Goots ziet plotse bedreiging voor Tolu en Dolberg

465
Goots ziet plotse bedreiging voor Tolu en Dolberg

Al het hele seizoen lijkt de strijd om de Gouden Stier een gevecht te gaan worden tussen Tolu Arokodare, Kasper Dolberg en Adriano Bertaccini. Zij scoren de laatste weken wel iets minder vlot en plots worden ze nog bedreigd.

Wie de laatste weken wel in bloedvorm zit, is immers Benito Raman. De pocketspits kroonde zich vorig weekend weer tot matchwinnaar bij KV Mechelen door het enige doelpunt op het veld van Union te scoren.

LEES OOK: Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Raman scoort plots aan lopende band

Daarmee zette Raman zijn teller dit seizoen al op elf competitiegoals, waarmee hij zijn beste seizoen ooit beleeft. Voordien was hij immers nooit verder geraakt dan tien doelpunten, in twee seizoenen bij Fortuna Düsseldorf. 

Van die elf goals kwamen er vijf in de laatste vijf matchen. "Hij zit in een periode waarin alles lukt", ziet Patrick Goots in Gazet van Antwerpen. "En al maar goed. Hij is de enige die scoort de laatste weken. Daar mag KV hem zeker voor bedanken."

Systeem bij KV Mechelen ligt hem perfect

Goots weet ook waarom Raman zo vlot scoort bij Malinwa. "Het Mechelse systeem ligt hem – ze zoeken snel de diepte. En met Antonio, Belghali en nu ook Foulon die terugkeerde, is de aanvoer vanop de flanken opnieuw optimaal. Daar leeft Raman van."

KVM zal hopen dat Raman ook volgende week zijn bloedvorm doorzet, want dan wacht een belangrijke wedstrijd tegen STVV. Als ze dan een rechstreekse concurrent kloppen, kunnen ze weer wat meer voorsprong nemen op de laatste vier in het klassement.

Kan Raman dit seizoen topschutter worden?

Meest recent

Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

14
14
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

22
22
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

6
6
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

75
75
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

101
101
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

76
76
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

76
76
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

324
324
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

106
106
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

77
77
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

92
92
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

28
28
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

71
71
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

278
278
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

52
52
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

114
114
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

221
221
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

76
76
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

214
214
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1066
1066

Meer sportnieuws