Kompany juicht: Bayern legt volgende smaakmaker langer vast

56 stemmen
Kompany juicht: Bayern legt volgende smaakmaker langer vast

Vincent Kompany wist in zijn eerste halfjaar als trainer van Bayern München meteen stevig zijn stempel op de club en het elftal te drukken. Nochtans was het niet altijd even makkelijk werken voor onze landgenoot, die bij zijn aanstelling te maken kreeg met heel wat scepsis én onzekerheid over de toekomst van een aantal sterkhouders.

Verschillende titularissen begonnen immers aan het seizoen met een contract dat afloopt volgende zomer of in 2026. De toekomst van onder meer Joshua Kimmich en Leroy Sané blijft nog steeds een vraagteken, maar de voorbije weken wist Bayern wel al verschillende sleutelspelers langer vast te leggen.

LEES OOK: Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Bayern legt Musiala alsnog langer vast

Zo tekende doelman Manuel Neuer nog voor een jaar bij, terwijl ook Alphonso Davies zijn aflopende contract verlengde. De linksachter leek nochtans lange tijd op weg naar Real Madrid, maar Bayern wist hem toch te overtuigen. Nu slaat het een volgende belangrijke slag.

Op Valentijnsdag maakt het bekend dat ook het huwelijk met Jamal Musiala een vervolg krijgt. Er werd de voorbije maanden druk gespeculeerd over de toekomst van het 21-jarige goudhaantje, aangezien zijn vorige overeenkomst binnen anderhalf jaar verstreek.

Wel afkoopsom van 175 miljoen

Nu tekent de Duitse international echter alsnog bij tot 2030. "Ik ben heel blij", reageert hij. "Bayern is één van de grootste clubs ter wereld. Ik heb hier mijn eerste stappen als profvoetballer gezet en ik geloof dat we in de komende jaren nog iets moois met deze club kunnen verwezenlijken."

Al betekent het nieuwe contract niet noodzakelijk dat Musiala ook nog vijf jaar effectief bij Bayern zal blijven. BILD weet immers dat in de overeenkomst ook een afkoopsom opgenomen is, waardoor hij voor 175 miljoen euro zou kunnen vertrekken. Manchester City en co kunnen dus nog altijd toeslaan. Ze zullen dan ook wel een stevig loon op tafel moeten leggen, want Musiala zou bij Bayern maar liefst 25 miljoen per jaar gaan verdienen.

Denk je dat Musiala nog vijf jaar bij Bayern zal blijven?

Meest recent

'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

23
23
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

242
242
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

38
38
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

196
196
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

47
47
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

167
167
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

270
270
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

445
445
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

143
143
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

218
218
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

170
170
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

809
809
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

201
201
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

338
338
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

197
197
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

490
490
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

348
348
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

553
553
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

487
487
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

117
117
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

149
149
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

222
222

Meer sportnieuws