Verlinden haalt uit na OHL-transfer: “Bepaalde mensen…”

443 stemmen
Verlinden haalt uit na OHL-transfer: “Bepaalde mensen…”

Thibaud Verlinden maakte een veelbesproken transfer van Beerschot naar rechtstreekse concurrent Oud-Heverlee Leuven. Op het slot van de wintermercato werd plots duidelijk dat de buitenspeler Beerschot ging verlaten. Dat nieuws kwam hard aan bij coach Dirk Kuyt én de fans.

Beerschot is de rode lantaarn van de Jupiler Pro League en degradatie vermijden zal nog een door een wonder moeten gebeuren. Verlinden is één van de smaakmakers van Beerschot, maar koos uiteindelijk voor een nieuwe uitdaging bij OHL. Verlinden sprak voor het eerst na zijn controversiële transfers.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Verlinden haalt uit

Verlinden baalt dat hij niet via de grote poort is vertrokken bij Beerschot. “Dat vind ik jammer. Normaal gezien moet een transfer een heel mooi moment zijn. Dat is het natuurlijk ook en ik ben heel blij om hier bij OHL te zijn, maar het was niet zoals ik het wilde. Het was niet via de grote poort.”

Vervolgens haalde Verlinden ferm uit en wees hij naar foute informatie en ‘bepaalde mensen’. “Het is heel spijtig want ik had een heel goede relatie met de supporters en dat is nu door bepaalde mensen een beetje verminderd, denk ik. Er is veel gezegd geweest. Er zijn veel verkeerde dingen geschreven. Dat vind ik wel jammer.”

Publiekslieveling

Thibaud Verlinden is de zoon van ex-Club Brugge-doelman Dany Verlinden en groeide afgelopen seizoen bij Beerschot uit tot één van de publiekslievelingen. De winger loodste de Antwerpse club naar de titel in de Challenger Pro League en werd verkozen tot ‘Beste Speler’ van de Belgische tweede klasse. Nu draagt hij aldus het shirt van OHL.

🚀

Snap jij de keuze van Verlinden om Beerschot te verlaten?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

54
54
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

218
218
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

226
226
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

62
62
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

513
513
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

273
273
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

125
125
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

124
124
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

295
295
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

415
415
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

570
570
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

369
369
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

277
277
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

147
147
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws