Roef ziet oorzaak voor zware nederlaag: "Dat waren we niet"

182
Roef ziet oorzaak voor zware nederlaag:

AA Gent zal het zich nog beklagen dat het tijdens de laatste match van de league phase van de Conference League in Larne een complete off-day kende. Door die nederlaag grepen ze naast rechtstreekse kwalificatie voor de achtste finales en nu dreigen de play-offs hun eindstation te worden.

Kwalificatie lijkt schier onmogelijk nadat de Buffalo's donderdagavond duidelijk hun meerdere moesten erkennen in Real Betis. De Spanjaarden kwamen in de Planet Group Arena ruim met 0-3 winnen en staan zo al met anderhalf been in de achtste finale.

LEES OOK: Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

AA Gent was niet 100 procent

Davy Roef beleefde op die manier geen fijne avond. "0-3 is een harde uitslag, vooral als we de eerste 20 minuten bekijken", oordeelde de doelman bij Sporza. "Daar deden we het heel goed en waren we misschien zelfs de betere, ook qua balbezit."

Alleen kon Gent dat niet omzetten in een voorsprong. "Maar dan tonen ze hun kwaliteiten en schakelen ze een niveautje hoger. Als je kijkt naar de namen die daar spelen, weet je dat je 100% moet zijn, of zelfs beter. Dat waren we helaas niet, en dan weet je dat het moeilijk gaat worden", zag Roef het grootste probleem.

Roef wil zware nederlaag voorkomen

De terugmatch van volgende week in Sevilla lijkt daardoor slechts nog een formaliteit te zijn. Het wordt voor Gent wellicht zelfs vooral zaak om niet helemaal vernederd te worden. Dat wil Roef ook absoluut voorkomen.

"De kwalificatie wordt heel moeilijk nu, maar we gaan er alles aan doen om een goede wedstrijd te spelen en ons nog te tonen, zodat we niet met een zware nederlaag over twee matchen naar huis gaan", maakt hij zich sterk.

Zal AA Gent in de terugmatch de schade nog beperken?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

68
68
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

202
202
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

143
143
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

160
160
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

39
39
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

226
226
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

82
82
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

27
27
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

30
30
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

98
98
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

91
91
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

35
35
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

35
35
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

125
125
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

48
48
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

261
261
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

213
213
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

84
84
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

80
80

Meer sportnieuws