Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

door
Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

In de tussenronde van de Conference League ontvangt AA Gent donderdagavond Real Betis. In aanloop naar zijn Europese vuurdoop als T1 ad interim kreeg Danijel Milicevic alvast prima nieuws uit de ziekenboeg.

Tenslotte kunnen de Buffalo's terug rekenen op Tsuyoshi Watanabe, die vrijdag in Mechelen ziek verstek moest geven. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad zal de Japanse defensieleider zijn vertrouwde stek centraal achterin, waar hij wellicht terug het gezelschap krijgt van Stefan Mitrovic en Jordan Torunarigha, meteen weer innemen.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Debuut voor Goore?

Voor het overige zijn beide kranten het volledig eens over de vermoedelijke basiself, waarin ook Leonardo Lopes Da Silva terugkeert na een schorsing. Het enige vraagteken is wie voorin naast Dante Vanzeir mag postvatten: Andri Gudjohnsen of toch Momodou Sonko? Met nieuwkomer Hyllarion Goore heeft Milicevic bovendien nog een alternatief.

De 19-jarige spits fleurde zijn debuut voor Jong AA Gent afgelopen weekend op met twee doelpunten en wordt daarvoor nu al beloond. "Goore zal ook in onze selectie zitten voor de match van morgen. We zullen zien of we hem kunnen gebruiken, maar hij deed het prima en traint ook heel goed", vertelde de tussenpaus tijdens zijn voorbeschouwing.

Omgba bijna hersteld

"Aimé Omgba zal trouwens komend weekend ook minuten maken bij Jong AA Gent. Dat hebben zulke jongens nodig", luidt het verder nog. Na een erg lange revalidatie van een operatie aan zijn beide knieën lijkt de middenvelder, die sinds hij vorige zomer in huis werd gehaald zijn tijd enkel in de ziekenboeg doorbracht, dus stilaan helemaal hersteld.

Tot slot wist Milicevic nog te vertellen dat Pieter Gerkens, die wel gewoon deel uitmaakt van de wedstrijdkern, wat last heeft aan zijn enkel. Hoewel de interimcoach zelf opmerkt dat zijn troepen zondag om 13u30 al opnieuw vol aan de bak moeten tegen Beerschot is de algemene verwachting toch dat hij straks zijn sterkste elftal tussen de lijnen brengt.

De vermoedelijke 11: Roef - Mitrovic, Watanabe, Torunarigha - Samoise, Delorge, Ito, Lopes, Brown - Gudjohnsen, Vanzeir

Denkt u dat Goore zijn debuut zal vieren?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

47
47
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

387
387
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

40
40
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

48
48
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

261
261
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

314
314
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

354
354
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

164
164
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

310
310
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

233
233
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

301
301
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

712
712
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws