Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

door
Milicevic krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg AA Gent

In de tussenronde van de Conference League ontvangt AA Gent donderdagavond Real Betis. In aanloop naar zijn Europese vuurdoop als T1 ad interim kreeg Danijel Milicevic alvast prima nieuws uit de ziekenboeg.

Tenslotte kunnen de Buffalo's terug rekenen op Tsuyoshi Watanabe, die vrijdag in Mechelen ziek verstek moest geven. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad zal de Japanse defensieleider zijn vertrouwde stek centraal achterin, waar hij wellicht terug het gezelschap krijgt van Stefan Mitrovic en Jordan Torunarigha, meteen weer innemen.

LEES OOK: Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

Debuut voor Goore?

Voor het overige zijn beide kranten het volledig eens over de vermoedelijke basiself, waarin ook Leonardo Lopes Da Silva terugkeert na een schorsing. Het enige vraagteken is wie voorin naast Dante Vanzeir mag postvatten: Andri Gudjohnsen of toch Momodou Sonko? Met nieuwkomer Hyllarion Goore heeft Milicevic bovendien nog een alternatief.

De 19-jarige spits fleurde zijn debuut voor Jong AA Gent afgelopen weekend op met twee doelpunten en wordt daarvoor nu al beloond. "Goore zal ook in onze selectie zitten voor de match van morgen. We zullen zien of we hem kunnen gebruiken, maar hij deed het prima en traint ook heel goed", vertelde de tussenpaus tijdens zijn voorbeschouwing.

Omgba bijna hersteld

"Aimé Omgba zal trouwens komend weekend ook minuten maken bij Jong AA Gent. Dat hebben zulke jongens nodig", luidt het verder nog. Na een erg lange revalidatie van een operatie aan zijn beide knieën lijkt de middenvelder, die sinds hij vorige zomer in huis werd gehaald zijn tijd enkel in de ziekenboeg doorbracht, dus stilaan helemaal hersteld.

Tot slot wist Milicevic nog te vertellen dat Pieter Gerkens, die wel gewoon deel uitmaakt van de wedstrijdkern, wat last heeft aan zijn enkel. Hoewel de interimcoach zelf opmerkt dat zijn troepen zondag om 13u30 al opnieuw vol aan de bak moeten tegen Beerschot is de algemene verwachting toch dat hij straks zijn sterkste elftal tussen de lijnen brengt.

De vermoedelijke 11: Roef - Mitrovic, Watanabe, Torunarigha - Samoise, Delorge, Ito, Lopes, Brown - Gudjohnsen, Vanzeir

Denkt u dat Goore zijn debuut zal vieren?

Meest recent

Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

2
2
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

112
112
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

38
38
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

84
84
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

40
40
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

145
145
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

148
148
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

85
85
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

555
555
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

236
236
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

264
264
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

809
809
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

520
520
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

369
369
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

287
287
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

721
721
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

192
192
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

94
94
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

403
403
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

60
60
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

549
549
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

434
434
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

42
42

Meer sportnieuws