Club Brugge weet nu al: "Op naar de 100 miljoen euro"

door
Club Brugge weet nu al:

Club Brugge is bezig aan een uitstekend seizoen. Sterk in België, maar ook in Europa. De prestaties in de Champions League leveren een pak geld op. In de toekomst mogelijk nog meer. De kassa gaat weer rinkelen in het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: 'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Bruggelingen grof wild

Club Brugge zal in de zomer de interesse in heel wat spelers zien toenemen. Sporza-commentator Tom Boudeweel denk dat een aantal jongens toch wel grof wild gaan zijn. Moet Club vrezen voor een leegloop? “Ik gaf al aan dat Club goud in de handen heeft op de transfermarkt. Met Jashari, Tzolis, die jonge gasten... noem ik maar een paar namen”, verklaart hij aan Sporza.

Club rekent zich nu al rijk. “Dat gaat toch, denk ik, naar 100 miljoen. Het enige nadeel is dat Club deze zomer misschien wel voor een "extreme makeover" staat. Het gevolg van die goeie prestaties is dat heel Europa ziet hoe goed Club als team is, maar ook hoe goed enkele pionnen in dat elftal zijn."

Ordonez & co

De Champions League levert minstens 50 à 60 miljoen euro op. Daarnaast lijkt het vast te staan dat spelers als Maxim De Cuyper, Joel Ordonez en Raphael Onyedika zullen vertrekken. Iemand als Ardon Jashari lijkt ook moeilijk houdbaar omwille van zijn enorm sterke prestaties in de Champions League. Club zal ook veel moeten investeren.

"Dat wordt dan wel weer een grote uitdaging. Het heeft geen zin om veel geld op de rekening te hebben staan, als je het jaar erna dan minder goed kan presteren”, aldus Boudeweel. Het voordeel is wel dat Club Brugge enorm veel geld zal krijgen en zich ook gevoelig zal kunnen versterken.

Zal er een leegloop volgen bij Club?

Meest recent

Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

88
88
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

79
79
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

94
94
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

285
285
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

393
393
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

152
152
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

133
133
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

321
321
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

20
20
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

103
103
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

101
101
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

242
242
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

121
121
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

72
72
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

91
91
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

199
199
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

45
45
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

187
187
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

35
35
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

183
183
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

272
272
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

81
81
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

374
374
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

257
257
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

205
205

Meer sportnieuws