PSV heeft ervaren nieuwe aanvaller officieel beet

door
PSV heeft ervaren nieuwe aanvaller officieel beet

Het zat er al enkele dagen aan te komen en PSV maakte het officieel bekend. De nummer twee uit de Eredivisie heeft een nieuwe spits beet. Hij moet vooral voor meer opties zorgen in de aanval, nadat Ricardo Pepi uitviel met een zware blessure.

LEES OOK: ‘Hasi stampt tegen schenen: Anderlecht-duo briest’

Pérez naar PSV

"PSV heeft Lucas Pérez per direct vastgelegd. De ervaren transfervrije spits tekent in Eindhoven een contract tot het einde van het seizoen", laat de club weten via de clubkanalen. " De 36-jarige aanvaller gaat spelen met rugnummer 27. 

"Ik kan niet wachten om mezelf te laten zien aan de fans en mijn nieuwe teamgenoten. Ik ben heel ambitieus en kijk ernaar uit om veel goals en assists te gaan afleveren. Mijn eerste indruk van de club is erg goed, ik krijg energie van de mensen die ik al heb ontmoet", zei de voormalige aanvaller van Arsenal nog. 

PSV duwde stevig door

De spits werd al weken aan PSV gelinkt. "PSV zat er gelijk bovenop en heeft er alles aan gedaan om me naar Eindhoven te halen. Dat heeft me zeer goed gedaan. Het duurde helaas wat langer dan gepland voordat het tot een definitief akkoord kwam, vanwege persoonlijke redenen van mijn kant."

"Daar heb ik een oplossing voor gevonden en ik ben erg dankIk ben enorm gedreven om deze club te helpen bij het verwezenlijken van de andere doelstellingen, waaronder het winnen van de landstitel en nationale beker", aldus Pérez.

🔥 Wat iedereen nu leest

René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten
René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Goede aanwinst voor PSV?

Meest recent

'Overmars onthult masterplan: Antwerp boort goudmijn aan'

Drie jaar na Den Dubbel reiken de bomen niet langer tot de hemel bij Antwerp, dat om diverse redenen ...

124
124
RSCA-pion haakt om dramatische privé-reden af voor AEK

Anderlecht staat voor een cruciale week. Het moet in een dubbele confrontatie met AEK Athene ...

230
230
Mechele onthult zeer straffe ambitie bij Club Brugge

Club Brugge beleefde dinsdag een geweldige avond in Glasgow, want dankzij een 1-3-zege tegen Rangers ...

180
180
'KV Mechelen duwt door voor offensieve versterking'

KV Mechelen zag deze week nog een sterkhouder vertrekken, want Rafik Belghali koos voor een ...

107
107
Opvolger Hasi? Oude bekende solliciteert bij Anderlecht

Anderlecht sloeg deze zomer nog maar eens een nieuwe richting in. Het trok daarbij voluit de kaart ...

190
190
'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

382
382
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

61
61
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

594
594
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

143
143
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0
René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten

Het nieuwe voetbalseizoen is nog maar net begonnen, maar de talkshows draaien alweer op volle ...

62
62
Hasi schat Europese kansen Anderlecht in: "Zou stunt zijn"

Club Brugge heeft dinsdagavond al een grote stap gezet richting de league phase van de Champions ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil ex-speler Antwerp, Duivels naar Spanje'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

169
169
De Condé onthult erg verrassend transfernieuws Tolu

Het transferhuiswerk van KRC Genk is nog niet af. Met Tolu Arokodare verwacht de club nog een ...

439
439
“Lekker voor hem” - Degryse kijkt ogen uit bij Club Brugge

Club Brugge maakte in de voorrondes van de Champions League veel indruk op het veld van Rangers. ...

388
388
Lukaku doorbreekt stilte na gigantische mokerslag

Romelu Lukaku (32) was afgelopen seizoen onmisbaar voor Antonio Conte en de Rode Duivel pakte met ...

174
174
Spileers na glansrol: “Goal komt helemaal op zijn rekening”

Club Brugge kende een ongelooflijke start tegen Rangers namens de voorrondes van de Champions ...

243
243
KRC Genk vist pijnlijk naast toptarget: “Tot twee keer toe”

KRC Genk is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. De Limburgse club moet nog ...

337
337
Ongezien drama Frigan paar dagen na droomtransfer

Matija Frigan speelde de afgelopen seizoenen bij Westerlo. De Kroaat werd voor bijna 6 miljoen euro ...

79
79
Zware opdoffer Club Brugge na euforie? Vermant reageert

Romeo Vermant is volledig aan het ontploffen bij Club Brugge. Even zag het naar uit dat de aanvaller ...

959
959
Ruben Van Gucht wordt verleid door grote concurrent

Ruben Van Gucht domineert nu al enkele jaren de 'gespecialiseerde pers'. De Sporza-journalist maakte ...

62
62
Hasi met de handen in het haar vlak voor AEK Athene

RSC Anderlecht neemt het in de voorrondes van de Conference League op tegen AEK Athene, geen ...

503
503
Fans geloven ogen niet met Courtois: “Het einde is nabij”

De meeste grote Europese competities zijn weer van start gegaan. Ook La Liga is er aan begonnen en ...

163
163
Zege in Glasgow overschaduwd: drie Bruggelingen falen

Dankzij een klinkende 1-3 zege op het veld van Rangers staat Club Brugge met één been ...

1555
1555
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Jan Boskamp heeft een verleden als speler en trainer in België, maar als analist was de ...

919
919

Meer sportnieuws