Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

door
Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

Met een plaats in de knock-out play-offs heeft Club Brugge haar doelstelling in de Champions League reeds bereikt, maar tegen Atalanta hoopt de landskampioen toch nog eens te stunten. Aan de vooravond van dat belangrijke tweeluik maakte Nicky Hayen zijn 21-koppige selectie bekend.

Daarbij valt er logischerwijs nog geen spoor te bekennen van winteraanwinst Vince Osuji. Hoewel de jonge verdediger meteen werd toegevoegd aan de Europese lijst moet hij in de pikorde centraal achterin nog Brandon Mechele, Joel Ordóñez, Zaid Romero en Jorne Spileers voor zich dulden.

LEES OOK: 'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hayen dumpt Skoras

Nog in de achterhoede is linksachter Bjorn Meijer evenmin van de partij. De ongelukkige Nederlander ligt andermaal in de lappenmand, al is het voorlopig nog niet bekend wat er dit keer dan precies met hem aan de hand is. Ook op de backs beschikt Hayen wel nog over voldoende alternatieven.

Voorin liggen de kaarten sinds de exit van Andreas Skov Olsen evenwel iets anders. Vermits er geen vervanger in huis werd gehaald voor de winger leken de opties op de flank voortaan nogal beperkt. Toch heeft Hayen geen plekje veil voor Michal Skoras, zo toch de meest opvallende afwezige.

Voorkeur voor Vermant

Dat de Pool ondanks de felle rotatie zaterdag niet aan de aftrap verscheen tegen OHL, toen Romeo Vermant de voorkeur kreeg om Chemsdine Talbi rust te gunnen, was al een teken aan de wand. Bovendien wist Skoras met zijn zwakke invalbeurt opnieuw geen overtuigende indruk te maken.

En dus rekent Hayen straks niet op de negenvoudig international, voor wie Blauw-Zwart anderhalf jaar geleden nog zes miljoen op tafel legde, om een gunstige uitgangspositie af te dwingen tegen Charles De Ketelaere en co. Skoras dreigt op die manier toch alsmaar meer uit beeld te verdwijnen.

Gelooft u nog in Skoras?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

12
12
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

29
29
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

18
18
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

23
23
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

44
44
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

158
158
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

308
308
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

163
163
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

117
117
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

555
555
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

818
818
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

66
66
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

299
299
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

551
551
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

104
104
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

439
439
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

554
554
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

663
663
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

364
364
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

613
613
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

464
464
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

254
254
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

555
555
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

653
653

Meer sportnieuws