Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

3053 stemmen
Hayen weert opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

Met een plaats in de knock-out play-offs heeft Club Brugge haar doelstelling in de Champions League reeds bereikt, maar tegen Atalanta hoopt de landskampioen toch nog eens te stunten. Aan de vooravond van dat belangrijke tweeluik maakte Nicky Hayen zijn 21-koppige selectie bekend.

Daarbij valt er logischerwijs nog geen spoor te bekennen van winteraanwinst Vince Osuji. Hoewel de jonge verdediger meteen werd toegevoegd aan de Europese lijst moet hij in de pikorde centraal achterin nog Brandon Mechele, Joel Ordóñez, Zaid Romero en Jorne Spileers voor zich dulden.

LEES OOK: 'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Hayen dumpt Skoras

Nog in de achterhoede is linksachter Bjorn Meijer evenmin van de partij. De ongelukkige Nederlander ligt andermaal in de lappenmand, al is het voorlopig nog niet bekend wat er dit keer dan precies met hem aan de hand is. Ook op de backs beschikt Hayen wel nog over voldoende alternatieven.

Voorin liggen de kaarten sinds de exit van Andreas Skov Olsen evenwel iets anders. Vermits er geen vervanger in huis werd gehaald voor de winger leken de opties op de flank voortaan nogal beperkt. Toch heeft Hayen geen plekje veil voor Michal Skoras, zo toch de meest opvallende afwezige.

Voorkeur voor Vermant

Dat de Pool ondanks de felle rotatie zaterdag niet aan de aftrap verscheen tegen OHL, toen Romeo Vermant de voorkeur kreeg om Chemsdine Talbi rust te gunnen, was al een teken aan de wand. Bovendien wist Skoras met zijn zwakke invalbeurt opnieuw geen overtuigende indruk te maken.

En dus rekent Hayen straks niet op de negenvoudig international, voor wie Blauw-Zwart anderhalf jaar geleden nog zes miljoen op tafel legde, om een gunstige uitgangspositie af te dwingen tegen Charles De Ketelaere en co. Skoras dreigt op die manier toch alsmaar meer uit beeld te verdwijnen.

Gelooft u nog in Skoras?

Meest recent

'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

18
18
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

13
13
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

70
70
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

56
56
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

12
12
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

115
115
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

261
261
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

165
165
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

53
53
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

580
580
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

419
419
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

413
413
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

314
314
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

583
583
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

308
308
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

454
454
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

126
126
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1975
1975
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

174
174
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

255
255
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

232
232
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

345
345
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

171
171

Meer sportnieuws