Fans zijn het beu: ‘Clement compleet afgemaakt na blamage’

door
Fans zijn het beu: ‘Clement compleet afgemaakt na blamage’

Het ziet er al een tijdje niet goed uit voor Philippe Clement bij Rangers en de situatie is nog slechter geworden na de bekeruitschakeling tegen het laag geklasseerde Queen’s Park. De supporters zijn het beu trekken ten aanval op sociale media.

Zo is er een account ‘Is Clement al ontslagen?’ dat al heel wat volgers heeft vergaard. Er worden ook filmpjes van supporters gedeeld die in opstand komen tegen de Belgische oefenmeester. Ook in de Schotse analistenwereld ziet men het somber in.

LEES OOK: Straffe Belgische comeback Philippe Clement?

Kritiek meer dan terecht

Rangers ligt al uit de titelstrijd en nu maakt het ook geen kans meer op de beker na een nieuwe blamage. Analist Kris Boyd maakte, niet voor een eerste keer, Clement compleet af. "Ik denk dat er een gebrek aan vertrouwen is van de spelers in de manager, en vice versa.” Rangers werd uitgeschakeld in de League Cup en de achterstond op Celtic telt inmiddels al dertien punten. Een ontslag wordt al een tijdje gefluisterd.

Het enige dat Clement nog recht lijkt te houden is dat Rangers zich wél wist te kwalificeren voor de laatste zestien van de Europa League. "Ja, Rangers heeft zich gekwalificeerd voor de laatste 16 van de Europa League, maar, alleszins wanneer ik opgroeide, waren de prestaties in eigen land het enige wat telde en ik denk niet dat dat ooit zal veranderen”, klinkt het tegenover Sky Sports Schotland.

Supporters zijn het beu

Op sociale media krijgt Clement er ook stevig van langs. De supporters van Rangers zijn het beu. Rivaal Celtic is oppermachtig en ook in de andere competities gaat het faliekant mis. De enige hoop is Europa, maar door de resultaten in eigen land verwachten de fans dat het ook daar uiteindelijk mis zal gaan. Het lot van Clement lijkt al een tijdje bezegeld, maar zelf blijft hij het vertrouwen van het bestuur uitspreken.

Volgens Boyd willen de fans ook antwoorden. Clement zou enkel en alleen nog niet zijn ontslagen door de financiële situatie bij de Schotse topclub. "De fans moeten het weten, is Clement er enkel nog door de financiën? De kritiek op zijn persoon is alleszins meer dan terecht", klinkt het snoeihard.

Zal Clement snel ontslagen worden bij Rangers?

Meest recent

Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

44
44
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

136
136
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

257
257
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

82
82
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

186
186
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

257
257
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

97
97
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

262
262
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

94
94
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

45
45
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

438
438
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

401
401
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

264
264
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

189
189
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

51
51
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

310
310
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

63
63
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

681
681
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

651
651
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

246
246
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

201
201
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

238
238
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

369
369
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

318
318

Meer sportnieuws