Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

721 stemmen
Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

In de tussenronde van de Conference League kijkt AA Gent donderdag Real Betis over de vloer. Voor interimtrainer Danijel Milicevic wordt het zijn Europese vuurdoop als T1, maar hoe zit het nu eigenlijk met de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach?

Als het van Milicevic zelf afhangt wordt hij naar het voorbeeld van David Hubert en Nicky Hayen bij respectievelijk Anderlecht en Club Brugge straks permanent benoemd. Sinds de 39-jarige Bosniër het roer overnam na het nogal abrupte exit van Wouter Vrancken boekten de Buffalo's alvast een vijf op negen in de competitie. Geen wervelende resultaten, terwijl ook het spektakel nog altijd uitblijft.

LEES OOK: Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Baro geeft Milicevic kans

Toch scoorde Milicevic al goede punten in de Planet Group Arena. Zo valt er op zijn werkijver volgens Het Laatste Nieuws weinig aan te merken, terwijl ook de zelfzekere en open communicatiestijl van de voormalige middenvelder weet te bekoren. Niet alleen naar de buitenwereld toe, ook intern. "Mili brengt zijn boodschap duidelijk en to the point", vertelt een insider onder andere aan de krant.

Bovendien leerde Milicevic, die er tevens geprezen wordt als een prima motivator met veel empathie en mensenkennis, als assistent reeds de kneepjes van het vak van niemand minder dan Hein Vanhaezebrouck. En dus lijkt AA Gent voorlopig zijn kaart te trekken. "We hebben nog altijd geen andere trainer gecontacteerd. We willen Mili zijn kans geven en zien hoe hij evolueert", aldus Sam Baro.

Mix van Hein & Vrancken

"Momenteel verloopt het positief. Mili wordt door de spelers gezien als een leider. Hij heeft gezag en een natuurlijk charisma. Hij was drie jaar assistent onder Vanhaezebrouck en een halfjaar onder Vrancken. Wel, ik heb hem gevraagd om the best of both worlds te brengen. Dat is hij effectief aan het doen. We staan nog niet waar we moeten staan, maar je ziet een kentering", luidt het verder.

"Er is vooruitgang op vlak van grinta en discipline. Het is te vroeg om te beslissen of hij onze T1 voor de toekomst wordt en er is geen deadline. Maar op dit moment zien we geen reden om snel een nieuwe trainer te halen", besluit de eigenaar. Of hoe Milicevic, die op tactisch vlak teruggreep naar Vanhaezebrouck zijn 3-5-2 systeem, minstens nog enkele examens krijgt om zichzelf te bewijzen.

Denkt u dat Milicevic het seizoen zeker nog zal mogen uitdoen bij AA Gent?

Meest recent

Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

15
15
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

55
55
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

11
11
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

313
313
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

193
193
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

317
317
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

411
411
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

107
107
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

640
640
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

244
244
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

500
500
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

227
227
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

277
277
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

133
133
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

442
442
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

435
435
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

82
82
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

59
59
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

62
62
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

822
822
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

348
348
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

554
554
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

181
181
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

157
157
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

839
839

Meer sportnieuws