Mignolet en Mechele geven nieuw goudhaantje grote tip

540
Mignolet en Mechele geven nieuw goudhaantje grote tip

Club Brugge wist woensdagavond opnieuw te verbazen door nu ook Atalanta over de knie te leggen. De Italiaanse topclub ging in het Jan Breydelstadion met 2-1 voor de bijl en die zege had Club niet gestolen. Europa maakte daarbij ook kennis met het nieuwste goudhaantje uit de Brugse stal.

Met een knappe assist lag hij aan de basis van de vroege 1-0 en ook daarna was Chemsdine Talbi een gesel voor de defensie van Atalanta. De 19-jarige flankaanvaller mocht na zijn knalprestatie van de UEFA ook de trofee voor Man van de Match in ontvangst nemen.

LEES OOK: Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Talbi had vorig jaar al kunnen doorbreken

Club lijkt daarmee nu helemaal een nieuw goudhaantje ontdekt te hebben. Voor Brandon Mechele is dat geen verrassing. "Eigenlijk had dit al één jaar eerder kunnen gebeuren, want toen was hij heel goed in de voorbereiding", vertelt de ervaren verdediger aan Het Laatste Nieuws.

Nadat hij in de lente van 2023 onder Rik De Mil had kunnen debuteren, leek Talbi voor het jaar van de doorbraak te staan na de aanstelling van Ronny Deila. Een zware blessure gooide echter roet in het eten.

Mechele en Mignolet geven tips

Mechele geeft zijn jonge ploegmaat één grote tip. "Nu moet hij met de voetjes op de grond blijven. Daar zorgen wij wel voor", grijnst hij. "Zijn snelheid is zijn grootste troef. En hij zorgt ook voor diepgang, wat soms een beetje ontbreekt in onze ploeg."

Naast Mechele zal ook Simon Mignolet helpen om Talbi in toom te houden. "Nu is het zaak van zijn efficiëntie op te krikken", aldus de doelman. "Wat dat betreft zet hij met die assist een nieuwe stap. Als hij zo verder evolueert, wordt Talbi opnieuw een hele mooie speler voor Club Brugge."

Zal Talbi deze ontwikkeling kunnen doorzetten?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

39
39
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

44
44
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

69
69
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

65
65
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

134
134
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

183
183
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

69
69
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

97
97
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

67
67
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

117
117
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

202
202
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

118
118
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

100
100
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

931
931
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

156
156
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

106
106
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

431
431
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

414
414

Meer sportnieuws