Union SG vreest: volgende Belgische smaakmaker weg?

door
Union SG vreest: volgende Belgische smaakmaker weg?

Bij Union SG zullen ze na het seizoen wellicht weer een aantal sterkhouders de club zien verlaten. Franjo Ivanovic en Noah Sadiki zijn twee spelers die het vaakst worden gelinkt aan een vertrek. Het zijn ook de twee jongens die het best in de markt liggen. Maar volgt er nog een vertrekker?

LEES OOK: Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

Vanhoutte weg bij Union SG?

Charles Vanhoutte is de motor geworden van Union SG. De middenvelder speelt een sterk seizoen en kreeg al heel veel lof. Sommigen menen dat hij in de nationale ploeg moet, maar Vanhoutte heeft daar wel enorm veel concurrentie.

Vraag maar aan spelers als Bryan Heynen en Hans Vanaken hoe moeilijk het is om als ervaren Belgische kracht uit de Jupiler Pro League bij de nationale ploeg te geraken.

Anthony Moris heeft niets dan lof voor zijn ploegmaat. "Hij is een intelligente speler die begrijpt wat er van hem verwacht wordt en die zijn sterke en zwakke punten kent. Hij is het type speler dat videosessies bekijkt om zijn eigen wedstrijden en die van zijn tegenstanders te analyseren. Als je je zo gedraagt, kun je alleen maar klaar zijn voor het allerhoogste niveau. Voor mij is hij een speler die hetzelfde traject kan afleggen als Senne Lynen in de Bundesliga", zegt Moris aan La Dernière Heure.

Richting Bundesliga?

Lynen trok in de zomer van 2023 voor amper 2,25 miljoen euro van Union SG naar Werder Bremen. Daar is hij ondertussen een vaste waarde. Lynen doet het dus goed in de Bundesliga en zijn marktwaarde steeg al naar 9 miljoen euro.

Vanhoutte kwam voor 1 miljoen euro over van Cercle Brugge. Op zijn 26ste heeft hij een marktwaarde van 5 miljoen euro. De speler ligt nog tot medio 2027 onder contract. Zal Vanhoutte de kassa vullen in de zomer?

Kan hij een hoger niveau aan?

Meest recent

'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

36
36
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

28
28
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

43
43
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

36
36
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

68
68
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

18
18
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

632
632
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

73
73
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

46
46
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

239
239
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

579
579
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

101
101
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

71
71
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

358
358
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

531
531
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

245
245
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

427
427
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

87
87
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

127
127
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

160
160
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

47
47
'Kompany lonkt naar JPL: smaakmaker hoog op lijstje'

Voor Bayern München zit de winterstop erop, zondag hervat de Duitse kampioen met een thuismatch ...

234
234
Gouden Schoen: Anderlecht staat voor einde horror-reeks

Zondagavond wordt voor de 72ste keer de Gouden Schoen uitgereikt. Recordkampioen RSC Anderlecht zal ...

345
345
Nainggolan-bom doet CPL daveren: "Wie Radja beetje kent ..."

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

323
323
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

494
494

Meer sportnieuws