Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

721 stemmen
Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

In de tussenronde van de Conference League kijkt AA Gent donderdag Real Betis over de vloer. Voor interimtrainer Danijel Milicevic wordt het zijn Europese vuurdoop als T1, maar hoe zit het nu eigenlijk met de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach?

Als het van Milicevic zelf afhangt wordt hij naar het voorbeeld van David Hubert en Nicky Hayen bij respectievelijk Anderlecht en Club Brugge straks permanent benoemd. Sinds de 39-jarige Bosniër het roer overnam na het nogal abrupte exit van Wouter Vrancken boekten de Buffalo's alvast een vijf op negen in de competitie. Geen wervelende resultaten, terwijl ook het spektakel nog altijd uitblijft.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Baro geeft Milicevic kans

Toch scoorde Milicevic al goede punten in de Planet Group Arena. Zo valt er op zijn werkijver volgens Het Laatste Nieuws weinig aan te merken, terwijl ook de zelfzekere en open communicatiestijl van de voormalige middenvelder weet te bekoren. Niet alleen naar de buitenwereld toe, ook intern. "Mili brengt zijn boodschap duidelijk en to the point", vertelt een insider onder andere aan de krant.

Bovendien leerde Milicevic, die er tevens geprezen wordt als een prima motivator met veel empathie en mensenkennis, als assistent reeds de kneepjes van het vak van niemand minder dan Hein Vanhaezebrouck. En dus lijkt AA Gent voorlopig zijn kaart te trekken. "We hebben nog altijd geen andere trainer gecontacteerd. We willen Mili zijn kans geven en zien hoe hij evolueert", aldus Sam Baro.

Mix van Hein & Vrancken

"Momenteel verloopt het positief. Mili wordt door de spelers gezien als een leider. Hij heeft gezag en een natuurlijk charisma. Hij was drie jaar assistent onder Vanhaezebrouck en een halfjaar onder Vrancken. Wel, ik heb hem gevraagd om the best of both worlds te brengen. Dat is hij effectief aan het doen. We staan nog niet waar we moeten staan, maar je ziet een kentering", luidt het verder.

"Er is vooruitgang op vlak van grinta en discipline. Het is te vroeg om te beslissen of hij onze T1 voor de toekomst wordt en er is geen deadline. Maar op dit moment zien we geen reden om snel een nieuwe trainer te halen", besluit de eigenaar. Of hoe Milicevic, die op tactisch vlak teruggreep naar Vanhaezebrouck zijn 3-5-2 systeem, minstens nog enkele examens krijgt om zichzelf te bewijzen.

Denkt u dat Milicevic het seizoen zeker nog zal mogen uitdoen bij AA Gent?

Meest recent

'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

0
0
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

83
83
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

11
11
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

59
59
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

47
47
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

134
134
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

915
915
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

70
70
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

209
209
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

329
329
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

25
25
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

52
52
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

295
295
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

145
145
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

375
375
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

287
287
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

456
456
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

468
468
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

250
250
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

112
112
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

195
195
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

68
68
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

75
75
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

560
560

Meer sportnieuws