Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

721 stemmen
Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

In de tussenronde van de Conference League kijkt AA Gent donderdag Real Betis over de vloer. Voor interimtrainer Danijel Milicevic wordt het zijn Europese vuurdoop als T1, maar hoe zit het nu eigenlijk met de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach?

Als het van Milicevic zelf afhangt wordt hij naar het voorbeeld van David Hubert en Nicky Hayen bij respectievelijk Anderlecht en Club Brugge straks permanent benoemd. Sinds de 39-jarige Bosniër het roer overnam na het nogal abrupte exit van Wouter Vrancken boekten de Buffalo's alvast een vijf op negen in de competitie. Geen wervelende resultaten, terwijl ook het spektakel nog altijd uitblijft.

LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Baro geeft Milicevic kans

Toch scoorde Milicevic al goede punten in de Planet Group Arena. Zo valt er op zijn werkijver volgens Het Laatste Nieuws weinig aan te merken, terwijl ook de zelfzekere en open communicatiestijl van de voormalige middenvelder weet te bekoren. Niet alleen naar de buitenwereld toe, ook intern. "Mili brengt zijn boodschap duidelijk en to the point", vertelt een insider onder andere aan de krant.

Bovendien leerde Milicevic, die er tevens geprezen wordt als een prima motivator met veel empathie en mensenkennis, als assistent reeds de kneepjes van het vak van niemand minder dan Hein Vanhaezebrouck. En dus lijkt AA Gent voorlopig zijn kaart te trekken. "We hebben nog altijd geen andere trainer gecontacteerd. We willen Mili zijn kans geven en zien hoe hij evolueert", aldus Sam Baro.

Mix van Hein & Vrancken

"Momenteel verloopt het positief. Mili wordt door de spelers gezien als een leider. Hij heeft gezag en een natuurlijk charisma. Hij was drie jaar assistent onder Vanhaezebrouck en een halfjaar onder Vrancken. Wel, ik heb hem gevraagd om the best of both worlds te brengen. Dat is hij effectief aan het doen. We staan nog niet waar we moeten staan, maar je ziet een kentering", luidt het verder.

"Er is vooruitgang op vlak van grinta en discipline. Het is te vroeg om te beslissen of hij onze T1 voor de toekomst wordt en er is geen deadline. Maar op dit moment zien we geen reden om snel een nieuwe trainer te halen", besluit de eigenaar. Of hoe Milicevic, die op tactisch vlak teruggreep naar Vanhaezebrouck zijn 3-5-2 systeem, minstens nog enkele examens krijgt om zichzelf te bewijzen.

Denkt u dat Milicevic het seizoen zeker nog zal mogen uitdoen bij AA Gent?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

25
25
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

20
20
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

20
20
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

64
64
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

58
58
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

73
73
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

54
54
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

86
86
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

30
30
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

83
83
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

147
147
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

219
219
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

498
498
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

173
173
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

445
445
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

850
850
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

361
361
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

695
695
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

596
596
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

376
376

Meer sportnieuws