Kompany juicht: Bayern legt volgende smaakmaker langer vast

56
Kompany juicht: Bayern legt volgende smaakmaker langer vast

Vincent Kompany wist in zijn eerste halfjaar als trainer van Bayern München meteen stevig zijn stempel op de club en het elftal te drukken. Nochtans was het niet altijd even makkelijk werken voor onze landgenoot, die bij zijn aanstelling te maken kreeg met heel wat scepsis én onzekerheid over de toekomst van een aantal sterkhouders.

Verschillende titularissen begonnen immers aan het seizoen met een contract dat afloopt volgende zomer of in 2026. De toekomst van onder meer Joshua Kimmich en Leroy Sané blijft nog steeds een vraagteken, maar de voorbije weken wist Bayern wel al verschillende sleutelspelers langer vast te leggen.

LEES OOK: Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Bayern legt Musiala alsnog langer vast

Zo tekende doelman Manuel Neuer nog voor een jaar bij, terwijl ook Alphonso Davies zijn aflopende contract verlengde. De linksachter leek nochtans lange tijd op weg naar Real Madrid, maar Bayern wist hem toch te overtuigen. Nu slaat het een volgende belangrijke slag.

Op Valentijnsdag maakt het bekend dat ook het huwelijk met Jamal Musiala een vervolg krijgt. Er werd de voorbije maanden druk gespeculeerd over de toekomst van het 21-jarige goudhaantje, aangezien zijn vorige overeenkomst binnen anderhalf jaar verstreek.

Wel afkoopsom van 175 miljoen

Nu tekent de Duitse international echter alsnog bij tot 2030. "Ik ben heel blij", reageert hij. "Bayern is één van de grootste clubs ter wereld. Ik heb hier mijn eerste stappen als profvoetballer gezet en ik geloof dat we in de komende jaren nog iets moois met deze club kunnen verwezenlijken."

Al betekent het nieuwe contract niet noodzakelijk dat Musiala ook nog vijf jaar effectief bij Bayern zal blijven. BILD weet immers dat in de overeenkomst ook een afkoopsom opgenomen is, waardoor hij voor 175 miljoen euro zou kunnen vertrekken. Manchester City en co kunnen dus nog altijd toeslaan. Ze zullen dan ook wel een stevig loon op tafel moeten leggen, want Musiala zou bij Bayern maar liefst 25 miljoen per jaar gaan verdienen.

Denk je dat Musiala nog vijf jaar bij Bayern zal blijven?

Meest recent

Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

11
11
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

85
85
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

12
12
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

34
34
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

494
494
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

27
27
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

257
257
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

45
45
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

163
163
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

93
93
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

43
43
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

270
270
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

143
143
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

62
62
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

94
94
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

219
219
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

101
101
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

502
502
Bruno hard voor topaankoop: RSCA slaat zich voor het hoofd

Anderlecht slaagde er vrijdag in om een belangrijke zege te pakken op het veld van KV Mechelen, want ...

503
503
Antwerp ontdekt sensatie: "Maar ik moet nog bijleren"

De sterke start van Antwerp behoort intussen helemaal tot het verleden, want de zeven op negen van ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Eerste ontslag in JPL, Anderlecht bepaalt wintertarget'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

406
406
Ferme opsteker KAA Gent ondanks eerste puntenverlies

KAA Gent speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk in de Jupiler Pro League tegen KRC Genk. Daardoor ...

147
147
Anderlecht haalt opgelucht adem: crisis nipt afgewend

RSC Anderlecht was wisselvallig aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag werd tegen KV ...

253
253
De Mil toont harde hand bij KAA Gent: Sonko boven water

Momodou Sonko was belangrijk voor KAA Gent. De aanvaller werd binnengehaald als een groot talent, ...

217
217
Onverwachte uitblinker bij Club: "Sinds Leko er is"

Het middenveld van Club Brugge is minder goed dan vorig jaar, dat is simpelweg een feit. Dat wil ...

480
480

Meer sportnieuws