Roef ziet oorzaak voor zware nederlaag: "Dat waren we niet"

door
Roef ziet oorzaak voor zware nederlaag:

AA Gent zal het zich nog beklagen dat het tijdens de laatste match van de league phase van de Conference League in Larne een complete off-day kende. Door die nederlaag grepen ze naast rechtstreekse kwalificatie voor de achtste finales en nu dreigen de play-offs hun eindstation te worden.

Kwalificatie lijkt schier onmogelijk nadat de Buffalo's donderdagavond duidelijk hun meerdere moesten erkennen in Real Betis. De Spanjaarden kwamen in de Planet Group Arena ruim met 0-3 winnen en staan zo al met anderhalf been in de achtste finale.

LEES OOK: UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

AA Gent was niet 100 procent

Davy Roef beleefde op die manier geen fijne avond. "0-3 is een harde uitslag, vooral als we de eerste 20 minuten bekijken", oordeelde de doelman bij Sporza. "Daar deden we het heel goed en waren we misschien zelfs de betere, ook qua balbezit."

Alleen kon Gent dat niet omzetten in een voorsprong. "Maar dan tonen ze hun kwaliteiten en schakelen ze een niveautje hoger. Als je kijkt naar de namen die daar spelen, weet je dat je 100% moet zijn, of zelfs beter. Dat waren we helaas niet, en dan weet je dat het moeilijk gaat worden", zag Roef het grootste probleem.

Roef wil zware nederlaag voorkomen

De terugmatch van volgende week in Sevilla lijkt daardoor slechts nog een formaliteit te zijn. Het wordt voor Gent wellicht zelfs vooral zaak om niet helemaal vernederd te worden. Dat wil Roef ook absoluut voorkomen.

"De kwalificatie wordt heel moeilijk nu, maar we gaan er alles aan doen om een goede wedstrijd te spelen en ons nog te tonen, zodat we niet met een zware nederlaag over twee matchen naar huis gaan", maakt hij zich sterk.

Zal AA Gent in de terugmatch de schade nog beperken?

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

40
40
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

36
36
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

52
52
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

43
43
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

66
66
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

54
54
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

242
242
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

69
69
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

31
31
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

225
225
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

353
353
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

655
655
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

81
81
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

128
128
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

133
133
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

821
821
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

417
417
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

398
398
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

183
183
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

458
458
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

296
296
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1311
1311
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

137
137
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

173
173

Meer sportnieuws