Verlinden haalt uit na OHL-transfer: “Bepaalde mensen…”

door
Verlinden haalt uit na OHL-transfer: “Bepaalde mensen…”

Thibaud Verlinden maakte een veelbesproken transfer van Beerschot naar rechtstreekse concurrent Oud-Heverlee Leuven. Op het slot van de wintermercato werd plots duidelijk dat de buitenspeler Beerschot ging verlaten. Dat nieuws kwam hard aan bij coach Dirk Kuyt én de fans.

Beerschot is de rode lantaarn van de Jupiler Pro League en degradatie vermijden zal nog een door een wonder moeten gebeuren. Verlinden is één van de smaakmakers van Beerschot, maar koos uiteindelijk voor een nieuwe uitdaging bij OHL. Verlinden sprak voor het eerst na zijn controversiële transfers.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Verlinden haalt uit

Verlinden baalt dat hij niet via de grote poort is vertrokken bij Beerschot. “Dat vind ik jammer. Normaal gezien moet een transfer een heel mooi moment zijn. Dat is het natuurlijk ook en ik ben heel blij om hier bij OHL te zijn, maar het was niet zoals ik het wilde. Het was niet via de grote poort.”

Vervolgens haalde Verlinden ferm uit en wees hij naar foute informatie en ‘bepaalde mensen’. “Het is heel spijtig want ik had een heel goede relatie met de supporters en dat is nu door bepaalde mensen een beetje verminderd, denk ik. Er is veel gezegd geweest. Er zijn veel verkeerde dingen geschreven. Dat vind ik wel jammer.”

Publiekslieveling

Thibaud Verlinden is de zoon van ex-Club Brugge-doelman Dany Verlinden en groeide afgelopen seizoen bij Beerschot uit tot één van de publiekslievelingen. De winger loodste de Antwerpse club naar de titel in de Challenger Pro League en werd verkozen tot ‘Beste Speler’ van de Belgische tweede klasse. Nu draagt hij aldus het shirt van OHL.

🚀

Snap jij de keuze van Verlinden om Beerschot te verlaten?

Meest recent

Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

10
10
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

33
33
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

36
36
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

185
185
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

26
26
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

326
326
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

250
250
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

307
307
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

18
18
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

59
59
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

97
97
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

65
65
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

402
402
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

156
156
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

317
317
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

472
472
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

280
280
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

227
227
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

174
174
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

254
254
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

749
749

Meer sportnieuws