aston Villa al over de vloer in Jan Breydel. Nicky Hayen maakte ondertussen zijn selectie bekend voor die eerste opdracht in de 1/8 finale van de Champions League.

Zoals aangekondigd valt er daarin geen spoor te bekennen van Joaquin Seys, die zaterdag geblesseerd naar de kant moest. Wat er precies aan de hand is met de rechtsback is voorlopig nog niet bekend. "Er staat straks nog een scan gepland. Normaal gezien zullen we in de namiddag meer weten", aldus Hayen tijdens zijn persbabbel.

Sabbe of Siquet?

Daar bevestigde de coach ook al dat Seys niet tijdig opgelapt zou geraken voor de clash tegen Aston Villa. Een opdoffer dus voor Hayen, die nu duimt dat verder onderzoek geen ernstige schade aan het licht brengt. Al heeft hij met Hugo Siquet en Kyriani Sabbe in principe wel nog steeds twee volwaardige alternatieven achter de hand.

Die eerste verscheen in Gent aan de aftrap als rechtsbuiten, terwijl Sabbe als invaller boter op het hoofd had bij de late gelijkmaker van de Buffalo's. Toch verwacht Het Laatste Nieuws dat die laatste de voorkeur krijgt. "Hij is de logische vervanger van Seys, die een spierblessure heeft opgelopen in de hamstrings", klinkt het in de krant.

Onyedika weer fit

Beter nieuws viel er te rapen rond Raphael Onyedika, die wél deel uitmaakt van de 22-koppige wedstrijdkern. Wellicht zal de controleur op het middenveld, die nog volgens HLN afgelopen weekend pas op de valreep moest afhaken in de Planet Group Arena, zijn vaste stek naast Ardon Jashari en Hans Vanaken meteen terug innemen. 

POLL: Wie moet Seys vervangen?

Meest recent

Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

75
75
”Snap nog altijd niet waarom” - Odoi’s dieptepunt tegen Anderlecht

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

51
51
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

133
133
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

30
30
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

45
45
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

197
197
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

260
260
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

157
157
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

293
293
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

151
151
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

150
150
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

184
184
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

331
331
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

191
191
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

305
305
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

136
136
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

510
510
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

267
267
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

849
849

Meer sportnieuws