Club Brugge weet nu al: "Op naar de 100 miljoen euro"

door
Club Brugge weet nu al:

Club Brugge is bezig aan een uitstekend seizoen. Sterk in België, maar ook in Europa. De prestaties in de Champions League leveren een pak geld op. In de toekomst mogelijk nog meer. De kassa gaat weer rinkelen in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: 'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Bruggelingen grof wild

Club Brugge zal in de zomer de interesse in heel wat spelers zien toenemen. Sporza-commentator Tom Boudeweel denk dat een aantal jongens toch wel grof wild gaan zijn. Moet Club vrezen voor een leegloop? “Ik gaf al aan dat Club goud in de handen heeft op de transfermarkt. Met Jashari, Tzolis, die jonge gasten... noem ik maar een paar namen”, verklaart hij aan Sporza.

Club rekent zich nu al rijk. “Dat gaat toch, denk ik, naar 100 miljoen. Het enige nadeel is dat Club deze zomer misschien wel voor een "extreme makeover" staat. Het gevolg van die goeie prestaties is dat heel Europa ziet hoe goed Club als team is, maar ook hoe goed enkele pionnen in dat elftal zijn."

Ordonez & co

De Champions League levert minstens 50 à 60 miljoen euro op. Daarnaast lijkt het vast te staan dat spelers als Maxim De Cuyper, Joel Ordonez en Raphael Onyedika zullen vertrekken. Iemand als Ardon Jashari lijkt ook moeilijk houdbaar omwille van zijn enorm sterke prestaties in de Champions League. Club zal ook veel moeten investeren.

"Dat wordt dan wel weer een grote uitdaging. Het heeft geen zin om veel geld op de rekening te hebben staan, als je het jaar erna dan minder goed kan presteren”, aldus Boudeweel. Het voordeel is wel dat Club Brugge enorm veel geld zal krijgen en zich ook gevoelig zal kunnen versterken.

Zal er een leegloop volgen bij Club?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

21
21
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

163
163
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

13
13
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

218
218
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

40
40
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

93
93
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

49
49
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

68
68
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

50
50
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

36
36
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

34
34
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

68
68
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

674
674
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

227
227
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

285
285
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

81
81
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

528
528
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

110
110
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

162
162
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1197
1197

Meer sportnieuws