Vanderhaeghe: "Dan zal Kortrijk een heel goede ploeg hebben"

door
Vanderhaeghe:

KV Kortrijk is er zaterdag niet in geslaagd om te stunten op de Bosuil. De Kerels hebben wel zeer dapper gestreden, maar verloren uiteindelijk toch met 2-1 van Antwerp. Daardoor blijven ze op de voorlaatste plaats hangen.

Kortrijk staat er dus nog altijd zeer slecht voor in de strijd om het behoud. Desondanks zag Yves Vanderhaeghe wel redenen tot optimisme tegen Antwerp. Zijn ploeg wist het de Great Old behoorlijk lastig te maken.

LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Vanderhaeghe toch tevreden over Kortrijk

Nadat het bij de rust nog 2-0 stond, kon Kadri vroeg in de tweede helft de spanning terugbrengen. Daarna kwam Kortrijk ook nog dicht bij de gelijkmaker, maar Czubak kopte in blessuretijd nog tegen de paal.

"Op het moment dat je 1-0 achterkomt, ga je ervan uit dat het een lastige wedstrijd gaat worden. Maar onze reactie was uitstekend met drie grote kansen waardoor we 1-2 kunnen voorstaan bij de rust", was Vanderhaeghe toch tevreden bij Sporza.

Relegation Play-Off bijna mathematisch zeker

"De tweede helft was fantastisch, en hebben we het Antwerp lastig gemaakt. Het resultaat is er nog altijd niet, maar eenmaal dit Kortrijk over iedereen kan beschikken hebben we echt een heel goede ploeg", maakt de trainer zich toch sterk.

Die goede ploeg zal wellicht te laat komen om de Relegation Play-Off te ontlopen, want op vier matchen zal Kortrijk daarvoor nog tien punten moeten goedmaken. Dat lijkt dus een vrijwel onmogelijke opdracht te gaan worden.

Zal KV Kortrijk nog degradatie ontlopen?

Meest recent

Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

10
10
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

134
134
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

12
12
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

168
168
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

84
84
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

43
43
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

101
101
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

209
209
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

168
168
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

18
18
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

56
56
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

112
112
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

430
430
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

85
85
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

671
671
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

664
664
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

105
105
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

442
442
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

131
131
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

155
155
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

76
76
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

840
840
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

93
93
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

505
505

Meer sportnieuws