Lamkel Zé geeft verklaring voor geniaal doelpunt

door
Lamkel Zé geeft verklaring voor geniaal doelpunt

STVV kwam zaterdag zeer dicht bij een stunt, maar bleef uiteindelijk toch ontgoocheld achter. Het mocht vrijwel de hele wedstrijd dromen van een zege tegen Club Brugge, maar gaf een dubbele voorsprong nog uit handen na een gelijkmaker in blessuretijd.

Een heerlijke plaatsbal van Tzolis zorgde ervoor dat de Kanaries uiteindelijk toch vrede moesten nemen met een puntje. Aanvankelijk stonden ze nochtans 2-0 voor nadat de 'enfants terribles' elk voor een doelpunt gezorgd hadden.

LEES OOK: VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

Lamkel Zé met geniale goal

Het waren immers Didier Lamkel Zé en Loïc Lapoussin die scoorden. Die eerste deed dat bovendien op geniale wijze. Hij verraste Simon Mignolet door te trappen vanuit een zeer scherpe hoek, terwijl de doelman een voorzet verwachtte.

Volgens Lamkel Zé was dat wel degelijk bewust. "De coach heeft me in aanloop naar deze match veel video’s laten zien van vergelijkbare fases", legt hij uit bij Het Belang van Limburg. "Ik keek op voordat ik wilde voorzetten en zag dat de doelman uit zijn doel stond. Dan ben ik mijn kans gegaan."

STVV verdiende de zege

Maar met het resultaat kon de Kameroener geen vrede nemen. "We hadden meer verdiend. Brugge is een uitstekende ploeg die Champions League speelt, maar vandaag verdienden we meer dan een puntje", vond hij.

Met het punt schiet STVV bovendien ook weinig op in de strijd om het behoud. Bij winst hadden ze kunnen naderen tot op drie punten van de veilige twaalfde plaats, nu blijven ze hangen op vijf punten. Met nog maar vier wedstrijden voor de boeg wordt dat dus een lastige zaak.

Had STVV de zege verdiend?

Meest recent

Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

40
40
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

9
9
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

35
35
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

70
70
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

311
311
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

54
54
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

146
146
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

58
58
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

84
84
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

586
586
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

141
141
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

249
249
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

630
630
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

256
256
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

163
163
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

195
195
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

295
295
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

230
230
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

393
393
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

270
270
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

529
529
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

161
161
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1027
1027
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197

Meer sportnieuws