Fans zijn het beu: ‘Clement compleet afgemaakt na blamage’

door
Fans zijn het beu: ‘Clement compleet afgemaakt na blamage’

Het ziet er al een tijdje niet goed uit voor Philippe Clement bij Rangers en de situatie is nog slechter geworden na de bekeruitschakeling tegen het laag geklasseerde Queen’s Park. De supporters zijn het beu trekken ten aanval op sociale media.

Zo is er een account ‘Is Clement al ontslagen?’ dat al heel wat volgers heeft vergaard. Er worden ook filmpjes van supporters gedeeld die in opstand komen tegen de Belgische oefenmeester. Ook in de Schotse analistenwereld ziet men het somber in.

Kritiek meer dan terecht

Rangers ligt al uit de titelstrijd en nu maakt het ook geen kans meer op de beker na een nieuwe blamage. Analist Kris Boyd maakte, niet voor een eerste keer, Clement compleet af. "Ik denk dat er een gebrek aan vertrouwen is van de spelers in de manager, en vice versa.” Rangers werd uitgeschakeld in de League Cup en de achterstond op Celtic telt inmiddels al dertien punten. Een ontslag wordt al een tijdje gefluisterd.

Het enige dat Clement nog recht lijkt te houden is dat Rangers zich wél wist te kwalificeren voor de laatste zestien van de Europa League. "Ja, Rangers heeft zich gekwalificeerd voor de laatste 16 van de Europa League, maar, alleszins wanneer ik opgroeide, waren de prestaties in eigen land het enige wat telde en ik denk niet dat dat ooit zal veranderen”, klinkt het tegenover Sky Sports Schotland.

Supporters zijn het beu

Op sociale media krijgt Clement er ook stevig van langs. De supporters van Rangers zijn het beu. Rivaal Celtic is oppermachtig en ook in de andere competities gaat het faliekant mis. De enige hoop is Europa, maar door de resultaten in eigen land verwachten de fans dat het ook daar uiteindelijk mis zal gaan. Het lot van Clement lijkt al een tijdje bezegeld, maar zelf blijft hij het vertrouwen van het bestuur uitspreken.

Volgens Boyd willen de fans ook antwoorden. Clement zou enkel en alleen nog niet zijn ontslagen door de financiële situatie bij de Schotse topclub. "De fans moeten het weten, is Clement er enkel nog door de financiën? De kritiek op zijn persoon is alleszins meer dan terecht", klinkt het snoeihard.

Zal Clement snel ontslagen worden bij Rangers?

Meest recent

'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

18
18
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

79
79
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

148
148
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

56
56
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

51
51
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

94
94
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

192
192
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

769
769
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

154
154
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

264
264
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

145
145
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

172
172
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

465
465
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

216
216
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

299
299
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

641
641
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

142
142
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

955
955
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

348
348
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

256
256
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

607
607
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

162
162
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

514
514
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

281
281

Meer sportnieuws