Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

door
Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

Met een plaats in de knock-out play-offs heeft Club Brugge haar doelstelling in de Champions League reeds bereikt, maar tegen Atalanta hoopt de landskampioen toch nog eens te stunten. Aan de vooravond van dat belangrijke tweeluik maakte Nicky Hayen zijn 21-koppige selectie bekend.

Daarbij valt er logischerwijs nog geen spoor te bekennen van winteraanwinst Vince Osuji. Hoewel de jonge verdediger meteen werd toegevoegd aan de Europese lijst moet hij in de pikorde centraal achterin nog Brandon Mechele, Joel Ordóñez, Zaid Romero en Jorne Spileers voor zich dulden.

LEES OOK: Skoras steekt Club pijnlijke waarheid onder neus

Hayen dumpt Skoras

Nog in de achterhoede is linksachter Bjorn Meijer evenmin van de partij. De ongelukkige Nederlander ligt andermaal in de lappenmand, al is het voorlopig nog niet bekend wat er dit keer dan precies met hem aan de hand is. Ook op de backs beschikt Hayen wel nog over voldoende alternatieven.

Voorin liggen de kaarten sinds de exit van Andreas Skov Olsen evenwel iets anders. Vermits er geen vervanger in huis werd gehaald voor de winger leken de opties op de flank voortaan nogal beperkt. Toch heeft Hayen geen plekje veil voor Michal Skoras, zo toch de meest opvallende afwezige.

Voorkeur voor Vermant

Dat de Pool ondanks de felle rotatie zaterdag niet aan de aftrap verscheen tegen OHL, toen Romeo Vermant de voorkeur kreeg om Chemsdine Talbi rust te gunnen, was al een teken aan de wand. Bovendien wist Skoras met zijn zwakke invalbeurt opnieuw geen overtuigende indruk te maken.

En dus rekent Hayen straks niet op de negenvoudig international, voor wie Blauw-Zwart anderhalf jaar geleden nog zes miljoen op tafel legde, om een gunstige uitgangspositie af te dwingen tegen Charles De Ketelaere en co. Skoras dreigt op die manier toch alsmaar meer uit beeld te verdwijnen.

Gelooft u nog in Skoras?

Meest recent

Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

8
8
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

143
143
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

162
162
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

56
56
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

112
112
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

68
68
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

247
247
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

89
89
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

223
223
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

793
793
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

235
235
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

76
76
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

133
133
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

97
97
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

65
65
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

142
142
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

730
730
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

472
472
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

436
436
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

185
185
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

284
284
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

490
490
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

598
598
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

127
127

Meer sportnieuws