Union SG vreest: volgende Belgische smaakmaker weg?

171 stemmen
Union SG vreest: volgende Belgische smaakmaker weg?

Bij Union SG zullen ze na het seizoen wellicht weer een aantal sterkhouders de club zien verlaten. Franjo Ivanovic en Noah Sadiki zijn twee spelers die het vaakst worden gelinkt aan een vertrek. Het zijn ook de twee jongens die het best in de markt liggen. Maar volgt er nog een vertrekker?

LEES OOK: Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Vanhoutte weg bij Union SG?

Charles Vanhoutte is de motor geworden van Union SG. De middenvelder speelt een sterk seizoen en kreeg al heel veel lof. Sommigen menen dat hij in de nationale ploeg moet, maar Vanhoutte heeft daar wel enorm veel concurrentie.

Vraag maar aan spelers als Bryan Heynen en Hans Vanaken hoe moeilijk het is om als ervaren Belgische kracht uit de Jupiler Pro League bij de nationale ploeg te geraken.

Anthony Moris heeft niets dan lof voor zijn ploegmaat. "Hij is een intelligente speler die begrijpt wat er van hem verwacht wordt en die zijn sterke en zwakke punten kent. Hij is het type speler dat videosessies bekijkt om zijn eigen wedstrijden en die van zijn tegenstanders te analyseren. Als je je zo gedraagt, kun je alleen maar klaar zijn voor het allerhoogste niveau. Voor mij is hij een speler die hetzelfde traject kan afleggen als Senne Lynen in de Bundesliga", zegt Moris aan La Dernière Heure.

Richting Bundesliga?

Lynen trok in de zomer van 2023 voor amper 2,25 miljoen euro van Union SG naar Werder Bremen. Daar is hij ondertussen een vaste waarde. Lynen doet het dus goed in de Bundesliga en zijn marktwaarde steeg al naar 9 miljoen euro.

Vanhoutte kwam voor 1 miljoen euro over van Cercle Brugge. Op zijn 26ste heeft hij een marktwaarde van 5 miljoen euro. De speler ligt nog tot medio 2027 onder contract. Zal Vanhoutte de kassa vullen in de zomer?

Kan hij een hoger niveau aan?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

125
125
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

96
96
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

113
113
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

28
28
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

48
48
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

189
189
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

46
46
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

195
195
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

83
83
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

363
363
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

348
348
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

199
199
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

376
376
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

196
196
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

115
115
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

418
418
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

414
414
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

653
653
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

767
767
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

466
466
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

257
257
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws