Mourinho scherp voor UEFA en FIFA: "Schuld van het voetbal"

door
Mourinho scherp voor UEFA en FIFA:

Fenerbahçe verwacht morgen ongeveer 40.000 fans tegen RSC Anderlecht. Er zal zoals altijd een helse sfeer zijn. De Turkse supporters gaan wel een heel aantal spelers niet aan het werk zien wegens blessures.

LEES OOK: 'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Blessures bij Fenerbahçe

Diego Carlos, Serdar Aziz, Alexander Djiku, Jayden Oosterwolde, Rodrigo Becao, Ognjen Mimovic, Levent Mercan, Caglar Soyuncu en Dominik Lovakovic ontbreken allemaal door blessures. Mourinho moet vooral achteraan stevig puzzelen. Dat verrast hem niet.

"Mensen weten niet waarover ze praten. Op dit moment een jaar geleden hadden we dubbel zo veel blessures. Nu valt het gewoon op, omdat het vooral verdedigers zijn. Er is geen schuldige, al zeker de dokters niet. Daarvoor steek ik m'n hand in het vuur. De intensiteit ligt hoger, er wordt meer gelopen en ze krijgen minder tijd om te herstellen. Het is de schuld van het voetbal", zei The Special One.

Vete met Icardi

Mourinho kwam ook terug op de ruzie met Galatasaray-spits Icardi. Die noemde hem duidelijk 'een wener', omdat hij altijd klaag. Mourinho diende de spits van repliek. En dat op zijn kenmerkende manier.

"Als het aankomt op comments en social media posts is Icardi de GOAT. En omdat hij zo'n GOAT is, geef ik hier liever geen commentaar op. Ik houd me liever op de vlakte. Ik vind het allemaal wel goed zo", aldus de trainer.

Daarmee doelt hij vooral op het feit dat Icardi al vaak op sociale media posts deed over zijn liefdesleven. De soap met Wanda Nara werd daar gretig gedeeld en Icardi sprak ook openlijk over zijn nieuwe liefde. Iets wat Mourinho dus ook zag.

Maakt RSCA kans tegen Fenerbahçe?

Meest recent

Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

44
44
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

121
121
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

286
286
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

202
202
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

394
394
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

80
80
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

491
491
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

303
303
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

646
646
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

541
541
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

171
171
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

106
106
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

463
463
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

70
70
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

392
392
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

248
248
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

217
217
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

263
263
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

442
442
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

247
247
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

70
70
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

113
113
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

641
641
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

88
88

Meer sportnieuws