Mourinho scherp voor UEFA en FIFA: "Schuld van het voetbal"

door
Mourinho scherp voor UEFA en FIFA:

Fenerbahçe verwacht morgen ongeveer 40.000 fans tegen RSC Anderlecht. Er zal zoals altijd een helse sfeer zijn. De Turkse supporters gaan wel een heel aantal spelers niet aan het werk zien wegens blessures.

LEES OOK: 'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Blessures bij Fenerbahçe

Diego Carlos, Serdar Aziz, Alexander Djiku, Jayden Oosterwolde, Rodrigo Becao, Ognjen Mimovic, Levent Mercan, Caglar Soyuncu en Dominik Lovakovic ontbreken allemaal door blessures. Mourinho moet vooral achteraan stevig puzzelen. Dat verrast hem niet.

"Mensen weten niet waarover ze praten. Op dit moment een jaar geleden hadden we dubbel zo veel blessures. Nu valt het gewoon op, omdat het vooral verdedigers zijn. Er is geen schuldige, al zeker de dokters niet. Daarvoor steek ik m'n hand in het vuur. De intensiteit ligt hoger, er wordt meer gelopen en ze krijgen minder tijd om te herstellen. Het is de schuld van het voetbal", zei The Special One.

Vete met Icardi

Mourinho kwam ook terug op de ruzie met Galatasaray-spits Icardi. Die noemde hem duidelijk 'een wener', omdat hij altijd klaag. Mourinho diende de spits van repliek. En dat op zijn kenmerkende manier.

"Als het aankomt op comments en social media posts is Icardi de GOAT. En omdat hij zo'n GOAT is, geef ik hier liever geen commentaar op. Ik houd me liever op de vlakte. Ik vind het allemaal wel goed zo", aldus de trainer.

Daarmee doelt hij vooral op het feit dat Icardi al vaak op sociale media posts deed over zijn liefdesleven. De soap met Wanda Nara werd daar gretig gedeeld en Icardi sprak ook openlijk over zijn nieuwe liefde. Iets wat Mourinho dus ook zag.

Maakt RSCA kans tegen Fenerbahçe?

Meest recent

Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

5
5
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

106
106
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

81
81
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

131
131
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

151
151
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

127
127
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

249
249
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

225
225
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

71
71
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

146
146
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

311
311
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

277
277
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

238
238
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

51
51
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

162
162
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

392
392
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

225
225
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

420
420
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

205
205
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

342
342
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

195
195
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

547
547
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

253
253
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

449
449

Meer sportnieuws