Kompany juicht: Bayern legt volgende smaakmaker langer vast

door
Kompany juicht: Bayern legt volgende smaakmaker langer vast

Vincent Kompany wist in zijn eerste halfjaar als trainer van Bayern München meteen stevig zijn stempel op de club en het elftal te drukken. Nochtans was het niet altijd even makkelijk werken voor onze landgenoot, die bij zijn aanstelling te maken kreeg met heel wat scepsis én onzekerheid over de toekomst van een aantal sterkhouders.

Verschillende titularissen begonnen immers aan het seizoen met een contract dat afloopt volgende zomer of in 2026. De toekomst van onder meer Joshua Kimmich en Leroy Sané blijft nog steeds een vraagteken, maar de voorbije weken wist Bayern wel al verschillende sleutelspelers langer vast te leggen.

LEES OOK: Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

Bayern legt Musiala alsnog langer vast

Zo tekende doelman Manuel Neuer nog voor een jaar bij, terwijl ook Alphonso Davies zijn aflopende contract verlengde. De linksachter leek nochtans lange tijd op weg naar Real Madrid, maar Bayern wist hem toch te overtuigen. Nu slaat het een volgende belangrijke slag.

Op Valentijnsdag maakt het bekend dat ook het huwelijk met Jamal Musiala een vervolg krijgt. Er werd de voorbije maanden druk gespeculeerd over de toekomst van het 21-jarige goudhaantje, aangezien zijn vorige overeenkomst binnen anderhalf jaar verstreek.

Wel afkoopsom van 175 miljoen

Nu tekent de Duitse international echter alsnog bij tot 2030. "Ik ben heel blij", reageert hij. "Bayern is één van de grootste clubs ter wereld. Ik heb hier mijn eerste stappen als profvoetballer gezet en ik geloof dat we in de komende jaren nog iets moois met deze club kunnen verwezenlijken."

Al betekent het nieuwe contract niet noodzakelijk dat Musiala ook nog vijf jaar effectief bij Bayern zal blijven. BILD weet immers dat in de overeenkomst ook een afkoopsom opgenomen is, waardoor hij voor 175 miljoen euro zou kunnen vertrekken. Manchester City en co kunnen dus nog altijd toeslaan. Ze zullen dan ook wel een stevig loon op tafel moeten leggen, want Musiala zou bij Bayern maar liefst 25 miljoen per jaar gaan verdienen.

Denk je dat Musiala nog vijf jaar bij Bayern zal blijven?

Meest recent

Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

1
1
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

13
13
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

6
6
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

109
109
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

65
65
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

58
58
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

110
110
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

223
223
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

216
216
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

46
46
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

102
102
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

190
190
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

107
107
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

174
174
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

175
175
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

408
408
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

354
354
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

165
165
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

136
136
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

227
227
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

81
81
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

391
391
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124

Meer sportnieuws