Club Brugge weet nu al: "Op naar de 100 miljoen euro"

797
Club Brugge weet nu al:

Club Brugge is bezig aan een uitstekend seizoen. Sterk in België, maar ook in Europa. De prestaties in de Champions League leveren een pak geld op. In de toekomst mogelijk nog meer. De kassa gaat weer rinkelen in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Historische stunt: Engelse media in de ban van De Cuyper

Bruggelingen grof wild

Club Brugge zal in de zomer de interesse in heel wat spelers zien toenemen. Sporza-commentator Tom Boudeweel denk dat een aantal jongens toch wel grof wild gaan zijn. Moet Club vrezen voor een leegloop? “Ik gaf al aan dat Club goud in de handen heeft op de transfermarkt. Met Jashari, Tzolis, die jonge gasten... noem ik maar een paar namen”, verklaart hij aan Sporza.

Club rekent zich nu al rijk. “Dat gaat toch, denk ik, naar 100 miljoen. Het enige nadeel is dat Club deze zomer misschien wel voor een "extreme makeover" staat. Het gevolg van die goeie prestaties is dat heel Europa ziet hoe goed Club als team is, maar ook hoe goed enkele pionnen in dat elftal zijn."

Ordonez & co

De Champions League levert minstens 50 à 60 miljoen euro op. Daarnaast lijkt het vast te staan dat spelers als Maxim De Cuyper, Joel Ordonez en Raphael Onyedika zullen vertrekken. Iemand als Ardon Jashari lijkt ook moeilijk houdbaar omwille van zijn enorm sterke prestaties in de Champions League. Club zal ook veel moeten investeren.

"Dat wordt dan wel weer een grote uitdaging. Het heeft geen zin om veel geld op de rekening te hebben staan, als je het jaar erna dan minder goed kan presteren”, aldus Boudeweel. Het voordeel is wel dat Club Brugge enorm veel geld zal krijgen en zich ook gevoelig zal kunnen versterken.

Zal er een leegloop volgen bij Club?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

25
25
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

284
284
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

54
54
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

46
46
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

50
50
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

21
21
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

245
245
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

306
306
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

197
197
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

268
268
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

225
225
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

67
67
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

298
298
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

100
100
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

123
123
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

287
287
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

189
189
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1156
1156
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws