Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

204
Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

In de tussenronde van de Conference League ontvangt AA Gent donderdagavond Real Betis. In aanloop naar zijn Europese vuurdoop als T1 ad interim kreeg Danijel Milicevic alvast prima nieuws uit de ziekenboeg.

Tenslotte kunnen de Buffalo's terug rekenen op Tsuyoshi Watanabe, die vrijdag in Mechelen ziek verstek moest geven. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad zal de Japanse defensieleider zijn vertrouwde stek centraal achterin, waar hij wellicht terug het gezelschap krijgt van Stefan Mitrovic en Jordan Torunarigha, meteen weer innemen.

LEES OOK: Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Debuut voor Goore?

Voor het overige zijn beide kranten het volledig eens over de vermoedelijke basiself, waarin ook Leonardo Lopes Da Silva terugkeert na een schorsing. Het enige vraagteken is wie voorin naast Dante Vanzeir mag postvatten: Andri Gudjohnsen of toch Momodou Sonko? Met nieuwkomer Hyllarion Goore heeft Milicevic bovendien nog een alternatief.

De 19-jarige spits fleurde zijn debuut voor Jong AA Gent afgelopen weekend op met twee doelpunten en wordt daarvoor nu al beloond. "Goore zal ook in onze selectie zitten voor de match van morgen. We zullen zien of we hem kunnen gebruiken, maar hij deed het prima en traint ook heel goed", vertelde de tussenpaus tijdens zijn voorbeschouwing.

Omgba bijna hersteld

"Aimé Omgba zal trouwens komend weekend ook minuten maken bij Jong AA Gent. Dat hebben zulke jongens nodig", luidt het verder nog. Na een erg lange revalidatie van een operatie aan zijn beide knieën lijkt de middenvelder, die sinds hij vorige zomer in huis werd gehaald zijn tijd enkel in de ziekenboeg doorbracht, dus stilaan helemaal hersteld.

Tot slot wist Milicevic nog te vertellen dat Pieter Gerkens, die wel gewoon deel uitmaakt van de wedstrijdkern, wat last heeft aan zijn enkel. Hoewel de interimcoach zelf opmerkt dat zijn troepen zondag om 13u30 al opnieuw vol aan de bak moeten tegen Beerschot is de algemene verwachting toch dat hij straks zijn sterkste elftal tussen de lijnen brengt.

De vermoedelijke 11: Roef - Mitrovic, Watanabe, Torunarigha - Samoise, Delorge, Ito, Lopes, Brown - Gudjohnsen, Vanzeir

Denkt u dat Goore zijn debuut zal vieren?

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

14
14
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

23
23
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

77
77
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

112
112
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

55
55
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

35
35
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

147
147
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

78
78
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

145
145
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

177
177
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

68
68
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

332
332
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

237
237
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

189
189
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

923
923
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

363
363
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

146
146
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

199
199
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

94
94
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

278
278
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

635
635
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

283
283

Meer sportnieuws