Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

3053 stemmen
Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

Met een plaats in de knock-out play-offs heeft Club Brugge haar doelstelling in de Champions League reeds bereikt, maar tegen Atalanta hoopt de landskampioen toch nog eens te stunten. Aan de vooravond van dat belangrijke tweeluik maakte Nicky Hayen zijn 21-koppige selectie bekend.

Daarbij valt er logischerwijs nog geen spoor te bekennen van winteraanwinst Vince Osuji. Hoewel de jonge verdediger meteen werd toegevoegd aan de Europese lijst moet hij in de pikorde centraal achterin nog Brandon Mechele, Joel Ordóñez, Zaid Romero en Jorne Spileers voor zich dulden.

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Hayen dumpt Skoras

Nog in de achterhoede is linksachter Bjorn Meijer evenmin van de partij. De ongelukkige Nederlander ligt andermaal in de lappenmand, al is het voorlopig nog niet bekend wat er dit keer dan precies met hem aan de hand is. Ook op de backs beschikt Hayen wel nog over voldoende alternatieven.

Voorin liggen de kaarten sinds de exit van Andreas Skov Olsen evenwel iets anders. Vermits er geen vervanger in huis werd gehaald voor de winger leken de opties op de flank voortaan nogal beperkt. Toch heeft Hayen geen plekje veil voor Michal Skoras, zo toch de meest opvallende afwezige.

Voorkeur voor Vermant

Dat de Pool ondanks de felle rotatie zaterdag niet aan de aftrap verscheen tegen OHL, toen Romeo Vermant de voorkeur kreeg om Chemsdine Talbi rust te gunnen, was al een teken aan de wand. Bovendien wist Skoras met zijn zwakke invalbeurt opnieuw geen overtuigende indruk te maken.

En dus rekent Hayen straks niet op de negenvoudig international, voor wie Blauw-Zwart anderhalf jaar geleden nog zes miljoen op tafel legde, om een gunstige uitgangspositie af te dwingen tegen Charles De Ketelaere en co. Skoras dreigt op die manier toch alsmaar meer uit beeld te verdwijnen.

Gelooft u nog in Skoras?

Meest recent

Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

28
28
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

16
16
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

47
47
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

94
94
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

21
21
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

38
38
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

50
50
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

204
204
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

141
141
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

34
34
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

176
176
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

135
135
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

122
122
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

86
86
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

400
400
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

308
308
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

125
125
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

122
122
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

90
90
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

30
30
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

160
160
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

188
188
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

129
129
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

349
349

Meer sportnieuws