'Saelemaekers kan plots bij twee topclubs aan de slag'

door
'Saelemaekers kan plots bij twee topclubs aan de slag'

In België gaat het enkel over Charles De Ketelaere en Romelu Lukakau als het over Belgische spelers in Italië gaat. Dat is onterecht, want Alexis Saelemaekers doet het daar al vele jaren bijzonder goed. De flankspeler ziet de strijd rondom hem losbarsten.

LEES OOK: Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Saelemaekers kan bij AS Roma blijven

Alexis Saelemaekers wordt door AC Milan uitgeleend aan AS Roma. Hij is een vaste waarde in Rome, waar hij in 19 matchen al goed was voor 4 goals en 4 assists. AS Roma wil de voormalige speler van RSC Anderlecht dan ook dolgraag aan boord houden.

Maar dat kost geld. AC Milan wil 25 à 30 miljoen euro voor de energieke flankspeler. Saelemaekers voelt zich goed bij de Italiaanse topclub, maar zijn toekomst hangt dus af van de mogelijke gesprekken tussen de twee clubs. Er is echter nog een opvallende wending mogelijk.

En terugkeren naar AC Milan

Sergio Conceiçao is sinds enkele maanden trainer van AC Milan en hij zou Saelemaekers volgend seizoen maar al te graag in zijn kern willen hebben. Dat is de logica zelve, want Saelemaekers is al jaren een zeer goede kracht in de Serie A. Een onderschatte speler, ook in België.

Sinds zijn vertrek bij Anderlecht speelde Saelemaekers al voor AC Milan, Bologna en AS Roma. In totaal werkte hij al 191 matchen voor deze drie clubs af. Zijn huidige marktwaarde ligt op 12 miljoen euro, maar dat is toch een vreemde taxering van Transfermarkt.

Deze Saelemaekers hoort ook altijd thuis bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco gebruikte hem vreemd genoeg amper. Gaat Rudi Garcia dat wel doen?

Is Saelemaekers een onderschatte speler?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

35
35
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

31
31
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

22
22
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

63
63
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

29
29
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

241
241
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

82
82
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

288
288
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

128
128
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

217
217
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

421
421
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

172
172
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

304
304
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

142
142
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

374
374
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

748
748
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

110
110
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

111
111
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

151
151
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

233
233
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

789
789
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

105
105
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

302
302
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

105
105
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

178
178

Meer sportnieuws