Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

door
Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

In de tussenronde van de Conference League kijkt AA Gent donderdag Real Betis over de vloer. Voor interimtrainer Danijel Milicevic wordt het zijn Europese vuurdoop als T1, maar hoe zit het nu eigenlijk met de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach?

Als het van Milicevic zelf afhangt wordt hij naar het voorbeeld van David Hubert en Nicky Hayen bij respectievelijk Anderlecht en Club Brugge straks permanent benoemd. Sinds de 39-jarige Bosniër het roer overnam na het nogal abrupte exit van Wouter Vrancken boekten de Buffalo's alvast een vijf op negen in de competitie. Geen wervelende resultaten, terwijl ook het spektakel nog altijd uitblijft.

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Baro geeft Milicevic kans

Toch scoorde Milicevic al goede punten in de Planet Group Arena. Zo valt er op zijn werkijver volgens Het Laatste Nieuws weinig aan te merken, terwijl ook de zelfzekere en open communicatiestijl van de voormalige middenvelder weet te bekoren. Niet alleen naar de buitenwereld toe, ook intern. "Mili brengt zijn boodschap duidelijk en to the point", vertelt een insider onder andere aan de krant.

Bovendien leerde Milicevic, die er tevens geprezen wordt als een prima motivator met veel empathie en mensenkennis, als assistent reeds de kneepjes van het vak van niemand minder dan Hein Vanhaezebrouck. En dus lijkt AA Gent voorlopig zijn kaart te trekken. "We hebben nog altijd geen andere trainer gecontacteerd. We willen Mili zijn kans geven en zien hoe hij evolueert", aldus Sam Baro.

Mix van Hein & Vrancken

"Momenteel verloopt het positief. Mili wordt door de spelers gezien als een leider. Hij heeft gezag en een natuurlijk charisma. Hij was drie jaar assistent onder Vanhaezebrouck en een halfjaar onder Vrancken. Wel, ik heb hem gevraagd om the best of both worlds te brengen. Dat is hij effectief aan het doen. We staan nog niet waar we moeten staan, maar je ziet een kentering", luidt het verder.

"Er is vooruitgang op vlak van grinta en discipline. Het is te vroeg om te beslissen of hij onze T1 voor de toekomst wordt en er is geen deadline. Maar op dit moment zien we geen reden om snel een nieuwe trainer te halen", besluit de eigenaar. Of hoe Milicevic, die op tactisch vlak teruggreep naar Vanhaezebrouck zijn 3-5-2 systeem, minstens nog enkele examens krijgt om zichzelf te bewijzen.

Denkt u dat Milicevic het seizoen zeker nog zal mogen uitdoen bij AA Gent?

Meest recent

'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

41
41
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

9
9
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

194
194
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

239
239
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

246
246
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

12
12
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

46
46
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

87
87
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

81
81
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

338
338
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

150
150
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

287
287
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

124
124
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

453
453
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

260
260
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

208
208
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

164
164
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

236
236
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

718
718
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

80
80
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

127
127

Meer sportnieuws