Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

door
Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

In de tussenronde van de Conference League ontvangt AA Gent donderdagavond Real Betis. In aanloop naar zijn Europese vuurdoop als T1 ad interim kreeg Danijel Milicevic alvast prima nieuws uit de ziekenboeg.

Tenslotte kunnen de Buffalo's terug rekenen op Tsuyoshi Watanabe, die vrijdag in Mechelen ziek verstek moest geven. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad zal de Japanse defensieleider zijn vertrouwde stek centraal achterin, waar hij wellicht terug het gezelschap krijgt van Stefan Mitrovic en Jordan Torunarigha, meteen weer innemen.

Debuut voor Goore?

LEES OOK AA Gent hoopt op twee diamanten: "Snel een akkoord bereikt"

Voor het overige zijn beide kranten het volledig eens over de vermoedelijke basiself, waarin ook Leonardo Lopes Da Silva terugkeert na een schorsing. Het enige vraagteken is wie voorin naast Dante Vanzeir mag postvatten: Andri Gudjohnsen of toch Momodou Sonko? Met nieuwkomer Hyllarion Goore heeft Milicevic bovendien nog een alternatief.

De 19-jarige spits fleurde zijn debuut voor Jong AA Gent afgelopen weekend op met twee doelpunten en wordt daarvoor nu al beloond. "Goore zal ook in onze selectie zitten voor de match van morgen. We zullen zien of we hem kunnen gebruiken, maar hij deed het prima en traint ook heel goed", vertelde de tussenpaus tijdens zijn voorbeschouwing.

Omgba bijna hersteld

"Aimé Omgba zal trouwens komend weekend ook minuten maken bij Jong AA Gent. Dat hebben zulke jongens nodig", luidt het verder nog. Na een erg lange revalidatie van een operatie aan zijn beide knieën lijkt de middenvelder, die sinds hij vorige zomer in huis werd gehaald zijn tijd enkel in de ziekenboeg doorbracht, dus stilaan helemaal hersteld.

LEES OOK Milicevic gooit groot doel AA Gent op tafel

Tot slot wist Milicevic nog te vertellen dat Pieter Gerkens, die wel gewoon deel uitmaakt van de wedstrijdkern, wat last heeft aan zijn enkel. Hoewel de interimcoach zelf opmerkt dat zijn troepen zondag om 13u30 al opnieuw vol aan de bak moeten tegen Beerschot is de algemene verwachting toch dat hij straks zijn sterkste elftal tussen de lijnen brengt.

De vermoedelijke 11: Roef - Mitrovic, Watanabe, Torunarigha - Samoise, Delorge, Ito, Lopes, Brown - Gudjohnsen, Vanzeir

POLL: Denkt u dat Goore zijn debuut zal vieren?

Meest recent

'Leipzig hangt spectaculaire transfersom rond Xavi Simons'

Deze week worden de kwartfinales van de Nations League afgewerkt. Daarbij is het uitkijken naar de ...

11
11
Mannaert onthult: 'Dit zei ik De Condé na niet-selectie Smets'

Rudi Garcia wist een behoorlijke evenwichtige en aantrekkelijke eerste selectie samen te stellen als ...

133
133
'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen ...

49
49
'Atalanta zet zinnen op peperdure Club-sterkhouder'

In de Champions League moest Atalanta BC onlangs zijn meerdere erkennen in Club Brugge. De ...

312
312
Garcia dropt hint: 'Twee vraagtekens in basisploeg'

Donderdagavond is het zover. Dan maakt Rudi Garcia in het Nations League-duel tegen Oekraïne ...

64
64
'Daniel Muñoz maakt absolute transferklapper'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije seizoenen een ideale springplank richting de Europese ...

174
174
Oekraïne-België: Albert geeft ideale basiself prijs

Tijdens de barragewedstrijden om het behoud in de eerste divisie van de Nations League, kruist ...

129
129
'Transfer De Cuyper: totaal onverwachte club lanceert eerste bod'

Club Brugge dreigt na het seizoen enkele sterkhouders te verliezen. Maxim De Cuyper bijvoorbeeld, ...

678
678
'Heropbouw City: international Real op lijstje Guardiola'

Manchester City is bezig aan een ronduit bedroevend seizoen en dat zal komende zomer niet zonder ...

125
125
Club of Genk? Tóch Anderlecht? Statistieken voorspellen titelstrijd

Tijdens de komende dagen ligt alle focus op de nationale ploegen. Toch is het nu ook al uitkijken ...

399
399
Transfermania Club Brugge: nieuwe spits komt eraan

Club Brugge blijft de markt afspeuren voor versterkingen, met een focus op een nieuwe spits. Hoewel ...

697
697
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met ...

250
250
Garcia maakt nieuwe aanvoerder Rode Duivels bekend

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur en Rudi ...

524
524
Union krijgt flinke meevaller voor openingsmatch play-offs

Door de interlandbreak wordt er komend weekend niet gevoetbald in de Jupiler Pro League. De clubs ...

75
75
Twee Belgische talenten in prestigieuze NXGN-lijst

Ondanks dat de gouden generatie van de Rode Duivels tot het verleden behoort, blijft België wel ...

101
101
'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

De toekomst van Standard blijft onzeker ogen, aangezien duidelijkheid omtrent een overname van de ...

147
147
'Belgische clubs willen transferslag slaan bij PSV'

Na een droogte van enkele jaren kloppen er dezer dagen weer de nodige Belgen op de deur bij PSV. ...

145
145
Vreven en Nainggolan alweer weg bij Lokeren-Temse?

Met nog vier speeldagen voor de boeg nadert ook de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

761
761
Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Antwerp zal nog stevig uit zijn pijp mogen komen om in de Champions' Play-Off een Europees ticket te ...

178
178
'Knokpartijen leveren Anderlecht alsnog zware sanctie op'

Anderlecht zal in de play-offs nog moeten knokken om opnieuw een Europees ticket te pakken en dus ...

470
470

Meer sportnieuws