Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

721 stemmen
Baro spreekt klare taal over trainerszoektocht AA Gent

In de tussenronde van de Conference League kijkt AA Gent donderdag Real Betis over de vloer. Voor interimtrainer Danijel Milicevic wordt het zijn Europese vuurdoop als T1, maar hoe zit het nu eigenlijk met de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach?

Als het van Milicevic zelf afhangt wordt hij naar het voorbeeld van David Hubert en Nicky Hayen bij respectievelijk Anderlecht en Club Brugge straks permanent benoemd. Sinds de 39-jarige Bosniër het roer overnam na het nogal abrupte exit van Wouter Vrancken boekten de Buffalo's alvast een vijf op negen in de competitie. Geen wervelende resultaten, terwijl ook het spektakel nog altijd uitblijft.

LEES OOK: 'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Baro geeft Milicevic kans

Toch scoorde Milicevic al goede punten in de Planet Group Arena. Zo valt er op zijn werkijver volgens Het Laatste Nieuws weinig aan te merken, terwijl ook de zelfzekere en open communicatiestijl van de voormalige middenvelder weet te bekoren. Niet alleen naar de buitenwereld toe, ook intern. "Mili brengt zijn boodschap duidelijk en to the point", vertelt een insider onder andere aan de krant.

Bovendien leerde Milicevic, die er tevens geprezen wordt als een prima motivator met veel empathie en mensenkennis, als assistent reeds de kneepjes van het vak van niemand minder dan Hein Vanhaezebrouck. En dus lijkt AA Gent voorlopig zijn kaart te trekken. "We hebben nog altijd geen andere trainer gecontacteerd. We willen Mili zijn kans geven en zien hoe hij evolueert", aldus Sam Baro.

Mix van Hein & Vrancken

"Momenteel verloopt het positief. Mili wordt door de spelers gezien als een leider. Hij heeft gezag en een natuurlijk charisma. Hij was drie jaar assistent onder Vanhaezebrouck en een halfjaar onder Vrancken. Wel, ik heb hem gevraagd om the best of both worlds te brengen. Dat is hij effectief aan het doen. We staan nog niet waar we moeten staan, maar je ziet een kentering", luidt het verder.

"Er is vooruitgang op vlak van grinta en discipline. Het is te vroeg om te beslissen of hij onze T1 voor de toekomst wordt en er is geen deadline. Maar op dit moment zien we geen reden om snel een nieuwe trainer te halen", besluit de eigenaar. Of hoe Milicevic, die op tactisch vlak teruggreep naar Vanhaezebrouck zijn 3-5-2 systeem, minstens nog enkele examens krijgt om zichzelf te bewijzen.

🚀

Denkt u dat Milicevic het seizoen zeker nog zal mogen uitdoen bij AA Gent?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

52
52
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

90
90
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

66
66
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

94
94
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

385
385
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

219
219
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

380
380
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

128
128
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

766
766
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

118
118
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

391
391
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

357
357
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

582
582
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1028
1028
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws