Lamkel Zé geeft verklaring voor geniaal doelpunt

240 stemmen
Lamkel Zé geeft verklaring voor geniaal doelpunt

STVV kwam zaterdag zeer dicht bij een stunt, maar bleef uiteindelijk toch ontgoocheld achter. Het mocht vrijwel de hele wedstrijd dromen van een zege tegen Club Brugge, maar gaf een dubbele voorsprong nog uit handen na een gelijkmaker in blessuretijd.

Een heerlijke plaatsbal van Tzolis zorgde ervoor dat de Kanaries uiteindelijk toch vrede moesten nemen met een puntje. Aanvankelijk stonden ze nochtans 2-0 voor nadat de 'enfants terribles' elk voor een doelpunt gezorgd hadden.

LEES OOK: STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

Lamkel Zé met geniale goal

Het waren immers Didier Lamkel Zé en Loïc Lapoussin die scoorden. Die eerste deed dat bovendien op geniale wijze. Hij verraste Simon Mignolet door te trappen vanuit een zeer scherpe hoek, terwijl de doelman een voorzet verwachtte.

Volgens Lamkel Zé was dat wel degelijk bewust. "De coach heeft me in aanloop naar deze match veel video’s laten zien van vergelijkbare fases", legt hij uit bij Het Belang van Limburg. "Ik keek op voordat ik wilde voorzetten en zag dat de doelman uit zijn doel stond. Dan ben ik mijn kans gegaan."

STVV verdiende de zege

Maar met het resultaat kon de Kameroener geen vrede nemen. "We hadden meer verdiend. Brugge is een uitstekende ploeg die Champions League speelt, maar vandaag verdienden we meer dan een puntje", vond hij.

Met het punt schiet STVV bovendien ook weinig op in de strijd om het behoud. Bij winst hadden ze kunnen naderen tot op drie punten van de veilige twaalfde plaats, nu blijven ze hangen op vijf punten. Met nog maar vier wedstrijden voor de boeg wordt dat dus een lastige zaak.

🚀

Had STVV de zege verdiend?

Meest recent

AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

5
5
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

27
27
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

2
2
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

72
72
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

61
61
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

51
51
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

108
108
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

238
238
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

164
164
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

97
97
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

302
302
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

656
656
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

113
113
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

284
284
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

156
156
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

83
83
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

78
78
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

230
230
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

732
732
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

60
60
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

75
75
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

498
498
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

475
475
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

595
595
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1206
1206

Meer sportnieuws