Vanderhaeghe: "Dan zal Kortrijk een heel goede ploeg hebben"

door
Vanderhaeghe:

KV Kortrijk is er zaterdag niet in geslaagd om te stunten op de Bosuil. De Kerels hebben wel zeer dapper gestreden, maar verloren uiteindelijk toch met 2-1 van Antwerp. Daardoor blijven ze op de voorlaatste plaats hangen.

Kortrijk staat er dus nog altijd zeer slecht voor in de strijd om het behoud. Desondanks zag Yves Vanderhaeghe wel redenen tot optimisme tegen Antwerp. Zijn ploeg wist het de Great Old behoorlijk lastig te maken.

LEES OOK: BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

Vanderhaeghe toch tevreden over Kortrijk

Nadat het bij de rust nog 2-0 stond, kon Kadri vroeg in de tweede helft de spanning terugbrengen. Daarna kwam Kortrijk ook nog dicht bij de gelijkmaker, maar Czubak kopte in blessuretijd nog tegen de paal.

"Op het moment dat je 1-0 achterkomt, ga je ervan uit dat het een lastige wedstrijd gaat worden. Maar onze reactie was uitstekend met drie grote kansen waardoor we 1-2 kunnen voorstaan bij de rust", was Vanderhaeghe toch tevreden bij Sporza.

Relegation Play-Off bijna mathematisch zeker

"De tweede helft was fantastisch, en hebben we het Antwerp lastig gemaakt. Het resultaat is er nog altijd niet, maar eenmaal dit Kortrijk over iedereen kan beschikken hebben we echt een heel goede ploeg", maakt de trainer zich toch sterk.

Die goede ploeg zal wellicht te laat komen om de Relegation Play-Off te ontlopen, want op vier matchen zal Kortrijk daarvoor nog tien punten moeten goedmaken. Dat lijkt dus een vrijwel onmogelijke opdracht te gaan worden.

Zal KV Kortrijk nog degradatie ontlopen?

Meest recent

'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

26
26
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

26
26
WK en knaltransfer hét grote doel voor STVV'er

STVV zit in een dipje. Het verloor vier van zijn laatste vijf matchen en dit weekend komt Club ...

13
13
Hoe Club Brugge de basisploeg van Taravel heeft gevormd

Jérémy Taravel is ondertussen twee maanden trainer van RSC Anderlecht. Hij probeerde ...

75
75
'AA Gent laat Belgisch voetbal op zijn grondvesten daveren'

Hier gaan we weer... AA Gent gaat twee juridische procedures starten tegen de Pro League. Het ...

211
211
Onrust slaat om in drama: Leko en sterspeler op ramkoers

Bij Club Brugge ligt een sterspeler plots onder vuur. Ivan Leko gaf publiek een duidelijke sneer, ...

151
151
Wilmots haalt slag thuis: “Gouden transfer voor Standard"

Standard wil met Marc Wilmots & co de komende jaren weer aansluiting gaan vinden met de ...

121
121
Anderlecht hoopt: blijft De Cat hierdoor wél?

Bij RSC Anderlecht is Nathan De Cat samen met Thorgan Hazard veruit de beste speler van dit seizoen. ...

146
146
KRC Genk rekent 'zich rijk': Heymans als grote voorbeeld

KRC Genk is zeer goed begonnen aan de Europe Play-Offs. De Limburgers spelen zondag in eigen huis ...

111
111
'Saga Romelu Lukaku: Anderlecht mag wél dromen'

Het is dé grote droom van elke fan van RSC Anderlecht: Romelu Lukaku die in de zomer ...

169
169
'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

138
138
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

99
99
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

152
152
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

70
70
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

328
328
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

541
541
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

127
127
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

520
520
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

306
306
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

130
130
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

281
281
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

591
591
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

112
112
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

76
76
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

49
49

Meer sportnieuws