Roef ziet oorzaak voor zware nederlaag: "Dat waren we niet"

door
Roef ziet oorzaak voor zware nederlaag:

AA Gent zal het zich nog beklagen dat het tijdens de laatste match van de league phase van de Conference League in Larne een complete off-day kende. Door die nederlaag grepen ze naast rechtstreekse kwalificatie voor de achtste finales en nu dreigen de play-offs hun eindstation te worden.

Kwalificatie lijkt schier onmogelijk nadat de Buffalo's donderdagavond duidelijk hun meerdere moesten erkennen in Real Betis. De Spanjaarden kwamen in de Planet Group Arena ruim met 0-3 winnen en staan zo al met anderhalf been in de achtste finale.

LEES OOK: UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

AA Gent was niet 100 procent

Davy Roef beleefde op die manier geen fijne avond. "0-3 is een harde uitslag, vooral als we de eerste 20 minuten bekijken", oordeelde de doelman bij Sporza. "Daar deden we het heel goed en waren we misschien zelfs de betere, ook qua balbezit."

Alleen kon Gent dat niet omzetten in een voorsprong. "Maar dan tonen ze hun kwaliteiten en schakelen ze een niveautje hoger. Als je kijkt naar de namen die daar spelen, weet je dat je 100% moet zijn, of zelfs beter. Dat waren we helaas niet, en dan weet je dat het moeilijk gaat worden", zag Roef het grootste probleem.

Roef wil zware nederlaag voorkomen

De terugmatch van volgende week in Sevilla lijkt daardoor slechts nog een formaliteit te zijn. Het wordt voor Gent wellicht zelfs vooral zaak om niet helemaal vernederd te worden. Dat wil Roef ook absoluut voorkomen.

"De kwalificatie wordt heel moeilijk nu, maar we gaan er alles aan doen om een goede wedstrijd te spelen en ons nog te tonen, zodat we niet met een zware nederlaag over twee matchen naar huis gaan", maakt hij zich sterk.

Zal AA Gent in de terugmatch de schade nog beperken?

Meest recent

Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

23
23
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

69
69
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

243
243
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

548
548
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

173
173
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

436
436
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

113
113
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

308
308
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

452
452
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

42
42
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

450
450
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

50
50
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

236
236
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

344
344
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

479
479
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

130
130
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

299
299
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

316
316
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

375
375
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

721
721
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

234
234
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

292
292

Meer sportnieuws