Goots ziet plotse bedreiging voor Tolu en Dolberg

door
Goots ziet plotse bedreiging voor Tolu en Dolberg

Al het hele seizoen lijkt de strijd om de Gouden Stier een gevecht te gaan worden tussen Tolu Arokodare, Kasper Dolberg en Adriano Bertaccini. Zij scoren de laatste weken wel iets minder vlot en plots worden ze nog bedreigd.

Wie de laatste weken wel in bloedvorm zit, is immers Benito Raman. De pocketspits kroonde zich vorig weekend weer tot matchwinnaar bij KV Mechelen door het enige doelpunt op het veld van Union te scoren.

LEES OOK: Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

Raman scoort plots aan lopende band

Daarmee zette Raman zijn teller dit seizoen al op elf competitiegoals, waarmee hij zijn beste seizoen ooit beleeft. Voordien was hij immers nooit verder geraakt dan tien doelpunten, in twee seizoenen bij Fortuna Düsseldorf. 

Van die elf goals kwamen er vijf in de laatste vijf matchen. "Hij zit in een periode waarin alles lukt", ziet Patrick Goots in Gazet van Antwerpen. "En al maar goed. Hij is de enige die scoort de laatste weken. Daar mag KV hem zeker voor bedanken."

Systeem bij KV Mechelen ligt hem perfect

Goots weet ook waarom Raman zo vlot scoort bij Malinwa. "Het Mechelse systeem ligt hem – ze zoeken snel de diepte. En met Antonio, Belghali en nu ook Foulon die terugkeerde, is de aanvoer vanop de flanken opnieuw optimaal. Daar leeft Raman van."

KVM zal hopen dat Raman ook volgende week zijn bloedvorm doorzet, want dan wacht een belangrijke wedstrijd tegen STVV. Als ze dan een rechstreekse concurrent kloppen, kunnen ze weer wat meer voorsprong nemen op de laatste vier in het klassement.

Kan Raman dit seizoen topschutter worden?

Meest recent

Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang verbaast Italië

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

7
7
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

125
125
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

63
63
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

66
66
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

35
35
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

80
80
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

217
217
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

281
281
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

45
45
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

95
95
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

292
292
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

233
233
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

96
96
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

586
586
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

137
137
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

240
240
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

202
202
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

228
228
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

397
397
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

192
192
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

253
253
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

49
49
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

156
156
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

93
93
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

191
191

Meer sportnieuws