Roef ziet oorzaak voor zware nederlaag: "Dat waren we niet"

door
Roef ziet oorzaak voor zware nederlaag:

AA Gent zal het zich nog beklagen dat het tijdens de laatste match van de league phase van de Conference League in Larne een complete off-day kende. Door die nederlaag grepen ze naast rechtstreekse kwalificatie voor de achtste finales en nu dreigen de play-offs hun eindstation te worden.

Kwalificatie lijkt schier onmogelijk nadat de Buffalo's donderdagavond duidelijk hun meerdere moesten erkennen in Real Betis. De Spanjaarden kwamen in de Planet Group Arena ruim met 0-3 winnen en staan zo al met anderhalf been in de achtste finale.

LEES OOK: AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent was niet 100 procent

Davy Roef beleefde op die manier geen fijne avond. "0-3 is een harde uitslag, vooral als we de eerste 20 minuten bekijken", oordeelde de doelman bij Sporza. "Daar deden we het heel goed en waren we misschien zelfs de betere, ook qua balbezit."

Alleen kon Gent dat niet omzetten in een voorsprong. "Maar dan tonen ze hun kwaliteiten en schakelen ze een niveautje hoger. Als je kijkt naar de namen die daar spelen, weet je dat je 100% moet zijn, of zelfs beter. Dat waren we helaas niet, en dan weet je dat het moeilijk gaat worden", zag Roef het grootste probleem.

Roef wil zware nederlaag voorkomen

De terugmatch van volgende week in Sevilla lijkt daardoor slechts nog een formaliteit te zijn. Het wordt voor Gent wellicht zelfs vooral zaak om niet helemaal vernederd te worden. Dat wil Roef ook absoluut voorkomen.

"De kwalificatie wordt heel moeilijk nu, maar we gaan er alles aan doen om een goede wedstrijd te spelen en ons nog te tonen, zodat we niet met een zware nederlaag over twee matchen naar huis gaan", maakt hij zich sterk.

Zal AA Gent in de terugmatch de schade nog beperken?

Meest recent

'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

14
14
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

45
45
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

253
253
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

140
140
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

92
92
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

108
108
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

97
97
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

227
227
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

57
57
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

41
41
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

704
704
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

455
455
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

231
231
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

414
414
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

239
239
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

183
183
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

251
251
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

217
217
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

998
998
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

145
145
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

336
336
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

148
148
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

418
418

Meer sportnieuws